Komunikaty PR

Biel zatrzyma światło we wnętrzach

2022-11-30  |  14:00
Biuro prasowe
Kontakt
Kinga Szkutnik
Practum Consulting

Bukowińska 22/107
02-703 Warszawa
kinga.szkutnik|practum.pl| |kinga.szkutnik|practum.pl
609884480
www.practum.pl

W krótkie i szare dni szczególnie doceniamy blask, który wnosi do wnętrza nieskazitelna biel ścian. Potrafi wzmocnić nawet niewielki promień słońca, rozświetlić resztki naturalnego, przygaszonego światła i dodać ożywczy wymiar wnętrzu, które wymaga sztucznego doświetlenia. Świetlistość bieli to jednocześnie niewychodzące z mody rozwiązanie, wobec którego nawet niewielkie czy mało wyróżniające się dekoracje nabierają wyrazistego blasku.

W oszczędnie udekorowanym salonie, gdzie prym wiedzie nie ilość i wielkość mebli, lecz ich finezyjny dobór oraz kształt, to właśnie biel będzie tłem, które jak żadne inne wydobędzie walory aranżacji. Pozwoli w pełni wyeksponować nowoczesny kształt sofy w jasnym odcieniu szarości, zaś oryginalne meble z naturalnego drewna będą wybijać się, wnosząc ciepło i przytulność. W takim zestawieniu kolorystycznym nawet w pochmurne dni będzie można cieszyć się rozświetlająca mocą aranżacji, która wnosi optymizm i zachwyca swą estetyką.

Klasyczna biel będzie także będzie świetnym rozwiązaniem do salonu o bardziej tradycyjnym charakterze. Z pozoru niewyróżniająca się sofa czy beżowy dywan zyskają na jej tle koloryt, a w połączeniu z oryginalną lampą i dekoracyjnymi grafikami w podobnych tonacjach, stworzą spójny, przemyślany koncept dekoracyjny. Przygotowując ściany warto postawić na nieżółknącą biel farby Jedynka Perfekcyjna Plus, która pozwoli utrzymać oryginalną świetlistość na wiele lat.

Biel Jedynki to zawsze doskonały pomysł do zaaranżowania pomieszczeń o niewielkiej powierzchni.  Jej rozświetlający efekt optycznie powiększy przestrzeń i doda wnętrzu subtelności. Będzie inspirującym pomysłem na stworzenie lekkiego w charakterze kącika do pracy, w którym industrialny minimalizm przeplata się z bliskimi natury elementami. Jasny rattanowy fotel w połączeniu z kwiatami doniczkowymi i dekoracyjnymi motywami roślinnymi będą wprowadzać radosną kolorystykę i stanowić wdzięczne przełamanie dla metalowego biurka i dekoracji. Wspólnie stworzą pozytywną aurę, motywującą do wykonywania codziennych obowiązków.

 

Więcej inspiracyjnych pomysłów na rożwietlające białe wnętrza można znaleźć na stronie www.farbyjedynka.pl/pl/inspiracje.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: Practum Consulting
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Dom Sposób na piękną i estetyczną jadalnię Biuro prasowe
2024-08-08 | 14:00

Sposób na piękną i estetyczną jadalnię

Jadalnia to miejsce, gdzie przecinają się ścieżki wszystkich mieszkańców domu, a posiłek przy wspólnym stole pomaga zacieśniać rodzinne więzy. Tak jak estetyczny wygląd
Dom Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe?
2024-08-08 | 10:00

Mała łazienka w ponadczasowym stylu: kamień naturalny czy płytki gresowe?

Aranżacja małej łazienki może być wyzwaniem, ale jednocześnie stanowi doskonałą okazję do stworzenia wnętrza pełnego charakteru i elegancji. Materiały wykończeniowe i detale
Dom Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie
2024-08-08 | 01:00

Miliony ludzi, miliony domów, różne łazienki – każda z nich zasługuje na odpowie

W Polsce żyją miliony ludzi, w milionach domów i mieszkań i nieskończoną liczbą różnych łazienek. Duże, średnie, małe, te z oknem czy wąskie – każda z nich jest

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Bogumiła Wander

Bogumiła Wander: Bardzo tęsknię za telewizją, oglądam bez przerwy. Żałuję, że tak wcześnie odeszłam z pracy

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogumiły Wander, jednej z najbardziej cenionych postaci polskiego świata medialnego. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Dom i ogród

Beata Pawlikowska: Wiele razy planowałam życie w różnych miejscach z dala od Polski. Kupiłam nawet kawałek dżungli w Amazonii

Podróżniczka zaznacza, że choć do tej pory przemierzyła świat wzdłuż i wszerz, odwiedzając wiele nietuzinkowych zakątków, to najbardziej ze wszystkich ukochała sobie dżunglę amazońską. Ma do tego miejsca ogromny sentyment, lubi tam wracać i ładować życiowe akumulatory. Jak zaznacza, przebywanie wśród Indian, którzy są niezwykle dobrzy, prawdomówni i uczciwi, przywraca jej wiarę w ludzi i w lepszy świat. Beata Pawlikowska cieszy się również z tego, że kiedyś udało jej się kupić kawałek dżungli i ten wyjątkowy nabytek ma dla niej szczególne znaczenie.

Handel

Branża kosmetyczna z coraz większym wpływem na krajową gospodarkę. Polska jest piątym największym eksporterem kosmetyków w UE

Z najnowszego raportu „Kosmetyczna Polska”, który opublikowano po siedmiu latach od poprzedniego raportu o stanie sektora, wynika, że krajowa branża kosmetyczna jest w dobrej kondycji, z roku na rok się rozwija, a jej znaczenie zarówno dla polskiej gospodarki, jak i eksportu rośnie. Zmieniają się odbiorcy polskich kosmetyków, co związane jest z brexitem i sankcjami nałożonymi na Rosję. Prognozy zakładają dalszy wzrost wartości sektora, jednak stoi przed nim wiele wyzwań, z których najważniejsze dotyczą implementacji przepisów Europejskiego Zielonego Ładu.

Ochrona środowiska

Ocieplenie się klimatu oznacza poważne zmiany leśnego ekosystemu. Sosny, świerki czy modrzewie będą stopniowo zastępowane innymi gatunkami

Sosna zwyczajna, świerk pospolity, modrzew europejski i brzoza brodawkowata zajmują dziś 75 proc. powierzchni lasów w Polsce. Te cztery gatunki są najbardziej wrażliwe na wzrost temperatury i jego pośrednie skutki. Wielomiesięczne okresy suszy i gwałtowne huragany osłabiają drzewostany, które następnie padają ofiarą patogenów pojawiających się w naszym klimacie. – Nie grozi nam wylesienie, tylko wyparcie jednych gatunków przez inne. W konsekwencji czeka nas rewolucyjna zmiana ekosystemów – ocenia przyrodnik, dr hab. Krzysztof Świerkosz, prof. Uniwersytetu Wrocławskiego.