Newsy

Anna Skura: Każda okładka to dla mnie spełnienie marzeń. Ucieszyłaby mnie okładka „National Geographic”

2016-07-27  |  06:46

Blegerka chciałaby trafić na okładkę „National Geographic”. Marzenie to odróżnia ją od większości blogerek modowych, twierdzi jednak, że zawsze robi wszystko inaczej niż inni. Podkreśla, że każda sesja okładkowa jest dla niej dużym wyróżnieniem. 

Anna Skura jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych w Polsce. Fanpage jej bloga o nazwie What Anna Wears śledzi na Facebooku ponad 100 tys. osób, na Instagramie natomiast ponad 70 tys. Została Osobowością Roku według magazynu „JOY”, a w czerwcu była gwiazdą okładki tego miesięcznika. Blogerka nie ukrywa też, że marzy o kolejnych tego typu sesjach.

Każda okładka jest dużym wyróżnieniem i takim małym spełnieniem marzeń. Nie mam takiej jednej, chociaż wiem, co by mnie ucieszyło – okładka „National Geographic” na pewno – mówi Anna Skura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Moda to niejedyna pasja blogerki. Równie mocno Anna Skura kocha bieganie i podróże, o czym również pisze na swoim blogu. Często łączy te dwie pasje, uczestnicząc w maratonach, podróżuje bowiem po całym świecie. Zwiedziła już w ten sposób m.in. Maroko i Włochy. Twierdzi, że nadal jest wiele miejsc, które chciałaby odwiedzić.

Już tam skubnęłam Ameryki Południowej, ale byłam tylko w Brazylii, więc na pewno tamtą część bym chciała poeksplorować – mówi Anna Skura.

Blogerka twierdzi, że cały czas utrzymuje kontakt z ludźmi, z którymi zdarzyło jej się podróżować.

– To są przyjaźnie, po kilku dniach jesteśmy jedną wielką rodziną, więc stały kontakt jest – mówi Anna Skura.

Blogerka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Sztuki Mediów. Jeszcze do niedawna pracowała na etacie, obecnie jednak całą swoją energię poświęca prowadzeniu bloga. Twierdzi, że ma wiele pomysłów na jego rozwój. W najbliższych latach chce nadal rozwijać swoje pasje, nie robi jednak bardzo konkretnych planów.

– Życie wszystko weryfikuje i zawsze daje mi jakieś nowe wskazówki, nowy plan na życie, dlatego myślę, że to się będzie działo dynamicznie – mówi Anna Skura.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny

Nowy juror w programie „Must Be the Music” podkreśla, że ta rola jest dla niego niezwykłą przygodą, bo dzięki niej nie tylko może odkrywać młode talenty, ale także nieznane dotąd aspekty swojej kariery artystycznej. Ocenianie uczestników nie jest prostą sprawą, ale Sebastian Karpiel-Bułecka nie chce nikomu dawać złudnych nadziei i chwalić kogoś tylko po to, żeby nie zrobić mu przykrości. Wokalista wychodzi z założenia, że jeśli ktoś decyduje się na udział w tym programie, to musi być przygotowany na każdą ocenę, nawet tę najbardziej surową.

Prawo

Nałóg nikotynowy wśród nieletnich zaczyna się najczęściej od e-papierosów. Przyciągają ich słodkie, owocowe smaki tych produktów

Co czwarty uczeń ma za sobą inicjację nikotynową, a dla większości z nich pierwszym produktem, po jaki sięgnęli, był e-papieros. Zdecydowana większość uczniów używających nikotyny korzysta właśnie z e-papierosów, a prawie połowa nie ma problemu z ich zakupem – wskazują nowe badania przeprowadzone z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia. Eksperci podkreślają, że niebezpiecznym produktem, z uwagi na ryzyko uzależnienia behawioralnego, są także e-papierosy beznikotynowe. Trwają prace nad przepisami, które m.in. zakażą ich sprzedaży nieletnim.

Ochrona środowiska

Futra z negatywnym wpływem na środowisko na każdym etapie produkcji. Wiąże się z 400-krotnie większym zużyciem wody niż poliestru

Biznes futrzarski ma negatywny wpływ na środowisko naturalne – podkreślają eksperci Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Hodowle powodują zatrucie wód i gleb oraz są zagrożeniem dla bioróżnorodności. Z kolei produkcja futra z norek, lisów i jenotów generuje znacznie większe niż bawełna czy poliester emisje gazów cieplarnianych, zużycie wody i zanieczyszczenie wody. 25 listopada obchodzimy Dzień bez Futra, który ma zwrócić uwagę na cierpienie zwierząt hodowanych na potrzeby przemysłu futrzarskiego oraz promować etyczne i ekologiczne wybory w modzie.