Komunikaty PR

Jesienne warsztaty dekoracyjne pod Wieżą na Jeżycach

2021-10-20  |  12:00
Biuro prasowe
Kontakt
Klaudia Łoś
ZOOM bsc

Wiązana 22g
04-680 Warszawa
klaudia.los|zoom-bsc.pl| |klaudia.los|zoom-bsc.pl
534 011 711
zoom-bsc.pl/
Do pobrania Inf.pras. ( 0.26 MB )

W sobotę 23 października br. , przy ul. Janickiego na poznańskich Jeżycach, odbędzie się trzecie spotkanie z mieszkańcami z cyklu „Spotkania pod Wieżą”. Jesień w pełni, dlatego aby wykorzystać jej dobrodziejstwa, organizatorzy zapraszają na dekoracyjne warsztaty z florystką. Ekspertka podpowie jak wykorzystać jesienne motywy w dekoracji domu m.in za pomocą wieńców na drzwi i kwiatowych kompozycji. Podczas wydarzenia można zapoznać się również z nową inwestycją Echo Investment - Wieżą Jeżyce.

„Spotkania pod Wieżą” to cykliczna akcja na poznańskich Jeżycach organizowana przez Echo Investment, podczas której mieszkańcy mogą uczestniczyć w bezpłatnych aktywnościach z ciekawym motywem przewodnim. Pierwsze wydarzenie dotyczyło pielęgnacji roślin, podczas drugiego uczestnicy nauczyli się tworzyć domowe kiszonki, a trzecie spotkanie zostanie poświęcone jesiennym dekoracjom domu.

Przeniesiemy jesień do domu

Na okoliczne podwórka zawitała złota, polska jesień, dlatego aby zatrzymać jej walory na dłużej, warto wybrane elementy zaaranżować we własnym domu. Już 23 października na uczestników „Spotkania pod Wieżą” będą czekać bezpłatne warsztaty dekoracyjne, które przeprowadzi poznańska pracownia zieleni Ivy & Rose.  Podczas pierwszego spotkania z florystką o godz. 10:00 uczestnicy przy pomocy m.in. gałązek, szyszek i liści  nauczą się tworzyć jesienne wieńce na drzwi. Następnie o godz. 11:30 każdy będzie mógł przygotować własną kompozycję kwiatową z wykorzystaniem dyni. Ostatnie warsztaty odbędą się o godz. 12:30 i ponownie zostaną poświęcone przygotowaniu wieńców na drzwi.

Na miejscu czekają również jesienne animacje dla najmłodszych poznaniaków. Podczas kreatywnych, sensorycznych i wielozmysłowych warsztatów z Klamerką, dzieci stworzą własne, jesienne ozdoby. Powstaną m.in. dyniowe, koralikowe ozdoby, chrupkowe rzeźby dyniowe czy ozdobne parasolki, a także wielkoformatowy kolaż jesienny.

Wszystkie atrakcje są bezpłatne, a ich szczegółowy opis jest dostępny na wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/602672610735024.

Wieża Jeżyce trafia w potrzeby Poznaniaków

W 1. etapie sprzedaży osiedla Wieża Jeżyce Echo Investment udostępnił 100 mieszkań, w metrażach od 25 mkw. do 121 mkw. i zróżnicowanych układach. Zainteresowanie tą inwestycją jest bardzo duże – 60% mieszkań już znalazło swoich przyszłych lokatorów. Nabywcy, oprócz lokalizacji, doceniają przede wszystkim ideę destination, zgodnie z którą osiedle docelowo ma stać się miejscem spotkań dla mieszkańców dzielnicy. Poprzez połączenie funkcji mieszkaniowej, społecznej i usługowej, Wieża Jeżyce spotyka się z zainteresowaniem zarówno młodych osób, które poszukują swojego pierwszego lokum, jak i rodzin z dziećmi, dla których kluczową rolę odgrywają takie elementy osiedla jak bliskość do przedszkoli, terenów zielonych czy podstawowych punktów usługowych.   

Wszystkie osoby zainteresowane wyglądem osiedla mogą zobaczyć jego wirtualną makietę, odwiedzając biuro sprzedaży na ul. Janickiego 23/35. Dzięki technologii VR odwiedzający będą mogli nie tylko przyjrzeć się inwestycji na tle najbliższej okolicy, ale także zobaczyć widok z okna konkretnego mieszkania. W sobotę 23 października br. biuro sprzedaży osiedla będzie czynne w godz. 9:00-14:00.

Więcej informacji o inwestycji Wieża Jeżyce na stronie: www.echo-wieza.pl.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Źródło informacji: ZOOM bsc
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.