Wielki powrót zawodów crosstreningowych dla osób z niepełnosprawnościami
Fundacja Avalon
Domaniewska 50a
02-672 Warszawa
pr|fundacjaavalon.pl| |pr|fundacjaavalon.pl
534452357
https://www.fundacjaavalon.pl/
Po 5 latach, od ostatniej edycji Workout Battle, Fundacja Avalon wraca do organizacji zawodów crosstreningowych! Już 27 kwietnia, w hali Decepticon Gym przy ulicy Sadowej 4 w Warszawie (Wesoła), zawodnicy z niepełnosprawnościami wezmą udział w niezwykle emocjonującej przygodzie sportowej. Projekt Avalon Extreme przygotował również zadanie specjalne dla wszystkich osób sprawnych, które będą chciały wziąć udział w wydarzeniu, członków rodzin zawodników, zaprzyjaźnionych sportowców oraz influencerów!
Etapy Workout Battle 2024
Zawody crosstreningowe Fundacji Avalon są podzielone na trzy etapy – 2 eliminacyjne i 1 finałowy. W pierwszym uczestnicy będą starać się wykonać zestaw ćwiczeń w jak najszybszym czasie. W kolejnym etapie zawodnicy w przeciągu 6 minut będą musieli wykonać jak największą ilość powtórzeń ćwiczeń.
Osoby z najlepszym czasem zakwalifikują się do ścisłego finału i powalczą o atrakcyjne nagrody finansowe i rzeczowe. Regulamin zawodów znajduję się na stronie internetowej.
To kolejny wielki powrót w historii Avalon Extreme! Po 5 latach do naszego kalendarza wydarzeń wraca kultowa impreza Workout Battle. To świetna okazja do sprawdzenia swojej siły, wytrzymałości i kondycji. Edycje poprzednich lat udowodniły, że nie brakuje śmiałków do zmierzenia się z trudnymi workoutami. Mamy nadzieję, że w tym roku frekwencja zawodników będzie jeszcze większa i spędzimy świetny dzień w duchu sportowej rywalizacji. - Aleksandra Kogut, kierowniczka Avalon Extreme.
Crosstrening dla wszystkich
Fundacja Avalon dba o to, aby każde wydarzenie było jak najbardziej dostępne. Dlatego też zawody crossfitowe Workout Battle 2024 odbędą się z podziałem na 3 kategorie: zawodnicy z paraplegią, zawodnicy z tetraplegią i zawodnicy z pozostałymi rodzajami niepełnosprawności - open OzN. W każdej z kategorii oddzielnie będą startować kobiety i mężczyźni. Wystarczy do 21 kwietnia zgłosić się poprzez formularz online i wziąć udział w tej sportowej rywalizacji!
Dodatkowo chętne osoby będą mogły podczas imprezy wziąć udział w zadaniu specjalnym. Zgłoszenia do tego zadania będą przyjmowane mailowo na adres: extreme@fundacjaavalon.pl
Fundacja zachęca osoby z niepełnosprawnościami do zapisów na to wyjątkowe wydarzenie, a pozostałych do aktywnego kibicowania zawodnikom!

Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową

Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa

Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Klaudia Zioberczyk: Doszłam już do takiego momentu, że jak wchodzę do sklepu, to mówię: wcale tego nie potrzebuję. Teraz stawiam na jakość, a nie na ilość
Modelka zdaje sobie sprawę z tego, że trzeba być bardzo ostrożnym, by nie dać się nabrać na różne sztuczki marketingowe, nie ulegać czarowi wyprzedaży i promocji, a zamiast tego kompletować swoją garderobę z ponadczasowych zestawów, które będzie można wykorzystać na różne okazje. Klaudia Zioberczyk uważa, że greenwashing, czyli wywoływanie u konsumentów poszukujących towarów eko mylnego wrażenia, że oferowany produkt taki właśnie jest, to nieuczciwa praktyka. Temu zjawisku postanowiła więc dokładnie się przyjrzeć w swojej pracy magisterskiej.
Konsument
Możliwość zakupu online może zachęcić kolejne grupy Polaków do ubezpieczeń zdrowotnych. Dziś korzysta z nich już prawie 5,5 mln osób

Polska jest jednym z liderów Europy w obszarze cyfryzacji sektora usług medycznych. Świadczą o tym m.in. popularność elektronicznych narzędzi zapewniających dostęp do danych zdrowotnych, e-recept czy wirtualna diagnostyka. Polacy są też otwarci na innowacje w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych, z których korzysta już blisko 5,5 mln osób. Za pomocą nowej cyfrowej platformy Medicover chce zachęcić klientów do samodzielnej konfiguracji i zakupu polis online.
Żywienie
Wiktor Dyduła: Praca w charakterze kelnera jest bardzo ciężka fizycznie i psychicznie. Dlatego trzeba dawać napiwki, bo nawet 5 zł może zrobić komuś dzień

Zanim usłyszała o nim cała Polska, Wiktor Dyduła zarabiał między innymi jako animator zabaw dla dzieci, kelner i uliczny grajek. Każde zajęcie miało swoje plusy i minusy, ale jego najbardziej cieszyło to, że dzięki nim może poznawać ciekawych ludzi. Wokalista podkreśla, że ma duży szacunek do pieniądza i prawie zawsze daje też napiwki, bo wie, że to najlepsza forma docenienia pracy tych, którzy nas obsługują w kawiarni czy restauracji.