Newsy

Anna Mucha zagrała w filmie razem z Mariuszem Pudzianowskim. Producenci wykorzystali ciążę aktorki

2014-06-17  |  07:10
Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim.

Anna Mucha jeszcze przed pojawieniem się widocznej ciąży dostała pracę w nowej produkcji. Aktorka już chciała zrezygnować z współpracy, jednak reżyser wykorzystał jej błogosławiony stan.

Spodobałam się na castingu, ale właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i prawdopodobnie to jest nasze ostatnie spotkanie. Na co reżyser powiedział tak: „W ciąży, w ciąży... genialnie! To my to wykorzystamy!”. W aktorstwie niewiele jest takich sytuacji, żeby się tak pięknie złożyło życie zawodowe z życiem prywatnym. Ciąża to zazwyczaj moment zawodowej posuchy. Trzeba więc chwytać takie okazje – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Mucha.

Specjalnie pod błogosławiony stan aktorki zmieniono scenariusz, a także przygotowano nowe kostiumy. Mucha przyznaje, że obsada ją onieśmieliła. Na planie zagrała m.in. ze strongmanem Mariuszem Pudzianowskim.

Pudzian jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd tego filmu. Jako aktor był fenomenalny, był totalny, był absolutnym żywiołem, a ja się czułam przy nim jak mała kruszynka – dodaje aktorka.

Mucha podkreśla, że w filmie poza Pudzianowskim pojawiają się bardzo duże i poważne nazwiska. Szczegóły produkcji są jednak owiane tajemnicą.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Małgorzata Potocka: Jestem absolutnie oddana mojemu teatrowi. Jak się robi teatr z pasji, to nie trzeba odpoczywać

Twórczyni Teatru Sabat zaznacza, że prowadzenie teatru to nie tylko praca, ale także misja, która wymaga poświęcenia, a sukcesy przynoszą ogromną satysfakcję. Spektakularne rewie są efektem pasji, zaangażowania i profesjonalizmu wielu osób, a ona jest nie tylko reżyserką, choreografką i tancerką, ale także doskonałą menedżerką. Założycielka placówki podkreśla, że atmosfera, która panuje w Tatrze Sabat, sprzyja współpracy. Artyści czują się w nim jak w rodzinie i wciąż mogą doskonalić swoje umiejętności, co przekłada się na jakość przedstawień oraz na zadowolenie widzów.

Konsument

Za pół roku zacznie obowiązywać w Polsce system kaucyjny. Polacy obawiają się jego uciążliwości

1 października br. w Polsce zacznie obowiązywać system kaucyjny. Nie wszyscy konsumenci zdają sobie sprawę z tego, jakimi regułami będzie się rządzić. Eksperci podkreślają jednak, że podejście społeczeństwa jest pozytywne, choć wdrażaniu systemu towarzyszą pewne obawy. Ich zdaniem nie da się pewnie uniknąć na początku błędów i frustracji, ale pozytywne jest już to, że system zacznie działać

Podróże

Kajra: Robimy niespodziankę na urodziny mojej mamy i na Wielkanoc wyjeżdżamy za granicę. Właściwie to pierwszy raz nie spędzimy świąt w Polsce

Piosenkarka tłumaczy, że w tym roku Wielkanoc zbiega się z ważnym jubileuszem w ich rodzinie. W tym czasie jej mama będzie bowiem obchodzić urodziny. Prezentem dla niej jest wspólny wyjazd za granicę. Aby jednak nie zabrakło tam świątecznej atmosfery, Kajra zadba o święconkę i okolicznościowe dekoracje.