Komunikaty PR

Galeria Bronowice zaprasza do „Laboratorium zapachu”

2021-04-08  |  11:06
Biuro prasowe
Kontakt

Tomasz Banaś
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
tomek|openmedia.pl| |tomek|openmedia.pl
606501415
openmedia.pl

Czy tworzenie legendarnych kompozycji zapachowych zarezerwowane jest wyłącznie dla światowej sławy domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani czy Yves Saint Laurent? Niekoniecznie! Przekonują o tym Galeria Bronowice i koncept Mo61 Perfume Lab, oferując jedyne w swoim rodzaju perfumiarskie warsztaty online. Uczestnicy „Laboratorium zapachu” będą mieli okazję do rozmowy z profesjonalistami i stworzenia z ich pomocą fiolki niepowtarzalnych perfum dla siebie lub kogoś bliskiego.

 - Nie od dziś wiadomo, że przyjemna woń potrafi moderować nasz nastrój, koić nerwy czy poprawiać koncentrację. Dlatego też w tym trudnym dla wszystkich okresie postanowiliśmy zadbać o samopoczucie naszych klientów w niesztampowy sposób. Wraz z Mo61 Perfume Lab zapraszamy do wirtualnego świata aromatów oraz stworzenia wspólnie z ekspertami wyjątkowych i szytych na miarę indywidualnych upodobań zapachów - mówi Aleksandra Mańka, Dyrektorka Galerii Bronowice.

Warsztaty z Mo61 Perfume Lab

W trakcie spotkania online perfumiarz, rozmawiając z uczestnikiem, wybierze odpowiednie i dopasowane dla jego oczekiwań nuty zapachowe, a następnie połączy je w jedną całość. Pod koniec zajęć rozmówca zostanie poproszony o wskazanie adresu do wysłania gotowej kompozycji. Koszty produkcji oraz dystrybucji w całości pokryje Galeria Bronowice.

- Zapach to najważniejsza część naszego życia, to nasza pamięć, nasze uczucia i nasze potrzeby. Zapach definiuje każdego z nas. Zapach to nasz podpis. Przez lata, pracując z naszymi klientami przy dobieraniu zapachów, nauczyliśmy się odgadywać ich potrzeby. Dlatego w tej chwili jesteśmy w stanie w krótkiej rozmowie, w pierwszym spojrzeniu wybrać odpowiednie nuty dla uczestników warsztatu - mówi Michał Jeger z Mo61 Perfume Lab.

Marka Mo61 Perfume Lab powstała w 2014 roku w Warszawie. Jest pierwszym konceptem w kraju zajmującym się personalizacją zapachów. Aktualnie posiada 5 lokalizacji w Polsce – w stolicy, w Gdańsku i Krakowie.

Najbliższe „Laboratoria zapachu” odbędą się 9 kwietnia o 17:00 i 19:00 oraz 10 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00. Kolejne 16 kwietnia o 17:00 i 19:00  i 17 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00.

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: galeriabronowice.pl. Warsztaty będą prowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie na swój adres mailowy. Organizatorem wydarzenia jest Galeria Bronowice.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Uroda Focus na piękne dłonie i stopy od Natura Siberica Biuro prasowe
2021-04-09 | 01:00

Focus na piękne dłonie i stopy od Natura Siberica

Wiosna w pełni! Idealny moment, aby poświęcić trochę więcej czasu na pielęgnację skóry dłoni i stóp. O tej porze roku nie zakryjemy ich rękawiczkami, a sezon na odkryte
Uroda Jak wybrać idealny krem dla skóry dojrzałej?
2021-04-08 | 10:00

Jak wybrać idealny krem dla skóry dojrzałej?

Dlaczego warto używać kremu? Krem jest zwieńczeniem każdej pielęgnacji skóry. Głównym jego zadaniem jest dostarczenie odpowiednich składników mających zapobiegać
Uroda 81% kobiet zawsze nosi szminkę w torebce!
2021-04-07 | 10:00

81% kobiet zawsze nosi szminkę w torebce!

Mimo nakazu zasłaniania ust, kobiety wciąż chcą czuć się pięknie, co potwierdzają wyniki badania konsumenckiego przeprowadzonego na zlecenie Avon[1]. Aż 84% kobiet potwierdza, że

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Mateusz Gessler: Wiele restauracji nie podniesie się z kryzysu spowodowanego pandemią. Będzie to trochę prawo dżungli, na rynku pozostaną najmocniejsi

Restaurator przyznaje, że branża gastronomiczna przeżywa najpoważniejszy kryzys od wielu dekad. Jemu samemu, pomijając oczywiście kwestie finansowe, bardzo doskwiera brak możliwości realizowania się w zawodzie restauratora i kucharza. Tęskni też za atmosferą, jaka przed pandemią panowała w restauracjach, barach i kawiarniach. Posiłki na wynos lub w dostawie to jedynie namiastka pracy. Eksperci szacują, że blisko 1/3 lokali gastronomicznych może nie przetrwać „zamrożenia” i na stałe zniknie z kulinarnej mapy Polski. W wielu z nich w ciągu ostatniego roku zyski spadły nawet o 90 proc.

Seriale

Laura Breszka: Pojawienie się dziecka to spełnienie marzeń, ale też szok. Szczególnie dla kobiet wcześniej aktywnych zawodowo i towarzysko

Aktorka zauważa, że codzienne życie młodych mam znacznie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę pięknych uczuć, nietuzinkowych doświadczeń i zaskakujących zwrotów akcji. Choć dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzicielstwie, to jednak dają solidną lekcję pokory. Zmagania współczesnych rodziców z rzeczywistością pokaże nowy serial komediowy „Mamy to", w którym aktorka gra jedną z głównych ról. Jej bohaterka ma dwie córeczki i doświadczenie, które pozwala jej łatwiej pokonywać trudności wychowawcze.

Farmacja

Choroba Parkinsona coraz częściej dotyka młodych ludzi. Pandemia znacząco opóźnia diagnostykę i leczenie.

– Minęły już czasy, kiedy Parkinson był problemem ludzi starszych. Najmłodszy chory, z którym rozmawiałem, miał pierwsze objawy w wieku 16 lat – mówi wiceprezes Fundacji Chorób Mózgu Wojciech Machajek. Chorobę Parkinsona, na którą cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób, diagnozuje się coraz częściej i u coraz młodszych. W ostatnich latach poprawił się dostęp do leczenia zaawansowanego stadium choroby, a w ramach dwóch programów lekowych pacjenci mają dostęp do nowoczesnych terapii infuzyjnych. Kluczowe znaczenie dla sprawności chorych ma jednak wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, co ostatnio utrudnia pandemia.