Newsy

Anna Skura: Każda okładka to dla mnie spełnienie marzeń. Ucieszyłaby mnie okładka „National Geographic”

2016-07-27  |  06:46

Blegerka chciałaby trafić na okładkę „National Geographic”. Marzenie to odróżnia ją od większości blogerek modowych, twierdzi jednak, że zawsze robi wszystko inaczej niż inni. Podkreśla, że każda sesja okładkowa jest dla niej dużym wyróżnieniem. 

Anna Skura jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Fanpage jej bloga o nazwie What Anna Wears śledzi na Facebooku ponad 100 tys. osób, na Instagramie natomiast ponad 70 tys. Została Osobowością Roku według magazynu „JOY”, a w czerwcu była gwiazdą okładki tego miesięcznika. Blogerka nie ukrywa też, że marzy o kolejnych tego typu sesjach.

Każda okładka jest dużym wyróżnieniem i takim małym spełnieniem marzeń. Nie mam takiej jednej, chociaż wiem, co by mnie ucieszyło – okładka „National Geographic” na pewno – mówi Anna Skura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Moda to niejedyna pasja blogerki. Równie mocno Anna Skura kocha bieganie i podróże, o czym również pisze na swoim blogu. Często łączy te dwie pasje, uczestnicząc w maratonach, podróżuje bowiem po całym świecie. Zwiedziła już w ten sposób m.in. Maroko i Włochy. Twierdzi, że nadal jest wiele miejsc, które chciałaby odwiedzić.

Już tam skubnęłam Ameryki Południowej, ale byłam tylko w Brazylii, więc na pewno tamtą część bym chciała poeksplorować – mówi Anna Skura.

Blogerka twierdzi, że cały czas utrzymuje kontakt z ludźmi, z którymi zdarzyło jej się podróżować.

– To są przyjaźnie, po kilku dniach jesteśmy jedną wielką rodziną, więc stały kontakt jest – mówi Anna Skura.

Blogerka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Sztuki Mediów. Jeszcze do niedawna pracowała na etacie, obecnie jednak całą swoją energię poświęca prowadzeniu bloga. Twierdzi, że ma wiele pomysłów na jego rozwój. W najbliższych latach chce nadal rozwijać swoje pasje, nie robi jednak bardzo konkretnych planów.

– Życie wszystko weryfikuje i zawsze daje mi jakieś nowe wskazówki, nowy plan na życie, dlatego myślę, że to się będzie działo dynamicznie – mówi Anna Skura.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Gospodarstwa domowe mogą skorzystać z dodatkowej zniżki na rachunkach za prąd. Sprzedawcy energii jeszcze w tym roku udzielą upustu w wysokości 125 zł [DEPESZA]

Obok nowych, wyższych limitów zużycia energii, uchwalonych niedawno w Tarczy Solidarnościowej, polskie gospodarstwa domowe będą mogły skorzystać w tym roku z dodatkowej zniżki na rachunkach za prąd w wysokości 125 zł. Do takiego rabatu będą uprawnione wszystkie gospodarstwa, które spełnią jeden z mało wymagających warunków określonych w nowych przepisach. W praktyce dla statystycznej rodziny o przeciętnym zużyciu energii  nowy mechanizm oznacza oszczędność o równowartości rachunku za jeden miesiąc.

Farmacja

Polacy rozwijają platformę do dostarczania terapeutycznych cząsteczek RNA do komórek nowotworowych. To innowacyjne podejście do walki z rakiem

Nie celowanie w konkretny typ komórek nowotworowych, ale blokowanie genów odpowiedzialnych za proces nowotworzenia ma być podstawą działania platformy wykorzystującej technologię krótkich interferujących RNA (siRNA, z ang. small interfering RNA) do walki z nowotworami. Rozwijane przez polską firmę BS Biotechna rozwiązanie ma także umożliwić celowane dostarczanie do organizmu terapii przeciwnowotworowej. Ten projekt uzyskał niedawno dofinansowanie Agencji Badań Medycznych. Jak podkreślają naukowcy, opracowywane rozwiązanie jest innowacyjne, bo można je zastosować do różnych rodzajów raka. Technologia RNA jest uznawana za jedną z potencjalnie najbardziej użytecznych w leczeniu nowotworów i prewencji nawrotów choroby.