Komunikaty PR

Efektowne fryzury sylwestrowe – jak wystylizować?

2020-12-23  |  10:40

Efektowne fryzury sylwestrowe – jak wystylizować?

 

Wielkimi krokami zbliża się ta jedyna noc w roku – sylwestrowe szaleństwo. Celebracja Nowego Roku nie musi się opierać na hucznych obchodach, a na miłym spędzeniu czasu, nie odbierajmy wiec sobie radości z szalonych, sylwestrowych przygotowań. Nawet jeśli z najbliższymi łączymy się wirtualnie, to tym bardziej na video uwydatniamy bardziej naszą fryzurę niż outfit, więc niech będzie efektowna! Jakie fryzury królować będą wśród miłośniczek mody w noworoczną noc?

 

Nie da się ukryć, że wpływ na aktualne trendy w stylizacji w znaczącym stopniu miał klimat czołowych seriali, które podbiły nasze serca w tym roku. Kostiumografowie i wizażyści spisali się na medal łącząc vintage look z najnowszymi trendami. Podpowiadamy jak w domowym zaciszu stworzyć efektowne fryzury w kilku krokach.

 

60’s flip à la Beth Harmon

Postać utalentowanej szachistki z pewnością zapadnie w pamięć wiernych fanów na długo. Szyk i klasa przedstawione w serialu „Gambit Królowej” na nowo zdefiniowały popularnego long boba. Klasyczne wydanie fryzury z wykręconymi na zewnątrz końcówkami wypromowała zresztą już dawno ikona stylu Jackie Kennedy.

Użyjemy do tego lokówko-suszarki AS8901 od Remingtona:

Dokładnie pasmo po pasmie suszymy włosy od samej góry, okręcając je wokół lokówko-suszarki i wywijając je na zewnątrz. Po ukończonej stylizacji możemy również utrwalić wywinięte końcówki klasyczną lokówką lub prostownicą.

 

Królewskie loki

Kolejną pozycją, która zagościła na listach fanów Netflix, jest serial „The Crown”, który przedstawia losy rodziny królewskiej. Teraz każda z nas może stworzyć fryzurę inspirowaną najbardziej znaną, potężną kobietą świata – królową Elżbietą II. Podobną fryzurę nosi także bohaterka serialu „The Chlling Adventures of Sabrina”, którego następny sezon premierę będzie miał właśnie w noc sylwestrową – co za przypadek!

Użyjemy do tego lokówki Hydraluxe CI89H1 od Remingtona:

Dokładnie zbieramy i odgarniamy włosy z twarzy, włosy zebrane z czoła zaczesujemy dokładnie do tyłu i kręcimy na lokówce razem z całą długością włosów. Sprężyste loki możemy dodatkowo podkręcić na szczotce, używając do tego suszarki.

 

Paryska nonszalancja

Kaskada kasztanowych fal głównej bohaterki serialu „Emily w Paryżu” to klasyczna fryzura na większe okazje. Subtelne delikatne fale pasują to każdego rodzaju stylizacji oraz są uniwersalne dla każdego kształtu twarzy.

Użyjemy do tego suszarki Hydraluxe AC8901 i lokówki CI89H1 od Remingtona:

Zaczynamy od rozczesania włosów na gładkie pasma, dokładnie je suszymy, sprószymy je lakierem do włosów, po czym przystępujemy do tworzenia bujnych fal. Na lokówkę zbieramy stosunkowo grube pasma, trzymamy je kilka sekund i delikatnie wypuszczamy z objęć lokówki. Delikatne urozmaicenie fryzury w paryskim stylu gotowe! 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata Biuro prasowe
2024-06-27 | 11:00

Kąpielowe SPA w centrum gorącego lata

O czym marzysz podczas gorącego lata? Oczywiście – o orzeźwieniu i chwilach relaksu. Beauty-eksperci wskazują, że duet idealny w upalne dni to relaksująca, chłodna kąpiel i
Uroda Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości
2024-06-27 | 01:00

Wygrana z potem? Innowacje w służbie świeżości

W 2023 r. Polacy przeznaczyli średnio ponad 409 zł na kosmetyki do higieny osobistej – w tym antyperspiranty. Rynek produktów deo prężnie się rozwija: w ciągu najbliższych 3
Uroda Hollywood Hair otworzy salon w Rzeszowie
2024-06-26 | 09:00

Hollywood Hair otworzy salon w Rzeszowie

Hollywood Hair - marka będąca liderem na krajowym rynku przedłużania włosów i posiadająca własnej produkcji kosmetyki i akcesoria do nich, już we wrześniu br. otworzy nowy salon w

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Martyna Wojciechowska: Pokolenie Z jest bardzo samotne i nie radzi sobie z codziennymi problemami. Jako mama nauczyłam się bardziej słuchać i więcej pytać, niż mówić

Dziennikarka podkreśla, że martwi się o pokolenie Z, bo z jej obserwacji i rozmów z młodymi ludźmi wynika, że czują się oni bardzo samotni i wręcz przerastają ich codzienne problemy. Sami nie potrafią sobie z nimi poradzić, a niestety często też nie mogą liczyć na wysłuchanie, wsparcie i pomoc ze strony dorosłych. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że ona również popełniła wiele błędów wychowawczych, bo wydawało jej się, że sama najlepiej wie, czego potrzebuje jej córka, bez pytania dziewczynki o zdanie. W porę jednak dostrzegła swój błąd i teraz już wie, że dzieci najbardziej oczekują od rodziców poświęcenia im uwagi i czasu, a także zrozumienia ich emocji.

Edukacja

Co 6,5 minuty ktoś w Polsce doznaje udaru mózgu. Edukacja dzieci może zapobiec katastrofalnym skutkom i uratować życie dorosłym

Udar mózgu to druga najczęstsza przyczyna śmierci i trzecia najczęstsza przyczyna niepełnosprawności. Niewystarczająca wiedza i brak umiejętności rozpoznawania objawów udaru mózgu sprawiają, że większość pacjentów zgłasza się do szpitali zbyt późno. W odpowiedzi na ten problem powstał program FAST Heroes skierowany do przedszkolaków i uczniów klas 1–3. – Chcemy wykorzystać entuzjazm dzieci, aby to one stały się nauczycielami dla swoich dziadków – mówi Jan van der Merwe, międzynarodowy koordynator programu FAST Heroes, lider Inicjatywy Angels.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Żałuję, że dzisiaj tak rzadko pisze się sztuki wierszem. Dla aktora to prawdziwy sprawdzian umiejętności

Aktor gra jedną z głównych ról w spektaklu „Wypiór” w Teatrze IMKA. Zaznacza, że wielkim atutem spektaklu jest tekst napisany klasycznym trzynastozgłoskowcem z zachowaną średniówką po siódmej sylabie, ale traktujący o bieżących problemach młodych ludzi i w niebanalny sposób komentujący otaczającą rzeczywistość. Mateusz Banasiuk zapewnia, że on sam bardzo lubi grać w sztukach napisanych wierszem i żałuje, że twórcy teatralni odchodzą już od tej formy. Przyznaje też, że w tym przypadku nie ma mowy o improwizacji. Trzeba się wykazać niezwykłą dokładnością, by nie zgubić żadnego słowa, bo wtedy zostanie zaburzony cały rytm.