Mówi: | Jakub Kucner |
Funkcja: | drugi wicemister w konkursie Mister Global 2018 |
Jakub Kucner: Tomek Zarzycki ma bardzo duże szanse być na podium konkursu Mister International
Model podkreśla, że mocno trzyma kciuki za sukces Tomasza Zarzyckiego w prestiżowym konkursie Mister International. Obawia się jednak tego, żeby organizatorzy nie postawili na inny typ męskiej urody. Jego zdaniem największymi rywalami Polaka mogą być reprezentanci Wenezueli, Brazylii i Hiszpanii.
Mister Polski 2018 Tomasz Zarzycki jest modelem. Niebieskooki brunet doskonale prezentuje się na wybiegu i jest niezwykle fotogeniczny. Pracuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ma na swoim koncie m.in. kontrakty w Chinach i w USA. W ubiegłym roku został Misterem Ziemi Łódzkiej. Jakub Kucner z całego serca kibicuje swojemu następcy i wierzy, że to dopiero początek jego sukcesów. Teraz przed nim jeden z najważniejszych konkursów – Mister International.
– Myślę, że ma bardzo duże szanse być na podium. Fajnie by było, gdyby się zmieścił w pierwszej trójce, aczkolwiek kanon urody, który jest w tamtym rejonie i który organizatorzy tego konkursu mają, to jest typowy brunet – mówi agencji Newseria Jakub Kucner, drugi wicemister w konkursie Mister Global 2018.
Konkurs Mister International odbędzie się 24 lutego na Filipinach. Poprzedzi go dwutygodniowe zgrupowanie, podczas którego trzeba wypaść jak najlepiej. Tomasz Zarzycki powalczy o tytuł z dwudziestoma pięcioma rywalami. Jakub Kucner – Mister Polski 2017, który zajął również 3. miejsce w konkursie Mister Global, a tym samym osiągnął historyczny sukces, ze swojego doświadczenia dobrze zna kulisy takich wyborów.
– Wenezuela, Brazylia, Hiszpania – to może być jedyna siła stopująca Tomka w tym, żeby zaszedł jak najwyżej. Mam jednak nadzieję, że mimo wszystko będą chcieli zróżnicować to podium i obok brunetów – bo daję sobie za to obie ręce uciąć, że na pewno w pierwszej trójce będzie jakiś brunet, typowa uroda południowca – że tam Tomek się gdzieś przeciśnie i faktycznie stanie na podium – mówi Jakub Kucner.
Do tej pory największy sukces w konkursie Mister International odniósł Rafał Maślak. W 2014 roku został on III wicemisterem.
Czytaj także
- 2025-01-28: Europoseł AfD: Elon Musk poprawił nasz wizerunek za granicą. Jego wsparcie nam pomaga
- 2025-02-05: Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich
- 2025-02-12: Jakub Rzeźniczak: Chciałbym wrócić do piłki nożnej. Teraz jednak widzę siebie już nie na boisku, ale na szczeblach zarządzających
- 2025-01-22: Jakub Rzeźniczak: Z szacunku dla żony odmówiłem udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Do programu „Mówię Wam” nie pójdę ze względu na prowadzącego
- 2025-02-04: Jakub Rzeźniczak: Jestem dumny z tego, jaki teraz jestem. Mam przy boku osobę, która ma na mnie bardzo dobry wpływ
- 2025-01-15: Jakub Rzeźniczak: Z Radkiem Majdanem mamy dużo tematów do rozmowy. Jest świetnym współlokatorem, ale trochę ciężko się przy nim spało
- 2024-11-12: Tomasz Tylicki: W programach na żywo jak „Pytanie na śniadanie” niezbędna jest swoboda. Jeżeli scenariusz za dużo by nam narzucał, to byłoby sztywno
- 2024-11-22: Tomasz Tylicki: Moje psy raz mieszkają u mnie, raz u moich rodziców. Tak sobie po prostu wędrują i jest im dobrze
- 2024-09-05: Tomasz Jacyków: Dla próżności i uciechy innych nie będę zaśmiecał tej planety. Kupuję niewiele ubrań i bardzo lubię second handy
- 2024-08-05: Tomasz Jacyków: Uwielbiam upały, gdy ciepło wychodzi z betonu i pali siedzenie w rozgrzanym samochodzie. Na wakacje jeżdżę poza sezonem
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Motoryzacja

Qczaj: Na drogach szybkiego ruchu lubię mocniej wcisnąć pedał gazu. Niebawem planuję też zrobić prawo jazdy na motocykl
Trener podkreśla, że decyzja o zrobieniu prawa jazdy była jedną z najlepszych w jego życiu. Teraz, kiedy odpowiedni dokument ma już w kieszeni, z ogromną przyjemnością wsiada za kierownicę i mknie przed siebie. Najbardziej lubi drogi szybkiego ruchu, bo tam może mocniej wcisnąć pedał gazu. W innych okolicznościach jednak jeździ z dużą rozwagą, dostosowując prędkość do warunków panujących na jezdni. Qczaj zdradza też, że kolejnym krokiem będzie kurs na prawo jazdy na motocykl.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Edukacja
Polki coraz bardziej świadomie podchodzą do profilaktyki nowotworów piersi. Wciąż jednak blisko połowa się nie bada

Profilaktyka raka piersi przestaje być dla Polek źródłem lęku i tematem tabu. Coraz częściej motywacją do wykonania badań jest odpowiedzialność za siebie i bliskich – wynika z najnowszego badania Maison & Partners dla Henkel Polska. 36 proc. kobiet jako motywację wskazało rekomendacje lekarskie, a 30 proc. – potrzebę dbania o swój organizm. Mimo że około 40 proc. kobiet w wieku 20–60 lat bada się regularnie, wykonując badania palpacyjne czy USG, podobny odsetek nie bada się wcale, a co piąta deklaruje, że w ogóle nie interesuje się tym tematem.