Newsy

Anita Sokołowska: Mam bardzo intensywny czas zawodowy. Ale mój synek jest wyrozumiały

2015-09-01  |  06:55

Mam w domu wspaniałego kumpla – mówi Anita Sokołowska o swoim dwuletnim synku. Chłopiec nigdy nie marudzi, gdy mama wychodzi do pracy, mimo że jej życie zawodowe jest bardzo intensywne. Aktorka pracuje obecnie na planie serialu „Przyjaciółki” i gra też w teatrze, m.in. w spektaklu „Lalka” w Teatrze Powszechnym. 

Zakończenie poprzedniego sezonu popularnego serialu „Przyjaciółki” wzbudziło wiele emocji wśród jego fanów. Dotyczyły one głównie losów poważnie chorej Patrycji, granej przez Joannę Liszowską. Anita Sokołowska zapowiada, że emocji nie zabraknie także w nadchodzących odcinkach, a w życiu wszystkich czterech przyjaciółek będzie się dużo działo. Spore zmiany czekają nie tylko Patrycję, lecz także graną przez Sokołowską Zuzę Markiewicz, która po długiej przerwie spotka Wojtka, dawnego ukochanego.

Mam bardzo fajnie rozpisaną rolę, dzieją się zupełnie nowe rzeczy, wraca stara miłość, stara miłość będzie walczyła z nową miłością, zaczną się przepychanki. Będzie więc barwnie i ciekawie – mówi Anita Sokołowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Anita Sokołowska przy szóstym sezonie „Przyjaciółek” pracuje od trzech tygodni. Na plan serialu przyjechała kilka godzin po powrocie z wakacyjnego wyjazdu. Tegoroczny urlop aktorka spędziła we Włoszech, głównie na Sycylii i w Dolomitach. Nie ukrywa, że po okresie intensywnej pracy marzyła o wakacjach i czasie zupełnego wyciszenia. Zapewnia też, że podczas podróży zebrała mnóstwo pozytywnej energii i sił do pracy, choć chętnie spędziłaby jeszcze trochę czasu na odpoczynku.

Nie ukrywajmy, że jak po sezonie bardzo intensywnej pracy człowiek ma dwa tygodnie na odpoczynek, to nie jest w stanie w ogóle się zregenerować. Tydzień odpoczywa, wyłącza ciało, pracuje nad tym, żeby się w ogóle wyluzować. A drugi tydzień to już tak wracają myśli, że trzeba powrócić do pracy – mówi Anita Sokołowska.

Kolejny sezon serialu „Przyjaciółki” to nie jest jedyne zawodowe zobowiązanie Anity Sokołowskiej. Aktorka cały czas gra też w teatrze. Występuje w spektaklu „Lalka”, który miał premierę w maju tego roku na deskach warszawskiego Teatru Powszechnego, oraz przedstawieniu „Afryka“ w Teatrze Polskim w Bydgoszczy.

Muszę powiedzieć, że od kilku albo od kilkunastu lat mam bardzo intensywny czas zawodowy, co mnie oczywiście cieszy – mówi Anita Sokołowska.

Aktorka zapewnia jednak, że może liczyć na wsparcie rodziny, zwłaszcza dwuletniego synka. Zdaniem Sokołowskiej mały Antoni jest wspaniałym i wyrozumiałym chłopcem.

– Mówię: „Kochanie, kocham cię, ale muszę iść do pracy”. Mówi: „Tak, tak, tak”. Teraz już odprowadza mnie do drzwi, zamyka za mną, więc mam wspaniałego kumpla w domu – mówi Anita Sokołowska.

Pierwszy odcinek szóstego sezonu serialu „Przyjaciółki” widzowie telewizji Polsat obejrzą 3 września o godz. 21.00.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Karolina Gilon: Widzę się w roli jurorki. Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

Modelka nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie „Tańca z gwiazdami” bądź w innym popularnym programie.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Seriale

Wiktoria Gąsiewska: Moja buzia dosyć mocno się zmieniła od czasu początków „Rodzinki.pl”. Fajnie zobaczyć coś, co się nagrywało 5–10 lat temu

„Rodzinka.pl” to serial telewizyjny, który przez wiele lat cieszył się ogromną popularnością. Niedawno media obiegła wiadomość, że projekt został zakończony. W konsekwencji 15. sezon serialu okazał się ostatnim. Aktorzy otwarcie przyznają, że nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Wiktoria Gąsiewska, która przez lata wcielała się w rolę Agaty, tłumaczy, że dla wszystkich była to zarówno niespodziewana, jak i bardzo przykra wiadomość.

Żywienie

Magda Gessler: W tych trudnych czasach należy zachować dietę bardzo bogatą w witaminę C. Uodparniają kiszonki, kwaśnica, żurek, sok z malin

Restauratorka tłumaczy, że jednym ze sposobów ograniczenia ryzyka zachorowania na COVID-19 jest włączenie do diety bardzo dużej ilości witaminy C, która podnosi odporność. Są w nią bogate między innymi wszelkiego rodzaju kiszonki, konfitury i soki. Ostatnio zdecydowała się na otwarcie sklepu internetowego Schronisko Smaków, w którego ofercie są przetwory i dania takie jak żurek czy kwaśnica.