Newsy

Magdalena Stużyńska ma nadzieję na drugi sezon programu „Super Dzieciak”

2016-02-18  |  06:50

Aktorka liczy, że program „Super Dzieciak” wróci na antenę telewizji Polsat. Ma nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce w jesiennej ramówce stacji. Obecnie gwiazda pracuje na planie serialu „Przyjaciółki”  premiera kolejnego sezonu już w marcu.

Program „Super Dzieciak” zadebiutował na antenie telewizji Polsat jesienią 2015 roku. Magdalena Stużyńska, wraz z Dawidem Kwiatkowskim, Romą Gąsiorowską i Dariuszem Michalczewskim, zasiadała w jury. W programie rywalizowały ze sobą dzieci o różnych talentach: muzycznych, tanecznych, sportowych czy naukowych. Aktorka ma nadzieję, że stacja zdecyduje się kontynuować show. 

Bardzo bym chciała, aby była kontynuacja. Z tego, co wiem, nie będzie to możliwe we wiosennej ramówce, ale wierzę, że będzie szansa na to w jesiennej ramówce – mówi Magdalena Stużyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka czeka obecnie na premierę serialu „Bodo”, w którym wcieliła się w fikcyjną postać tancerki Trudi. Pierwszy odcinek serialu 6 marca na antenie TVP. Magdalena Stużyńska pracuje także na planie produkcji telewizji Polsat.

– Jestem w trakcie zdjęć do siódmego sezonu serialu „Przyjaciółki”. W marcu rozpocznie się jego emisja mówi Magdalena Stużyńska.

W serialu tym gwiazda od 2012 roku kreuje postać Anki Strzeleckiej, jednej z czterech tytułowych przyjaciółek.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Problemy społeczne

Wzrost udziału kobiet we władzach spółek z WIG140 rozczarowująco niski. Co piąta firma ma zarząd i radę nadzorczą w męskim składzie

18,4 proc. – taki udział w radach nadzorczych i zarządach 140 spółek giełdowych miały kobiety na koniec 2024 roku. Z badania 30% Club Poland wynika, że odsetek ten wzrósł zaledwie o 0,4 proc. w porównaniu do sytuacji rok wcześniej. Spadki zanotowali dotychczasowi liderzy, czyli m.in. sektor finansowy i spółki z indeksu WIG20, za to solidny progres zrobiły średnie spółki z mWIG40. Autorzy badania podkreślają, że rozczarowujące rezultaty wskazują na potrzebę podjęcia różnorodnych działań, by wspierać różnorodność we władzach firm.

IT i technologie

Wykrywalność wrodzonych wad serca u płodów wciąż niewielka. Wsparciem dla kardiologii prenatalnej będzie sztuczna inteligencja

Wykrycie wad wrodzonych serca u płodu pozwala na szybkie wdrożenie leczenia i doprowadzenie do urodzenia dziecka, które będzie miało dużo lepsze rokowania. W Polsce znacząco poprawia się skuteczność diagnostyczna, a lekarzy coraz mocniej będzie w tym wspierać sztuczna inteligencja. Wciąż jednak przeprowadza się za mało badań prenatalnych, takich jak echokardiografia płodu.