Newsy

Anna Dereszowska: W programie „Mali Giganci” nikogo do niczego się nie zmusza, wszystkie dzieci bawią się świetnie. Jest kilka dużych talentów

2016-02-25  |  06:55

Zdaniem aktorki w programie „Mali Giganci” bierze udział kilkoro niezwykle utalentowanych dzieci, które mają szansą na karierę. Anna Dereszowska nie zgadza się z opiniami mówiącymi, że uczestnictwo w tego rodzaju programie może negatywnie wpłynąć na psychikę dzieci. Twierdzi też, że miłośniczką „Małych Gigantów” jest jej 7-letnia córka Lena.

W 2. edycji programu „Mali Giganci” pojawili się nowi trenerzy grup uczestników: Grzegorz Hyży, Sonia Bohosiewicz i Anna Dereszowska. Ich zadaniem jest nie tylko fachowe przygotowanie dzieci w zakresie tańca i śpiewu, lecz także dodawanie im odwagi przed występem. Gwiazda Teatru 6. piętro jest zachwycona poziomem wszystkich biorących udział w programie dzieci, zauważyła też kilka wyjątkowo uzdolnionych uczestników.

Jest kilka nieprawdopodobnych talentów, które już w tej chwili są trochę szlifowane, a myślę, że państwo jeszcze o tych dzieciach, o tej młodzieży usłyszą – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Dotychczas stacja TVN wyemitowała tylko jeden odcinek „Małych Gigantów”, widzowie nie mieli więc jeszcze możliwości wyłonienia swoich faworytów. Anna Dereszowska przyznaje natomiast, że zachwyciło ją kilkoro dzieci, głównie należących do jej drużyny. Przy niektórych ich występach była absolutnie oczarowana, mimo że znała już możliwości swoich podopiecznych.

– Jest też jedna wokalistka z innej drużyny, która absolutnie sprawia, że kopara opada. Śpiewa rewelacyjnie – mówi Anna Dereszowska.

1. edycja programu „Mali Giganci” była hitem wiosennej ramówki stacji TVN, zebrała jednak także sporo krytycznych opinii. Wielu osobom nie podobało się zmuszanie do rywalizacji tak małych dzieci. Zdaniem przeciwników programu mogło to niekorzystnie wpłynąć na ich rozwój psychiczny. Anna Dereszowska nie zgadza się z tymi opiniami i twierdzi, że w programie uczestniczą wyłącznie dzieci, które same tego chcą.

– Nikogo do niczego się nie zmusza, wszystkie dzieci bawią się świetnie, co widać zresztą, będą mieli państwo okazję zobaczyć, czy już mieli okazję, bo jeden odcinek już miał emisję – mówi Anna Dereszowska.

Aktorka zwraca także uwagę na to, że na planie cały czas obecna jest pani psycholog, która pomaga dzieciom przejść trudniejsze chwile. Dla Anny Dereszowskiej „Mali giganci” to pierwsze telewizyjne show, w którym zgodziła się wystąpić. Twierdzi, że nie tylko jej podoba się ten show stacji TVN.

– Moja córa jest miłośniczką programu „Mali Giganci” – mówi Anna Dereszowska.

Program można oglądać na antenie telewizji TVN w soboty o godz. 20.00. W jury ponownie zasiedli: Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki, a w roli gospodarza występuje Filip Chajzer.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny

Nowy juror w programie „Must Be the Music” podkreśla, że ta rola jest dla niego niezwykłą przygodą, bo dzięki niej nie tylko może odkrywać młode talenty, ale także nieznane dotąd aspekty swojej kariery artystycznej. Ocenianie uczestników nie jest prostą sprawą, ale Sebastian Karpiel-Bułecka nie chce nikomu dawać złudnych nadziei i chwalić kogoś tylko po to, żeby nie zrobić mu przykrości. Wokalista wychodzi z założenia, że jeśli ktoś decyduje się na udział w tym programie, to musi być przygotowany na każdą ocenę, nawet tę najbardziej surową.

Prawo

Nałóg nikotynowy wśród nieletnich zaczyna się najczęściej od e-papierosów. Przyciągają ich słodkie, owocowe smaki tych produktów

Co czwarty uczeń ma za sobą inicjację nikotynową, a dla większości z nich pierwszym produktem, po jaki sięgnęli, był e-papieros. Zdecydowana większość uczniów używających nikotyny korzysta właśnie z e-papierosów, a prawie połowa nie ma problemu z ich zakupem – wskazują nowe badania przeprowadzone z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia. Eksperci podkreślają, że niebezpiecznym produktem, z uwagi na ryzyko uzależnienia behawioralnego, są także e-papierosy beznikotynowe. Trwają prace nad przepisami, które m.in. zakażą ich sprzedaży nieletnim.

Ochrona środowiska

Futra z negatywnym wpływem na środowisko na każdym etapie produkcji. Wiąże się z 400-krotnie większym zużyciem wody niż poliestru

Biznes futrzarski ma negatywny wpływ na środowisko naturalne – podkreślają eksperci Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Hodowle powodują zatrucie wód i gleb oraz są zagrożeniem dla bioróżnorodności. Z kolei produkcja futra z norek, lisów i jenotów generuje znacznie większe niż bawełna czy poliester emisje gazów cieplarnianych, zużycie wody i zanieczyszczenie wody. 25 listopada obchodzimy Dzień bez Futra, który ma zwrócić uwagę na cierpienie zwierząt hodowanych na potrzeby przemysłu futrzarskiego oraz promować etyczne i ekologiczne wybory w modzie.