Newsy

Anna Oberc: niewielu facetów jest godnych tego, żeby się nimi zainteresować

2016-10-11  |  06:45

Aktorka nie lubi być singielką. Twierdzi jednak, że gdy jest sama, nie szuka partnera na siłę. Uważa, że niewielu mężczyzn jest wartych zainteresowania, a Warszawa jest miejscem, w którym singielki nie odczuwają za bardzo samotności.

Anna Oberc wyszła za mąż w wieku 21 lat. Po 9 latach małżeństwa zdecydowała się na rozwód, szybko jednak związała się z nowym partnerem. Twierdzi, że nie lubi być singielką, i uważa się za szczęściarę, nigdy bowiem nie musiała długo być sama po rozstaniu z mężczyzną.

– Jestem długodystansowcem i osobą, która lubi być z kimś, nie lubię być sama mówi Anna Oberc agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda serialu „Singielka” zapewnia jednak, że nigdy nie szuka nowego partnera na siłę. Uważa, że obecnie jest duży problem z mężczyznami – niewielu jest wartych zainteresowania ze strony kobiet. Aktorka nie wyklucza, że część winy ponoszą same kobiety, które popełniają błędy w wychowaniu swoich synów.

– Naprawdę niewielu facetów jest po prostu godnych, aby się nimi zainteresować mówi Anna Oberc.

Gwiazda uważa, że w Warszawie dużo łatwiej jest być singielką niż w mniejszych miejscowościach. Stolica zapewnia bowiem bogate życie kulturalne i imprezowe. Zdaniem Anny Oberc każda kobieta może się wybrać do kina, teatru czy na imprezę do klubu i zapomnieć o swojej samotności.

– Nie jest powiedziane, że się na tej imprezie spotka kogoś, ale można się dobrze bawić i starać się nie myśleć o swojej samotności – mówi aktorka.

Gwiazdę można obecnie oglądać w serialu „Singielka” emitowanym przez stację TVN od poniedziałku do czwartku o godz. 20.55. Kreuje w nim postać sekretarki Moniki Wilczewskiej.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Motoryzacja

Coraz więcej kobiet w branży motoryzacyjnej. Praca w tym sektorze często nie wymaga siły fizycznej, ale odpowiednich umiejętności miękkich

Poszukiwanie pracowników jest wyzwaniem dla branży motoryzacyjnej. Aż 72 proc. firm z tego sektora napotkało w ostatnim roku trudności w tym obszarze – wynika z październikowego raportu PARP „Branża motoryzacja i elektromobilność – Branżowy Bilans Kapitału Ludzkiego”. Niedobór kadr mogą, przynajmniej w części, zapełnić kobiety, których w branży motoryzacyjnej jest coraz więcej. Pracują na wszystkich szczeblach organizacyjnych – na liniach produkcyjnych, stanowiskach inżynierskich i w zarządach. – Branża jest coraz bardziej otwarta na to, żeby kobiety na tych stanowiskach mieć – przekonuje Agata Matyj, specjalistka do spraw komunikacji w Faurecii w Grupie Forvia Polska.

Konsument

Jedzenie orzechów pomocne w zapobieganiu depresji. Ryzyko wystąpienia choroby można zredukować nawet o niemal jedną piątą

Regularne spożywanie orzechów może zmniejszyć ryzyko depresji. Do takich wniosków doszli naukowcy, którzy przeanalizowali dane dotyczące dużej grupy dorosłych Brytyjczyków. U tych, którzy jedli małe albo umiarkowane ilości orzechów (maksymalnie garść dziennie), zaobserwowano zmniejszenie ryzyka depresji o 17 proc. w pięcioletniej perspektywie.