Komunikaty PR

ASICS przestawia siatkarską nowość – SKY ELITE FF2

2021-06-28  |  12:30
Biuro prasowe
Kontakt
Bartosz Sosnówka
2pr

ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl

Marka ASICS wprowadza na rynek drugą odsłonę butów do piłki siatkowej SKY ELITE FF2. W najnowszym modelu zostały zastosowane zaawansowane technologie wsparcia odbicia i stabilizacji lądowania po wyskoku. W obuwiu na co dzień występują Joanna Wołosz i Fabian Drzyzga.

W projektowanie butów zostali zaangażowani reprezentantka Niemiec, Louisa Lippmann, reprezentant Włoch, Filippo Lanza oraz Japonii, Masahiro Yanagida. Wnioski ze współpracy z profesjonalnymi graczami przełożyły się na wdrożenie innowacyjnych cech konstrukcyjnych, jak zakrzywiony kształt pięty, który przekłada się na siłę odbicia czy technologia FLYTEFOAM Propel, amortyzująca lądowanie.

Poprzez nowatorskie rozwiązania produkcyjne, zwiększamy wydajność siatkarzy podczas gry. Projektowaliśmy ten model z myślą o ruchu skoku od pierwszego kroku aż do lądowania. Wierzymy, że tworzymy buty, które potrafią podnieść zarówno umysł, jak i ciało. Jest to zgodne z naszą założycielską filozofią, towarzyszącą nam do dziś – powiedział Hiroyuki Ichikawa z zespołu projektowego ASICS.

Pewność siebie, wiara we własne umiejętności są dla mnie bardzo ważne. Kiedy czuję się pewnie, mogę wznosić się na jeszcze wyższy poziom. Dzięki temu jestem lepszym graczem i kolegą z drużyny, a to oznacza, że mogę podejmować ryzyko oraz inspirować innych. W butach SKY ELITE FF2 mogę skakać jeszcze wyżej i mam niezbędne poczucie komfortu – dodał Filippo Lanza, siatkarski wicemistrz świata z 2015 r.

Buty będzie można nabyć na stronie ASICS.com od 1 lipca. Modele w dedykowanej kolorystyce Sunrise Red, która nawiązuje do miasta Tokio i jest symbolem nadziei oraz oddania sportowców, pojawią się w sprzedaży jeszcze tego lata.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: 2pr
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport Zdrowie szyte na miarę. Aktywność w harmonii z ciałem i umysłem Biuro prasowe
2024-07-04 | 13:00

Zdrowie szyte na miarę. Aktywność w harmonii z ciałem i umysłem

Życie często przypomina bieg przez przeszkody, w którym balans pomiędzy pracą, rodziną a czasem dla siebie wydaje się trudny do osiągnięcia. W takich chwilach
Sport POMYSŁ NA AKTYWNE WAKACJE: NA ROWER W ALPY!
2024-07-04 | 01:00

POMYSŁ NA AKTYWNE WAKACJE: NA ROWER W ALPY!

Rowerowi entuzjaści mogą znaleźć specjalnie przygotowane trasy turystyczne tak w Polsce, jak i w innych częściach Europy. Wiele osób korzysta z EuroVelo
Sport ASICS publikuje raport zrównoważonego rozwoju
2024-07-03 | 09:00

ASICS publikuje raport zrównoważonego rozwoju

Wraz z publikacją raportu zrównoważonego rozwoju za 2023 rok, ASICS ujawnia, jak priorytetowe traktowanie dobrostanu psychicznego i fizycznego pomaga napędzać jego agendę

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.