Newsy

Katarzyna Walter: moja bohaterka z "Na Wspólnej" przeżywa obecnie serię nieszczęść. Ale to charakterna baba

2016-11-29  |  07:00

Grana przez Katarzynę Walter Agnieszka wróci do alkoholowego nałogu. Będzie to dla niej sposób na zapomnienie o nieudanym związku ze znacznie młodszym mężczyzną. Aktorka twierdzi, że jej bohaterka odznacza się silną osobowością, nie ma więc wątpliwości, że wkrótce na nowo ułoży sobie życie.

Do obsady serialu "Na Wspólnej" Katarzyna Walter dołączyła w 2007 roku. Od tego czasu kreuje w nim postać prawniczki Agnieszki Olszewskiej. W ostatnich odcinkach scenarzyści nie szczędzą jej bohaterce dramatycznych przeżyć. Problemy zaczęły się w momencie, gdy kobieta związała się ze znacznie młodszym od siebie Darkiem, w którego wciela się Michał Mikołajczyk.

– Ona jest bardzo zakochana w tym młodym człowieku. On wprowadził w jej życie taki element i fajnej radości i fantazji, jest bardzo estetyczny też, więc wszystko to jest sympatyczne – mówi Katarzyna Walter agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Agnieszka pomaga ukochanemu w karierze zawodowej, jest też gotowa na inne poświęcenia. Aby utrzymać jego zainteresowanie decyduje się na inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który kończy się niepowodzeniem. Co więcej, Darek dopuszcza się zdrady i odchodzi od prawniczki. Ta zaczyna szukać pocieszenia w alkoholu, mimo że już wcześniej miała problemy z nałogiem.

– Więc taka seria trochę nieszczęść i tyle, co wiem. Ona wyjdzie sama z tego nałogu, ona to jakoś ogarnie, ale nie wiem jak będzie ze związkiem z tym młodym człowiekiem – mówi Katarzyna Walter.

Zdaniem aktorki Agnieszka Olszewska to kobieta obdarzona silnym charakterem. Dlatego liczy, że uda jej się poukładać własne emocje, przejrzeć na oczy i wprowadzić porządek do swojego życia osobistego i zawodowego. Praca w kancelarii prawnej ucierpi bowiem na chorobie Agnieszki.

– Natomiast dalej funkcjonuje bardzo dobrze ta kancelaria, a ona chorując na alkoholizm, też zaczyna nawalać, co do niej niepodobne – mówi Katarzyna Walter.

Serial "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15. na antenie stacji TVN. Katarzynie Walter partnerują m.in. Joanna Jabłczyńska, Piotr Cyrwus, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz i Anna Guzik.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.

Medycyna

Diagnostyka zaburzeń snu może być łatwiejsza. Inteligentna piżama monitoruje bruksizm i bezdech senny

Naukowcy z Uniwersytetu Cambridge opracowali inteligentną piżamę, której zadaniem jest monitorowanie w warunkach domowych wzorców oddechu podczas snu i wykrywanie jego zaburzeń takich jak bezdech senny, chrapanie czy bruksizm. Jest to możliwe dzięki znajdującym się w materiale zaawansowanym grafenowym czujnikom tensometrycznym. Urządzenie może stać się alternatywą dla często niekomfortowej dla pacjentów diagnostyki w warunkach szpitalnych lub z wykorzystaniem nieporęcznego sprzętu.

Gwiazdy

Julia Kamińska: Elektrośmieci to duży problem. Sama mam w piwnicy zepsutą pralkę i muszę zorganizować jej wywóz

Piotr Zelt, Julia Kamińska i Klaudia Zioberczyk zauważają, że mimo wielu akcji informacyjnych i edukacyjnych nadal nie wszyscy Polacy zdają sobie sprawę z tego, że elektrośmieci, które nie są w odpowiedni sposób zutylizowane, stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska. I choć istnieją różne możliwości przekazania zużytych, nieużywanych lub uszkodzonych urządzeń elektrycznych i elektronicznych do punktów zbiórki czy firm zajmujących się recyklingiem, to nie brakuje osób, które lekceważą wszelkie wytyczne i idą na łatwiznę. Wyrzucają takie sprzęty do zwykłych śmietników albo wywożą na przykład do lasu.