I Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym
oLIVE media
ul. Prosta 20
00-850 Warszawa
s.stepien|olivemedia.pl| |s.stepien|olivemedia.pl
661364817
https://olivemedia.pl/
W najbliższy weekend kajakarze klasyczni z całej Polski zjednoczą się w Wałczu, aby wziąć udział w pierwszym Pucharze Polski w tym sezonie. Długo wyczekiwane po zimowej przerwie Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów i Juniorów przyciągną do zachodniopomorskiego miasta najlepszych zawodników, a także rzesze miłośników sportów wodnych.
1. Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Kajakarstwie Klasycznym - Ogólnopolskie Wiosenne Regaty Konsultacyjne Seniorów i Juniorów, organizowane przez Polski Związek Kajakowy, odbędą się w terminie 26-28 kwietnia na torze regatowym Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.
Regaty sprawdzą poziom przygotowania się zawodników do sezonu startowego 2024 i wstępnie wyselekcjonują kandydatów do reprezentowania Polski na zawodach międzynarodowych oraz w trakcie mistrzostw świata i Europy. Wyłoniona podczas regat grupa zostanie objęta szkoleniem centralnym przygotowującym do startów międzynarodowych w sezonie 2024.
Do zawodów zgłosiło się 186 zawodników z 28 klubów. Podczas trzydniowego wydarzenia sportowcy będą rywalizować w konkurencjach kajakarskich oraz kanadyjkarskich.
Duże szanse na zdobycie medali ma duet kanadyjkarski z AZS Politechniki Opolskiej - Arsen Śliwiński i Michał Łubniewski, reprezentanci Kaman Sport Group, a także podopieczna KSG “Olympic Dreams” Justyna Iskrzycka, zawodniczka AZS-AWF Katowice.
Puchar Polski to nie tylko okazja do rywalizacji o prestiżowe trofea, ale także do wymiany doświadczeń integracji środowiska kajakarskiego. Wyniki będzie można śledzić na żywo na stronie: https://pzkaj.domtel-sport.pl/live/

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Klaudia Zioberczyk: Doszłam już do takiego momentu, że jak wchodzę do sklepu, to mówię: wcale tego nie potrzebuję. Teraz stawiam na jakość, a nie na ilość
Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba być bardzo ostrożnym, by nie dać się nabrać na różne sztuczki marketingowe, nie ulegać czarowi wyprzedaży i promocji, a zamiast tego kompletować swoją garderobę z ponadczasowych zestawów, które będzie można wykorzystać na różne okazje. Klaudia Zioberczyk uważa, że greenwashing, czyli wywoływanie u konsumentów poszukujących towarów eko mylnego wrażenia, że oferowany produkt taki właśnie jest, to nieuczciwa praktyka. Temu zjawisku postanowiła więc dokładnie się przyjrzeć w swojej pracy magisterskiej.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Żywienie
Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.