Komunikaty PR

Owocowa moc, czyli nowości od Big-Active

2022-01-25  |  11:00
Biuro prasowe

Egzotyczne owoce, uwielbiane kultowe smaki, a także zaskakujące dodatki. To wszystko znajdziemy w nowych herbatkach owocowych od Big-Active. Marka powiększyła swoje portfolio o trzy propozycje: herbatkę Dark Fruits, Orange Fruits oraz Red Fruits. Nowości szczególnie zadowolą wielbicieli oryginalnych receptur. 

 

W ofercie Big-Active pojawiły się nowe trzy owocowo-ziołowe herbatki ekspresowe o innowacyjnych i egzotycznych smakach, które przywołają wspomnienia lub fantazje wymarzonych podróży. 

Herbatka Dark Fruits to połączenie słodkiej figi z orzeźwiającą jeżyną oraz głębokim słodko-kwaśnym smakiem borówki. Przepyszna marakuja sprawia, że mieszanka nabiera egzotycznego charakteru, co dodatkowo akcentuje korzenna nuta czarnuszki. Dark Fruits to propozycja dla koneserów wyrafinowanego smaku oraz intensywnych kolorów, jakie znajdziemy w naturze.

Orange Fruits od Big-Active wyróżnia się smakiem ognistej kurkumy połączonej ze słodyczą mango i brzoskwini. Dodana mandarynka przełamuje nuty smakowe papai, nadaje naparowi orzeźwiający oraz południowy charakter. Herbatka przypadnie do gustu poszukiwaczom zdecydowanych i dodających energii smaków. 

W portfolio herbatek owocowych Big-Active znajdziemy również Red Fruits, która stanowipołączenie egzotycznych owoców liczi ze słodkimi truskawkami. Herbatkę dopełnia także intrygujący smak kwaskowatych jagód goi wyróżniony przez dodatkową słodycz granatu. Wyrazisty charakter tej propozycji zawdzięczamy energetycznej guaranie. Red Fruits idealnie sprawdzi się do uprzyjemnienia śniadania lub podwieczorków. 

Nowości wyróżniają się funkcjonalnym opakowaniem, które możemy otworzyć na dwa sposoby. Każda z dwudziestu biodegradowalnych torebek zapakowana jest w oddzielną kopertkę, dzięki czemu możemy je zabierać gdziekolwiek chcemy.

Herbatki owocowe Big-Active są dostępne w szerokiej dystrybucji.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Styl życia ‘Eko-Mural’ w mieście Murali Biuro prasowe
2024-07-03 | 07:00

‘Eko-Mural’ w mieście Murali

Fundacja Pracownicza Grupy VKR w 2023 roku w ramach programu „Zdrowe nawyki” wsparła wykonanie największego muralu w Namysłowie. Projekt ten powstał dzięki
Styl życia Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie
2024-07-02 | 18:00

Wielorazowa torba – czy to już nawyk Polaków? 43% ma ją zawsze przy sobie

43% Polaków zawsze ma przy sobie wielorazową torbę na zakupy, prawie ¼ korzysta z niej często, bo 3 razy w tygodniu, od czasu do czasu (raz w tygodniu) pamięta o niej ponad 14%.
Styl życia Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!
2024-07-02 | 13:35

Let’s colour Centrum Zdrowia Dziecka!

Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie jest jedną z największych placówek medycznych dla małych pacjentów w Polsce. To miejsce szczególne na mapie naszego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.