Galeria Bronowice zaprasza do „Laboratorium zapachu”
Agencja PR
Open Media
Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl
Czy tworzenie legendarnych kompozycji zapachowych zarezerwowane jest wyłącznie dla światowej sławy domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani czy Yves Saint Laurent? Niekoniecznie! Przekonują o tym Galeria Bronowice i koncept Mo61 Perfume Lab, oferując jedyne w swoim rodzaju perfumiarskie warsztaty online. Uczestnicy „Laboratorium zapachu” będą mieli okazję do rozmowy z profesjonalistami i stworzenia z ich pomocą fiolki niepowtarzalnych perfum dla siebie lub kogoś bliskiego.
- Nie od dziś wiadomo, że przyjemna woń potrafi moderować nasz nastrój, koić nerwy czy poprawiać koncentrację. Dlatego też w tym trudnym dla wszystkich okresie postanowiliśmy zadbać o samopoczucie naszych klientów w niesztampowy sposób. Wraz z Mo61 Perfume Lab zapraszamy do wirtualnego świata aromatów oraz stworzenia wspólnie z ekspertami wyjątkowych i szytych na miarę indywidualnych upodobań zapachów - mówi Aleksandra Mańka, Dyrektorka Galerii Bronowice.
Warsztaty z Mo61 Perfume Lab
W trakcie spotkania online perfumiarz, rozmawiając z uczestnikiem, wybierze odpowiednie i dopasowane dla jego oczekiwań nuty zapachowe, a następnie połączy je w jedną całość. Pod koniec zajęć rozmówca zostanie poproszony o wskazanie adresu do wysłania gotowej kompozycji. Koszty produkcji oraz dystrybucji w całości pokryje Galeria Bronowice.
- Zapach to najważniejsza część naszego życia, to nasza pamięć, nasze uczucia i nasze potrzeby. Zapach definiuje każdego z nas. Zapach to nasz podpis. Przez lata, pracując z naszymi klientami przy dobieraniu zapachów, nauczyliśmy się odgadywać ich potrzeby. Dlatego w tej chwili jesteśmy w stanie w krótkiej rozmowie, w pierwszym spojrzeniu wybrać odpowiednie nuty dla uczestników warsztatu - mówi Michał Jeger z Mo61 Perfume Lab.
Marka Mo61 Perfume Lab powstała w 2014 roku w Warszawie. Jest pierwszym konceptem w kraju zajmującym się personalizacją zapachów. Aktualnie posiada 5 lokalizacji w Polsce – w stolicy, w Gdańsku i Krakowie.
Najbliższe „Laboratoria zapachu” odbędą się 9 kwietnia o 17:00 i 19:00 oraz 10 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00. Kolejne 16 kwietnia o 17:00 i 19:00 i 17 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00.
Obowiązują wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: galeriabronowice.pl. Warsztaty będą prowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie na swój adres mailowy. Organizatorem wydarzenia jest Galeria Bronowice.
Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu
4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry
Maść Rokitnikowa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Psychologia
Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne
Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.
Problemy społeczne
Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia
Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.
Media
Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka
Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.