Galeria Bronowice zaprasza do „Laboratorium zapachu”

Agencja PR
Open Media
Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl
Czy tworzenie legendarnych kompozycji zapachowych zarezerwowane jest wyłącznie dla światowej sławy domów mody, takich jak Chanel, Dior, Giorgio Armani czy Yves Saint Laurent? Niekoniecznie! Przekonują o tym Galeria Bronowice i koncept Mo61 Perfume Lab, oferując jedyne w swoim rodzaju perfumiarskie warsztaty online. Uczestnicy „Laboratorium zapachu” będą mieli okazję do rozmowy z profesjonalistami i stworzenia z ich pomocą fiolki niepowtarzalnych perfum dla siebie lub kogoś bliskiego.
- Nie od dziś wiadomo, że przyjemna woń potrafi moderować nasz nastrój, koić nerwy czy poprawiać koncentrację. Dlatego też w tym trudnym dla wszystkich okresie postanowiliśmy zadbać o samopoczucie naszych klientów w niesztampowy sposób. Wraz z Mo61 Perfume Lab zapraszamy do wirtualnego świata aromatów oraz stworzenia wspólnie z ekspertami wyjątkowych i szytych na miarę indywidualnych upodobań zapachów - mówi Aleksandra Mańka, Dyrektorka Galerii Bronowice.
Warsztaty z Mo61 Perfume Lab
W trakcie spotkania online perfumiarz, rozmawiając z uczestnikiem, wybierze odpowiednie i dopasowane dla jego oczekiwań nuty zapachowe, a następnie połączy je w jedną całość. Pod koniec zajęć rozmówca zostanie poproszony o wskazanie adresu do wysłania gotowej kompozycji. Koszty produkcji oraz dystrybucji w całości pokryje Galeria Bronowice.
- Zapach to najważniejsza część naszego życia, to nasza pamięć, nasze uczucia i nasze potrzeby. Zapach definiuje każdego z nas. Zapach to nasz podpis. Przez lata, pracując z naszymi klientami przy dobieraniu zapachów, nauczyliśmy się odgadywać ich potrzeby. Dlatego w tej chwili jesteśmy w stanie w krótkiej rozmowie, w pierwszym spojrzeniu wybrać odpowiednie nuty dla uczestników warsztatu - mówi Michał Jeger z Mo61 Perfume Lab.
Marka Mo61 Perfume Lab powstała w 2014 roku w Warszawie. Jest pierwszym konceptem w kraju zajmującym się personalizacją zapachów. Aktualnie posiada 5 lokalizacji w Polsce – w stolicy, w Gdańsku i Krakowie.
Najbliższe „Laboratoria zapachu” odbędą się 9 kwietnia o 17:00 i 19:00 oraz 10 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00. Kolejne 16 kwietnia o 17:00 i 19:00 i 17 kwietnia o 12:00, 14:00, 16:00 i 18:00.
Obowiązują wcześniejsze zapisy. Formularz zgłoszeniowy znajduje się pod adresem: galeriabronowice.pl. Warsztaty będą prowadzone za pośrednictwem platformy Zoom. Każdy uczestnik otrzyma zaproszenie na swój adres mailowy. Organizatorem wydarzenia jest Galeria Bronowice.

Rituals Cosmetics przekracza próg 2 miliardów euro przychodu

4 skuteczne sposoby, dzięki którym spowolnisz starzenie się skóry

Maść Rokitnikowa
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.