News powiązane z Tatiana Okupnik

2014-04-10 | 06:50
Muzyka
Tatiana Okupnik o nowej płycie: To przełomowy album. Najlepszy w mojej karierze News powiązane z Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik o nowej płycie: To przełomowy album. Najlepszy w mojej karierze

Do sklepów trafiła najnowsza płyta Tatiany Okupnik – „Blizna”. Jak stwierdza wokalistka, jest to jej najlepsze i najbardziej osobiste wydawnictwo w dotychczasowej karierze. Piosenkarka po raz pierwszy odważyła się nagrać utwory po polsku.
więcej
2014-04-08 | 07:10
Gwiazdy
Tatiana Okupnik: nie będę udzielała wywiadów wspólnie z mężem i publikowała zdjęć z nim na łamach prasy

Tatiana Okupnik: nie będę udzielała wywiadów wspólnie z mężem i publikowała zdjęć z nim na łamach prasy

Nowa płyta Tatiany Okupnik zatytułowana „Blizna”, to jej muzyczne rozliczenie z przeszłością. Wokalistka podkreśla, że pracując nad tym albumem „przebiła głową mur swoich własnych emocji”. A wszystko dzięki wsparciu męża. Jurorka „X-Factora” zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie promocji płyty mogą zdarzyć się sytuacje, na które nie będzie miała wpływu. I właśnie ta nieprzewidywalność, szukanie taniej sensacji i kreowanie wizerunku na zamówienie plotkarskiej prasy najbardziej drażni ją w polskim show-biznesie.
więcej
2014-02-10 | 07:20
Gwiazdy
Jurorzy „X Factor” walczą o względy Ewy Farnej

Jurorzy „X Factor” walczą o względy Ewy Farnej

Plotki o romansie Ewy Farnej i Czesława Mozila rozgrzewają ekipę „X Factora” do tego stopnia, że rozpoczęły się kłótnie o względy młodej wokalistki. Prowadząca program Patricia Kazadi podkreśla, że wszyscy jurorzy są pod urokiem piosenkarki. Sama Farna przyznaje, że w programie czuje się jak ryba w wodzie i już zdążyła zaprzyjaźnić się z ekipą. W nowej edycji show, piosenkarka będzie czwartym jurorem.
więcej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Beata Pawlikowska: Podczas urlopów ekologia schodzi u nas na drugi plan. Zbyt często latamy samolotami i niszczymy przyrodę

Podróżniczka apeluje, by planując wyjazdy wakacyjne, a później już wypoczywając w konkretnych miejscach, nie włączać taryfy ulgowej i nie zapominać o ekologii. Jak jednak obserwuje, Polakom daleko do ekologicznej turystyki i po urlopach mają sporo na sumieniu. Przede wszystkim nie dbają o przyrodę, tratują roślinność, płoszą zwierzęta, w każdy zakątek próbują dojechać samochodem i pozostawiają po sobie spory bałagan. Beata Pawlikowska zachęca do tego, by na czas urlopu zostawić swoje auta w garażu, a podróżować chociażby pociągami.

Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz: Podczas kampanii wyborczej kobietom wiele obiecano. Jak na razie nie widać rezultatów i jest duże rozczarowanie

Projektantka mody nie kryje swojego rozczarowania tym, że kolejni rządzący znów nie patrzą w stronę kobiet i nie śpieszą się z uregulowaniem kwestii, które są dla nich priorytetowe. Panie często stają przed trudnymi wyborami w życiu prywatnym, a jeśli chodzi o kwestie zawodowe, to wciąż muszą się mierzyć z nierównością w płacach i dostępie do eksponowanych stanowisk. Jak zauważa Joanna Przetakiewicz, kobiety chętnie poszły do urn w wyborach parlamentarnych, bo nie boją się już walczyć o swoje prawa i wierzą, że wreszcie coś się zmieni. Mimo krzyku rozpaczy nadal odbijają się jednak od ściany ustawionej przez mężczyzn.

Problemy społeczne

Siedzący tryb życia sprzyja garbieniu się. Polacy opracowali koszulkę pomagającą zachować prawidłową postawę ciała

Na dolegliwości związane z kręgosłupem cierpi nawet 85 proc. populacji. Z wyników badania stanu zdrowia Polaków przeprowadzonych przez GUS wynika, że choroby kręgosłupa stanowią drugą co do częstości przyczynę przewlekłych stanów chorobowych. W dużej mierze winne temu jest garbienie się. Polacy opracowali innowacyjną koszulkę, która dzięki elastycznej strukturze wymusza prostą sylwetkę. – Pod względem konstrukcji to innowacja nie tylko w Polsce, ale i na świecie – mówi Wojciech Wojtuszko, założyciel eplecy.pl.