Newsy

Jurorzy „X Factor” walczą o względy Ewy Farnej

2014-02-10  |  07:20
Plotki o romansie Ewy Farnej i Czesława Mozila rozgrzewają ekipę „X Factora” do tego stopnia, że rozpoczęły się kłótnie o względy młodej wokalistki. Prowadząca program Patricia Kazadi podkreśla, że wszyscy jurorzy są pod urokiem piosenkarki. Sama Farna przyznaje, że w programie czuje się jak ryba w wodzie i już zdążyła zaprzyjaźnić się z ekipą. W nowej edycji show, piosenkarka będzie czwartym jurorem. 

Patricia Kazadi przyznaje, że śmieszą ją doniesienia portali o romansie Ewy Farnej i Czesława Mozila.

Kompletne nieporozumienie. To, jeżeli już, to ja mam romans z Ewą, a nie Czesław!  – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle  Patricia Kazadi, prowadząca „X Factor”. 

Ewa Farna rewelacje plotkarskich portali traktuje z przymrużeniem oka. Przyznaje, że Czesława Mozila i Kubę Wojewódzkiego traktuje jako dobrych kolegów, a  bratnią duszą jest niewątpliwie Tatiana Okupnik.

Aż mnie to przeraża, jak my się lubimy. Nie wiedziałam, że będzie tak dobrze. Naprawdę, siedziałyśmy chyba do pierwszej, jadłyśmy orzeszki i gadałyśmy o wszystkim. Tak się cieszę! Myślę, że nadajemy na tej samej fali – mówi Ewa Farna.

Przez naście lat obecności na polskiej scenie muzycznej nie zdarzyło mi się, żebym miała tak dobry kontakt z drugą wokalistką, żebym tak się czuła przy niej bezpiecznie, na luzie, bez udawania, bez jakiejś rywalizacji, bez przeciągania liny – dodaje Tatiana Okupnik.

Nową edycję programu „X Factor” z udziałem Ewy Farnej będzie można oglądać na antenie TVN-u od marca. W jury wokalnego show oprócz Ewy Farnej zasiadają także: Tatiana Okupnik, Czesław Mozil i Kuba Wojewódzki. Wokalistka cieszy się, że mogła dołączyć do tego grona i  ma możliwość poznania utalentowanych ludzi, którzy zgłaszają się na przesłuchania.  

Czuje się bardzo komfortowo, bo mogę się zachowywać naturalnie.  Mogę potwierdzić sceptycznym i cynicznym ludziom, że to, co widzą na ekranie, to są emocje prawdziwe, niewykreowane, nie mamy cebuli pod nosem, żeby ryczeć, nic takiego się nie dzieje. To są wszystko emocje, które naprawdę z nas płyną i mówimy, co myślimy. Nikt nam nie mówi, co mamy myśleć – tłumaczy Ewa Farna

Jurorzy zgodnie podkreślają, że decyzja producentów, by zatrudnić Ewę Farną w  roli jurora programu „X Factor” to strzał w dziesiątkę. 

Prosiliśmy, żeby zmieniła nazwisko. Od dzisiaj powinna to być Ewa Fajna, bo tak jak Czesław powiedział, wniosła fajną energię do programu i wniosła młodość, świeżość, radość i spowodowała, że jeszcze bardziej się skleiliśmy –  mówi Tatiana Okupnik.

Mamy super skład jurorski. Wszyscy się lubią i to bardzo, bardzo. Jest zabawnie, jest mądrze i myślę, że Ewa dodała ogromną ilość świeżości i takiej spontaniczności, która gdzieś tam zaraziła i zainspirowała jurorów. To naprawdę sprawdza się rewelacyjnie – mówi Patricia Kazadi. 

Ewa Farna ma już za sobą kilka przygód z talent show. Półtora roku temu, była trenerką jednej z drużyn w „Bitwie na głosy” emitowanej w TVP2. Była również jurorką w czeskim programie „Superstar”, będącym odpowiednikiem polskiego „Idola, a wcześniej gościła też w „X Factorze, gdzie wspierała Czesława Mozila. 

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Maria Sadowska: Często kupujemy ubrania tylko na jeden sezon, a powinniśmy recyklingować modę. Ja jestem królową second handów

Wokalistka zauważa, że co kilka miesięcy do sprzedaży trafiają nowe kolekcje ubrań, a te, które jeszcze nie są zniszczone i mogłyby się przydać innym, lądują na śmietniku. Podobnie jest z różnymi urządzeniami elektronicznymi, sprzętem RTV i AGD. Nowe modele z dnia na dzień wypierają starsze, a góra elektrośmieci stale rośnie. Maria Sadowska apeluje więc, by zadać sobie trochę trudu i niepotrzebne telefony, tablety czy komputery oddać do odpowiedniego punktu, z którego trafią do recyklingu i utylizacji. Artystka docenia też kreatywność swojego męża, który maluje obrazy na starych, skórzanych kurtkach i tworzy w ten sposób nietuzinkowe elementy garderoby.

Media

Edyta Herbuś: Program „Tańcząca ze światem” łączy ze sobą moją pasję do podróży, tańca i odkrywania świata. Podczas nagrań wskakuję z jednej półki energetycznej w drugą

W nowej odsłonie programu „Tańcząca ze światem” Edyta Herbuś zabierze widzów do Jordanii. Jak zaznacza, plan wyjazdu był bardzo intensywny. Przez dziewięć dni ekipa realizująca pracowała po 12 godz., by pokazać niezwykłe, kulturowe i historyczne bogactwo tego fascynującego kraju. Tancerka zdradza też, że te wyjątkowe miejsca pozwoliły jej odkryć w sobie uśpione pokłady wrażliwości i stały się powodem wielu wzruszeń.

Konsument

Brytyjscy naukowcy dowiedli, że odczuwania szczęścia można się nauczyć. Trzeba jednak stale to ćwiczyć

Sześcioletnie badania, połączone z prowadzeniem kursów uczących tego, jak poprawić samopoczucie i stać się człowiekiem szczęśliwym, wykazały, że stosując odpowiednie strategie, można uzyskać zadowalające rezultaty. Przejście kursu prowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu Bristolskiego umożliwia poprawę parametrów świadczących o samopoczuciu nawet o 15 proc. Okazuje się jednak, że zalecane ćwiczenia należy wykonywać trwale – w przeciwnym razie następuje regres do poziomu sprzed ich wdrożenia. Dobre wyniki badań skłoniły ich autora do wydania poradnika. Jego polskojęzyczna wersja ukaże się w maju.