Najnowsze

Wszystkie newsy

Polecane

Zapraszamy do oglądania

Przegląd mediów

Biuro prasowe

2022-08-09 Helping Hand’s strategic partnership with ALAB laboratoria
Helping Hand’s strategic partnership with ALAB laboratoria
2022-08-09Wystawa rzeźb Marthy Mulawy w Wola Retro
Wystawa rzeźb Marthy Mulawy w Wola Retro
Od 9 sierpnia 2022 roku w lobby biurowca Wola Retro przy ul. Skierniewickiej 16/20 w Warszawie można podziwiać rzeźby Marthy Mulawy, krakowskiej artystki, zakochanej w Tatrach. Jej prace wnoszą życie do nowoczesnych wnętrz, a także wzbogacają otoczenie budynków.
2022-08-09Wytrzymała membrana dachowa Corotop Ultimate
Wytrzymała membrana dachowa Corotop Ultimate
Membrana dachowa to jeden z ważniejszych elementów dachu – odpowiada za jego szczelność i odporność na czynniki atmosferyczne. Osłania ona całą konstrukcję, zapewniając bezpieczeństwo i wysoki komfort. Membrana dachowa Corotop Ultimate spełnia wszystkie te kryteria.
2022-08-09Nowoczesna blachodachówka TIGRA i łata wentylacyjna od Blachy Pruszyński
Nowoczesna blachodachówka TIGRA i łata wentylacyjna od Blachy Pruszyński
Stawiając dom mierzymy się z wyborem artykułów budowlanych, w tym pokrycia dachowego. Jest ono zwieńczeniem budynku, pełniącym nie tylko rolę ochronną, ale też dekoracyjną. Na te aspekty baczyła firma Blachy Pruszyński przy poszerzaniu oferty o blachodachówkę TIGRA.

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Gwiazdy

Handel

Branżę modową czekają rewolucyjne zmiany. Formuła fast fashion odejdzie do lamusa

– Idealny model biznesowy w branży modowej to zero waste, który nie stosuje surowców naturalnych, tylko wtórne. Bardzo dobry jakościowo i przez to drogi, w związku z czym konsumenci kupują te produkty rzadziej. I moim zdaniem w ciągu maksymalnie 20 lat dojdziemy właśnie do takiego modelu. Zmuszą nas do tego kwestie środowiskowe – prognozuje dr Magdalena Płonka, dyrektorka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Jak podkreśla, marki z segmentu tzw. fast fashion już doskonale wiedzą, że ich formuła biznesowa się kończy. Dlatego w nadchodzących latach ten rynek czeka transformacja, bo szybka moda generuje dziś olbrzymie problemy społeczne i środowiskowe.

Muzyka

Doda: 20 lat na scenie wcale nie minęło szybko. Pamiętam każdy problem, każdą kłodę i każdy dzień walki – nie było łatwo, ale było warto

Swój jubileusz pracy artystycznej Doda świętowała podczas Polsat SuperHit Festiwalu. Na scenie Opery Leśnej w Sopocie zabrzmiały jej najpopularniejsze utwory, a widzowie zobaczyli „sztafetę” pokazującą metamorfozę artystki. Piosenkarka przyznaje, że to ważny moment w jej karierze, ale nie ma poczucia, że powinna z tej okazji organizować specjalną trasę koncertową. Nie lubi patrzeć wstecz, woli natomiast skupiać się na tym, co będzie. Teraz najważniejsza jest dla niej praca nad nowa płytą zatytułowaną „Aqualiteja”, która ukaże się we wrześniu.

Partner serwisu