Newsy

Ewelina z „Warsaw Shore” chce zajmować się muzyką oraz stworzyć linię ubrań dla niskich dziewczyn

2014-07-22  |  07:10
Mówi:Ewelina Kubiak
Funkcja:uczestniczka programu „Warsaw Shore”
  • MP4
    Ewelina Kubiak, uczestniczka programu MTV „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy”, próbuje swoich sił w muzyce i modzie. Właśnie zakończyła zdjęcia do pierwszego klipu, a już ma plany na nowy biznes. Chce zająć się projektowaniem ubrań.

    Atmosfera na klipie była dobra, było parę nerwowych akcji, ale szybko się ogarnialiśmy i skupialiśmy na pracy – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle, Ewelina Kubiak. – Zawsze mi się wydawało, że praca na planie jest bardzo łatwa, ponieważ trzy minuty nagrania teledysku to jest pryszcz. Ale teraz stwierdzam, że nie jest to nic prostego. Na pewno jest to wyczerpujące zadanie, które wymaga wielkiego skupienia i odpowiedzialności.

    Ewelinę Kubiak muzycznie interesują klimaty popowo-rockowe. Chce nagrywać kolejne piosenki, ale nie zamierza się na nikim wzorować, tylko stworzyć swój oryginalny wizerunek. Udział w programie „Warsaw Shore” przyniósł jej popularność, dzięki której może realizować marzenie o śpiewaniu. Kolejne, zupełnie z nim niezwiązane, pozostaje w planach na nieokreśloną przyszłość.

    Myślałam, żeby otworzyć własną linię ciuchów dla niskich dziewczyn, ale zobaczymy, jak to będzie – przyznaje Ewelina Kubiak.

    Program „Warsaw Shore – ekipa z Warszawy” wzorowany na wersjach amerykańskiej i brytyjskiej doczekał się dotychczas dwóch sezonów. Wysoka oglądalność zapewniła mu również miejsce w jesiennej ramówce stacji MTV.

    Czytaj także

    Kalendarium

    Więcej ważnych informacji

    Jedynka Newserii

    Jedynka Newserii

    Edukacja

    Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

    Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

    Media

    Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

    Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

    Prawo

    Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

    Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.