Aż 88% Polek uważa, że możliwość zarabiania własnych pieniędzy daje im wolność
Możliwość rozpoczynania od nowa i wybór własnej drogi – to najważniejsze aspekty wolności dla polskich kobiet. Podczas badania[1] zebrano odpowiedzi od 1150 Polek w wieku 16-55 lat, w tym od 200 Konsultantek Avon. Wyniki pokazują, że Polki pragną kierować się w życiu dwoma wartościami: wolnością i niezależnością. Jak się okazuje, dla 91 % z nich niezależność finansowa pozwala na bycie wolną, a zarobienie nawet na małe rzeczy daje poczucie wolności i niezależności (88%). Z odpowiedzi ankietowanych kobiet wynika również, że Polki wyjątkowo mocno cenią sobie wsparcie innych
i poczucie wspólnoty – 83% kobiet, które brały w nim udział odpowiedziało, że inni ludzie są dla nich inspiracją, a 70% ankietowanych zaznaczyło, że zawsze może liczyć na pomoc swoich przyjaciółek.
Myślisz, że znasz Avon? No to popatrz!
Avon już od prawie 135 lat daje poczucie wolności i niezależności swoim Konsultantkom, oferując pracę na własnych warunkach i pomagając zdobyć niezależność finansową, a 84% Konsultantek firmy ceni sobie swobodę w zakresie liczby godzin, które spędzają w pracy. Dla klientek Avon kojarzy się
z zaradnością – twierdzi tak ponad połowa. Chcemy pokazać światu, jaki naprawdę jest Avon – mówi Magdalena Jakubowska-Wąsowicz, Market Research Manager z Avon.
Marka od lat stoi za wszystkimi kobietami, wspiera je, rozumie i pomaga rozwijać skrzydła. Jak pokazuje badanie wartości, za które pokochały firmę współpracujące z nią Konsultantki, są bliskie wielu Polkom. Wiedząc, że zaradne i przedsiębiorcze dziewczyny, które same decydują o własnych finansach są bardziej spełnione życiowo, szczęśliwsze i pewniejsze siebie, Avon od zawsze zachęca kobiety do eksperymentowania, odkrywania nowych rzeczy i zaskakiwania innych swoimi pomysłami.
We wrześniu 2020 ruszyła nowa kampania Watch Me Now. To ukłon wobec związanych z nią ludzi, inicjatyw przez nią podejmowanych i produktów docenianych na całym świecie. Watch Me Now ma pokazać światu, jaki jest współczesny Avon i zachęcić do jego poznania na nowo. Jak? M.in. poprzez opowiedzenie historii niesamowitych ludzi, którzy w nim pracują. Myślisz, że znasz Avon? No to popatrz! #watchmenow
Spoty kampanii można obejrzeć pod linkami:
https://youtu.be/tsuSaUyfbno
https://youtu.be/SVnX4PJwUnU
[1] „Postawy Polek wobec wolności i niezależności”, badanie zrealizowane przez IRCenter, N= 1000 reprezentatywna próba Polek w wieku 16 – 55 lat, N=150 (boost) Konsultantki Avon, wrzesień 2020.

3 mity o kosmetykach naturalnych, w które nie warto wierzyć

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nowe technologie

Gwiazdy: Stresują nas galerie, więc wolimy zakupy online. W sieci łatwiej też znaleźć dobre promocje
Gwiazdy obecne podczas Domówki Amazon Prime zgodnie przyznają, że zakupy online bardzo ułatwiają życie i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Z powodu licznych obowiązków zawodowych czy też opieki nad dziećmi nie zawsze mają bowiem czas na wielogodzinne buszowanie po galeriach, natomiast oferta sklepów internetowych jest dostępna 24 godziny na dobę, co umożliwia dokonanie wyboru o każdej porze
Konsument
Konsumenci rynku telekomunikacyjnego narzekają na nieprzejrzyste oferty. Jeden z operatorów chce je wyeliminować

Co piąty Polak dostrzega pozytywne zmiany na rynku usług telekomunikacyjnych, głównie jego rozwój, zarówno pod kątem liczby ofert, jak i rozwoju technologii. Gorzej jednak wypada przejrzystość ofert – wynika z badania Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Konsumenci są zmęczeni skomplikowanymi taryfami i ukrytymi kosztami, dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się proste pakiety. Dlatego też T-Mobile startuje z nową ofertą „Po prostu", z jednym, prostym abonamentem bez żadnych limitów.
Handel
Rynek piwa kurczy się w I półroczu 2025 roku. Zła pogoda w maju przyniosła 12-proc. spadek sprzedaży

Pierwsze półrocze br. to kolejny okres spadku rynku piwa w Polsce. I to mimo dynamicznego wzrostu produkcji i sprzedaży piwa bezalkoholowego. Zdaniem przedstawicieli Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie miały na to wpływ m.in. niesprzyjająca pogoda i negatywna narracja wokół branży piwnej. Ponadto wśród wyzwań, z jakimi musi się mierzyć rynek, są rosnące koszty prowadzenia działalności oraz przygotowania do systemu kaucyjnego, który zacznie obowiązywać już za trzy miesiące – wskazuje Mieszko Musiał, nowy prezes zarządu związku.