Newsy

Katarzyna Walter: moja bohaterka z "Na Wspólnej" przeżywa obecnie serię nieszczęść. Ale to charakterna baba

2016-11-29  |  07:00

Grana przez Katarzynę Walter Agnieszka wróci do alkoholowego nałogu. Będzie to dla niej sposób na zapomnienie o nieudanym związku ze znacznie młodszym mężczyzną. Aktorka twierdzi, że jej bohaterka odznacza się silną osobowością, nie ma więc wątpliwości, że wkrótce na nowo ułoży sobie życie.

Do obsady serialu "Na Wspólnej" Katarzyna Walter dołączyła w 2007 roku. Od tego czasu kreuje w nim postać prawniczki Agnieszki Olszewskiej. W ostatnich odcinkach scenarzyści nie szczędzą jej bohaterce dramatycznych przeżyć. Problemy zaczęły się w momencie, gdy kobieta związała się ze znacznie młodszym od siebie Darkiem, w którego wciela się Michał Mikołajczyk.

– Ona jest bardzo zakochana w tym młodym człowieku. On wprowadził w jej życie taki element i fajnej radości i fantazji, jest bardzo estetyczny też, więc wszystko to jest sympatyczne – mówi Katarzyna Walter agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Agnieszka pomaga ukochanemu w karierze zawodowej, jest też gotowa na inne poświęcenia. Aby utrzymać jego zainteresowanie decyduje się na inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który kończy się niepowodzeniem. Co więcej, Darek dopuszcza się zdrady i odchodzi od prawniczki. Ta zaczyna szukać pocieszenia w alkoholu, mimo że już wcześniej miała problemy z nałogiem.

– Więc taka seria trochę nieszczęść i tyle, co wiem. Ona wyjdzie sama z tego nałogu, ona to jakoś ogarnie, ale nie wiem jak będzie ze związkiem z tym młodym człowiekiem – mówi Katarzyna Walter.

Zdaniem aktorki Agnieszka Olszewska to kobieta obdarzona silnym charakterem. Dlatego liczy, że uda jej się poukładać własne emocje, przejrzeć na oczy i wprowadzić porządek do swojego życia osobistego i zawodowego. Praca w kancelarii prawnej ucierpi bowiem na chorobie Agnieszki.

– Natomiast dalej funkcjonuje bardzo dobrze ta kancelaria, a ona chorując na alkoholizm, też zaczyna nawalać, co do niej niepodobne – mówi Katarzyna Walter.

Serial "Na Wspólnej" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15. na antenie stacji TVN. Katarzynie Walter partnerują m.in. Joanna Jabłczyńska, Piotr Cyrwus, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz i Anna Guzik.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Seriale

Inwestycje

Polski rynek sztuki wciąż mały i niedoszacowany w porównaniu z Europą i USA. Coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i kolekcjonerów z zagranicy

W tym roku polski rynek obrotu dziełami sztuki ma szansę przekroczyć wartość 500 mln zł, ale wciąż jest to relatywnie niewiele w porównaniu z bardziej rozwiniętymi rynkami Europy Zachodniej czy Stanami Zjednoczonymi. Tam podobne obroty wypracowują nawet pojedyncze aukcje dzieł. W Polsce rynek sztuki jest wciąż mocno niedoszacowany, co czyni go atrakcyjnym dla zagranicznych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, szukających ciekawych prac. – Za granicą polska sztuka jest postrzegana jako ta, która wciąż ma bardzo duży potencjał wzrostowy – mówi prezes DESA SA Juliusz Windorbski.

Muzyka

Krystian Ochman wydał swoją debiutancką płytę. To spełnienie marzeń zwycięzcy 11. edycji „The Voice of Poland”

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana i zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” z dużą ekscytacją prezentuje swój debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman”. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć takich singli jak: „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, „Ten sam ja” czy „Złodzieje wyobraźni”. Wokalista podkreśla, że wszystkie kompozycje mają wspólny mianownik, a każda z nich zawiera jego prywatne przemyślenia. Zaznacza też, że nagranie takiego krążka było jego marzeniem.