Newsy

DJ Adamus w wakacje pojedzie motorem w Himalaje

2015-06-05  |  06:50

DJ Adamus zdradził swoje wakacyjne plany.  W sierpniu wyrusza motocyklem w Himalaje. Juror programu „Twoja twarz brzmi znajomo” w grupie samych mężczyzn będzie jeździł po najwyższych przełęczach, spał w namiocie i mało dbał o wygląd. Twierdzi, że taka przygoda jest mu potrzebna, by docenić to, co ma.

DJ Adamus choć latem będzie pracował na planie czwartego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, znalazł także czas na urlop i szczegółowo go zaplanował. W sierpniu wyrusza na męską wyprawę motocyklem po Himalajach.

Będzie spanie w namiotach. Będziemy umorusani, spoceni i będziemy nieprzyjemnie pachnieć. To będzie totalnie antycywilizacyjna sytuacja. Jestem lekko podniecony, bo to będzie coś, co tutaj nie ma miejsca. Tu są garnitury, elegancja i wszyscy ładnie pachniemy, a tam będzie zdecydowanie odwrotnie. Ale uważam, że takie doświadczenie jest nam potrzebne, nie możemy ciągle być na jednym poziomie zapachowo-emocjonalnym. Potrzebna jest taka amplituda, która pozwala nam doceniać to, co mamy na co dzień, coś czego nie dostrzegamy – wyjaśnia DJ Adamus.

W dwutygodniowej wyprawie weźmie udział 9 motocykli. Rajdowcom będzie także towarzyszyć samochód techniczny, w razie problemów z motorami.

Obecnie muzyk przebywa w Dubaju, w którym gra w klubie, a także przechodzi testy motocyklowe. W planach ma także zrobienie podwodnej sesji zdjęciowej.

– Okazało się, że mój przyjaciel, którego poznałem na bardzo fajnej imprezie – jego wystawie fotografii podwodnej, przeniósł się do Dubaju i tam zaczął rozwijać pasję. Zostałem zaproszony na taką sesję podwodną – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle DJ Adamus.

Wizytę w Dubaju również traktuje jak wypoczynek, gdyż występy przed publicznością go nie męczą.

– Ostatnio miałem taką sytuację, że jechałem bardzo zmęczony na granie w Lublinie. Grałem przez 1,5 godziny i nagle okazało się, że mam więcej energii po graniu niż przed. Zatem po 15 latach pracy mogę powiedzieć, że muzyka daje mi dużo energii, to moja pasja. Jestem szczęśliwym, że wybrałem sobie taki zawód, który daje mi satysfakcję, bo dzięki temu nie czuje, że w ogóle pracuję– wyznaje gwiazda.  

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Klaudia Carlos: Propozycja Kingi Dobrzyńskiej dotycząca „Pytania na śniadanie” sprawiła mi wielką radość i przyjemność. To dla mnie duży awans zawodowy

Gospodyni „Pytania na Śniadania” nie ukrywa, że angaż do tego formatu to dla niej duży zaszczyt i szansa na zawodowy rozwój. Jest więc ogromnie wdzięczna szefowej Kindze Dobrzyńskiej, że to właśnie ją wzięła pod uwagę i powierzyła to zadanie. Klaudia Carlos ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i nie bierze sobie do serca krytyki widzów, którzy byli przyzwyczajeni do poprzedniej ekipy porannego programu. Nie chce także komentować zarzutów, które pojawiają się w sieci pod adresem nowych prowadzących

Handel

Handel odczuwa kryzys demograficzny. Pracownicy zagraniczni i automatyzacja sposobem na niedobór kadr

30 proc. firm handlowych uważa niedostępność pracowników za ważną lub bardzo ważną barierę w rozwoju – wynika z Miesięcznego Indeksu Koniunktury PIE z lipca br. Ponad dwukrotnie więcej uznało, że są nią wysokie koszty pracownicze. Brak kadr, który odczuwalny jest w wielu różnych branżach, często nawet mocniej niż w handlu, oznacza konieczność sięgania po pracowników z zagranicy oraz inwestowania w automatyzację.

Teatr

Aleksandra Popławska: Nadopiekuńczość i trzymanie dziecka pod parasolem ochronnym to przemoc psychiczna. Taka toksyczna relacja jak w spektaklu „Czułe słówka” to dobry temat dla psychologa

Najnowsza sztuka warszawskiego Och-Teatru przedstawia losy matki – przedwcześnie owdowiałej, ekscentrycznej Aurory i jej córki Emmy, która jak najszybciej chce wyjść za mąż, by uwolnić się od wpływu rodzicielki. Aleksandra Popławska, wcielająca się w rolę tej pierwszej, zaznacza, że kobiety łączy bliska, ale trudna, wręcz toksyczna więź. Jej zdaniem podobne relacje można zaobserwować również w polskich domach. Dlatego też, ta opowieść z przesłaniem powinna skłonić odbiorców do przemyśleń, bo być może jakieś sytuacje w ich rodzinach wymagają szybkiego uzdrowienia. Spektakl „Czułe słówka” powstał na podstawie jednego z najgłośniejszych amerykańskich filmów sezonu 1983/1984, jednak teatralna wersja została nieco zmodyfikowana.