Tej jesieni rządzić będzie Ahiroo.
Wygodne bluzo-sukienki, seksowne oficerki blisko ciała. Tej jesieni rządzić będzie Ahiroo.
Ubrania dla kobiet, które wiedzą, czego chcą! Tak markę Ahiroo określa jej właścicielka i projektantka Agata Gajewska – Frąckowiak. Wygoda, ciepło oraz starannie wyselekcjonowane tkaniny są tym, czego poszukujemy, żeby czuć się dobrze. W kolekcji Ahiroo znajdziecie ubrania, których nie macie w szafie, a które zostaną z wami na długo.
„Ubrania, które projektuję to głównie klasyczne, podkreślające kształty kobiece sukienki. Specjalne miejsce w kolekcji zajmują swobodne bluzo – sukienki, które pokochały #ahiroogirls. Zasłużyły” – mówi autorka kolekcji i trudno odmówić jej racji. Zakładane przez głowę, z kapturem, miłe dla ciała – doskonale leżą. W tegorocznej kolekcji dostępne są w kilku kolorach: żółtym, czerwonym i zielonym. W nowym sezonie pojawią się też nowości.
Ubrania na długo
Ahiroo słynie z prostych, minimalistycznych sukienek, których fason nie przemija z końcem sezonu. Układają się tak, jak sukienki układać się powinny, nie marszczą, nie przekręcają, nie denerwują. Eksponują dokładnie to, co ma być widoczne, a maskują niedoskonałości. Wykonane są z najwyższej jakości tkanin, które długo i pieczołowicie selekcjonuje ich autorka. Są połączeniem sportowej elegancji z wygodą absolutną. Tworzone dla odważnych, pewnych siebie kobiet. Oglądajcie i wybierajcie!
www.ahiroo.pl

Moda w natarciu… ma szansę zmienić nasz świat na lepsze – ciekawe spojrzenie na trendy na konferencji w Osace

TATUUM i Miś Uszatek zaprezentowali łódzką modę na EXPO 2025 w Osace

Okulary i soczewki w sylwestrowej stylizacji
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz
Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.
Problemy społeczne
37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.
Problemy społeczne
Muzea pomagają walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. To ważne dla zmieniającego się rynku pracy

Według NEMO, Sieci Europejskich Organizacji Muzealnych, społeczna rola muzeów wykracza daleko poza ich tradycyjne funkcje. W coraz bardziej spolaryzowanym świecie muzea mogą odgrywać kluczową rolę w promowaniu dialogu i spójności społecznej, zachęcać do dyskusji, mogą też pełnić rolę ośrodków integracji społecznej. Dzięki przybliżaniu obcych kultur mogą też zmienić spojrzenie na rynek pracy.