Newsy

Magdalena Stużyńska ma nadzieję na drugi sezon programu „Super Dzieciak”

2016-02-18  |  06:50

Aktorka liczy, że program „Super Dzieciak” wróci na antenę telewizji Polsat. Ma nadzieję, że znajdzie się dla niego miejsce w jesiennej ramówce stacji. Obecnie gwiazda pracuje na planie serialu „Przyjaciółki”  premiera kolejnego sezonu już w marcu.

Program „Super Dzieciak” zadebiutował na antenie telewizji Polsat jesienią 2015 roku. Magdalena Stużyńska, wraz z Dawidem Kwiatkowskim, Romą Gąsiorowską i Dariuszem Michalczewskim, zasiadała w jury. W programie rywalizowały ze sobą dzieci o różnych talentach: muzycznych, tanecznych, sportowych czy naukowych. Aktorka ma nadzieję, że stacja zdecyduje się kontynuować show. 

Bardzo bym chciała, aby była kontynuacja. Z tego, co wiem, nie będzie to możliwe we wiosennej ramówce, ale wierzę, że będzie szansa na to w jesiennej ramówce – mówi Magdalena Stużyńska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka czeka obecnie na premierę serialu „Bodo”, w którym wcieliła się w fikcyjną postać tancerki Trudi. Pierwszy odcinek serialu 6 marca na antenie TVP. Magdalena Stużyńska pracuje także na planie produkcji telewizji Polsat.

– Jestem w trakcie zdjęć do siódmego sezonu serialu „Przyjaciółki”. W marcu rozpocznie się jego emisja mówi Magdalena Stużyńska.

W serialu tym gwiazda od 2012 roku kreuje postać Anki Strzeleckiej, jednej z czterech tytułowych przyjaciółek.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Jankowskiej-Cieślak jednej z najbardziej wybitnych polskich aktorek. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Muzyka

Konsument

Eksperci apelują do Ministerstwa Zdrowia o zmianę w polityce nikotynowej. Powinna lepiej chronić dzieci i młodzież

Wprowadzanie kolejnych zakazów w ustawie tytoniowej nie przyniesie spodziewanego rezultatu – oceniają lekarze i terapeuci pracujący z osobami uzależnionymi. Według nich należy osobno rozpisać działania rozwiązujące problem na poziomie osób dorosłych, które już palą, i te, które będą nakierowane na ochronę dzieci i młodzieży przed dostępem do wyrobów nikotynowych. Stowarzyszenie Jump93 wraz z przedstawicielami środowisk psychiatrycznych i zdrowia publicznego zaapelowało o systemowe podejście do polityki nikotynowej, z uwzględnieniem potencjału strategii redukcji szkód.

Prawo

Rząd planuje dalsze zmiany w opiece wczesnodziecięcej. Ma to pomóc odwrócić negatywne trendy demograficzne

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej prowadzi prekonsultacje dotyczące dalszych etapów reformy opieki wczesnodziecięcej i podkreśla, że jest to jedno z kluczowych zadań podjętych przez resort. Ma to pomóc w zatrzymaniu negatywnych trendów demograficznych. W 2024 roku w Polsce urodziło się 252 tys. dzieci, czyli o ponad 20 tys. mniej niż w poprzednim roku i najmniej w całym okresie powojennym.