Newsy

Agata Załęcka zaręczyła się z byłym partnerem Joanny Liszowskiej

2014-05-07  |  06:55
Aktorka Agata Załęcka promienieje i choć nie potwierdza, by nie zapeszyć, to wszystko wskazuje na to, że powodem jej radości są zaręczyny z Tadeuszem Głażewskim, byłym partnerem Joanny Liszowskiej. Aktorka przyznaje, że jej życie prywatne układa się jak najlepiej i ostentacyjnie pokazuje pierścionek, który dostała od ukochanego. Ostatnio para spędziła romantyczny urlop w Egipcie.

Agata Załęcka związana jest Tadeuszem Głażewskim od ponad roku. Aktorka niechętnie jednak mówi o swoim życiu prywatnym i nie chce zdradzić, w jakich okolicznościach ukochany się jej oświadczył i czy wyznaczyli już datę ślubu.

Moje życie prywatne się układa. Jestem osoba bardzo przesądną, dlatego na razie nie chce zapeszać. Ale jest okej, wszystko jest na dobrej drodze. Niebawem wybieramy się w podróż, w jakieś ciepłe kraje, jak tylko się to wszystko już skończy, żeby odsapnąć, ponurkować – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agata Załęcka, aktorka.

Załęcka podkreśla, że jej ukochany jest mężczyzną odpowiedzialnym i w każdej chwili może na niego liczyć. Łączą ich także wspólne zainteresowania, w tym nurkowanie.

Ja już 7 lat nurkuje i zaraziłam mojego chłopaka tym nurkowaniem. Na początku nie chciał spróbować. Ale powiedział też, że nie chce, żebym jechała sama, bo boi się, że coś mi się stanie, więc jako mężczyzna pojedzie ze mną i będzie sobie siedział na łódce. Kiedy zobaczył, jak się ubieram, to też zdecydował, że chce spróbować i złapał bakcyla. Kupiliśmy parę książek, on już robi kursy, wybieramy trasę, gdzie będziemy pływali. To niesamowite – mówi Agata Załęcka.

Załęcka ma na swoim koncie kilka ról serialowych i współpracę z Kabaretem Moralnego Niepokoju, a 11 maja w Teatrze Komedia odbędzie się premiera spektaklu „ Jak na wulkanie”, w którym gra jedną z głównych ról.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu