Z pupilem do Galerii Młociny? Czemu nie!
Galeria Młociny ma świetną wiadomość dla wszystkich właścicieli czworonogów. Psy, koty, a także inne zwierzęta domowe są mile widziane w bielańskim centrum handlowym, a tym samym mogą odwiedzać części wspólne, strefy restauracyjne oraz wybrane sklepy i salony, które wyraziły na to zgodę, oznaczając swoją witrynę odpowiednią naklejką. Ponadto przed obiektem ustawione zostały również miski z wodą.
Galeria Młociny jest doskonale znana mieszkańcom Warszawy. Regularnie organizowane, liczne wydarzenia, warsztaty, koncerty, a także bogata oferta gastronomiczna oraz zakupowa sprawiły, że stała się jednym z ulubionych miejsc Warszawiaków. Obiekt znany z nieszablonowych inicjatyw, regularnie staje naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, a tym razem również ich czworonogów. Galeria, która z centrum handlowego przerodziła się w miejsce życia społecznego, zaprasza mieszkańców Warszawy na zakupy wraz ze swoimi pupilami. Z pewnością będzie to wspaniała informacja dla wszystkich tych, którzy na przykład nie lubią pozostawiać psa samego w domu, a także nie czują się komfortowo, przywiązując go przed wejściem do obiektu. Ponadto przed centrum handlowym ustawiono również miski z wodą.
Należy pamiętać, że właściciele biorą pełną odpowiedzialność za swoje pupile i nie powinni zostawiać ich bez opieki. Psy należy zaopatrzyć w smycz i kaganiec oraz trzymać w bezpiecznej odległości od innych osób, a małe zwierzęta nosić w specjalnym pojemniku, torbie lub transporterze. Właściciele powinni również sprzątać po swoich zwierzętach.
Więcej informacji o obiekcie znajdziemy na stronie www.galeriamlociny.pl. Zachęcamy również do obserwowania Galerii Młociny na Facebooku oraz Instagramie, gdzie regularnie organizowane są konkursy z nagrodami.
Walentynki w Polsce – święto miłości, prezentów i… self-love
Studniówki z małpkami w parze? Młodzi Polacy mówią o alkoholu na studniówkach
Sianko, jemioła i inne świąteczne produkty dostępne "na jush"
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Teatr
Daniel Olbrychski: Praca mnie konserwuje, gdybym nie grał, tobym się błyskawicznie zestarzał. Walczę, żeby widzowie nie dostrzegali na scenie mojej osiemdziesiątki
Daniel Olbrychski uznawany jest za jednego z najwybitniejszych aktorów filmowych i teatralnych swojego pokolenia. W dorobku ma wiele znakomitych ról i już od dawna mógłby odcinać kupony od sławy, ale jak podkreśla – nie zamierza rezygnować z pracy. Z przyjemnością przyjmuje kolejne propozycje zawodowe i mierzy się z nowymi rolami, bo dzięki takiej aktywności nie czuje upływającego czasu. Za trzy tygodnie artysta będzie świętował okrągłe urodziny.
Edukacja
Idea STEM zmienia podejście do edukacji dzieci na całym świecie. Doświadczanie i współpraca zamiast wykładów
Odejście od wykładowej metody prowadzenia zajęć na rzecz doświadczeń, współpracy i partnerskich relacji z nauczycielem to podstawowe założenia idei edukacyjnej STEM. Ma ona wspierać rozwój dzieci i młodzieży w kierunkach, jakie wytycza zmieniająca się rzeczywistość i na jakie nastawiony będzie rynek pracy za kilka lat. Globalnie rynek edukacji STEM do końca dekady podwoi swoje przychody. Ten światowy trend jest obserwowany i rozwijany również w Polsce, m.in. poprzez projekt STEM Kindloteka.
Handel
Finansowanie, technologia i wola polityczna sprzyjają walce o klimat. Dołączają do niej także konsumenci
Eksperci apelują o intensyfikację wysiłków na rzecz ochrony klimatu. Tym bardziej że teraz są ku temu sprzyjające warunki: finansowanie, wola polityczna i zaawansowane technologie. Coraz częściej idzie za tym także gotowość społeczeństwa do zmian. Choć w kontekście zielonej rewolucji mówi się przede wszystkim o transformacji energetycznej i ograniczaniu emisji CO2, dbanie o zmiany zaczyna się również na poziomie decyzji konsumenckich. Polacy mają tego świadomość i wdrażają proekologiczne nawyki w codzienną rutynę i zakupy.