Newsy

Magda Bereda: W moim teledysku chcę pokazać, że wszyscy jesteśmy równi i każdy z nas ma masę fajnych cech, którymi powinien się dzielić z innymi

2021-10-04  |  06:11

Piosenkarka podkreśla, że singiel „bluza w rozmiarze L” to wspomnienie dobrych chwil i tej za dużej bluzy, którą dostaje się od ukochanego, kiedy na zewnątrz robi się zimniej. Utwór niesie przesłanie, że każdy z nas, niezależnie od wieku, typu sylwetki i wyglądu, powinien czuć się ze sobą dobrze i akceptować siebie takim, jakim jest. To muzyka do słuchania, wspólnego przeżywania, refleksji i do odkrywania swojego wewnętrznego piękna. Ta piosenka zapowiada nowy album Magdy Beredy, która przyznaje, że otwiera ona nowy etap w jej życiu.

Pod teledyskiem umieszczonym na platformie YouTube wokalistka podkreśla, że po raz pierwszy w swojej piosence opisała historię miłości, bo sama przekonała się, jak wielką rolę odgrywa ona w naszym życiu. Jej zdaniem każdy człowiek potrzebuje czuć, że jest dla kogoś ważny i ktoś za nim tęskni, ale nie można z tym przesadzać, bo granica jest bardzo cienka. Ten singiel to opowieść o dwójce ludzi, którzy są od siebie wręcz uzależnieni. To uczucie nie daje jednak szczęścia. W końcu pojawia się myśl, jak zatrzymać tę machinę i na nowo uczyć się dbać o swoje potrzeby, które, jak się okazuje, są równie ważne jak miłość.

– Wydałam właśnie singiel, który nazywa się „bluza w rozmiarze L” i jest właśnie takim przekazem, że mimo że jesteśmy czy chudsi, czy grubsi, nieważne, jacy jesteśmy, ważne jest to, co mamy w środku. I ta „bluza w rozmiarze L” jest właśnie w jednym rozmiarze, tak żeby pokazać, że wszyscy jesteśmy równi – mówi agencji Newseria Lifestyle Magda Bereda.

Piosenkarka chciałaby, żeby jej przekaz trafił do młodych ludzi, którzy często mają problemy z samoakceptacją. Chodzi jej bowiem o to, żeby pozbyli się kompleksów, uwierzyli w siebie i poznali swoją wartość.

– Myślę, że szczególnie młodsi ludzie nie mają poczucia własnej wartości, a uważam, że każdy z nas ma masę fajnych cech, którymi warto się dzielić, a oni uważają to za coś złego. Warto więc po prostu im o tym przypominać i dawać im wiarę, że naprawdę są potrzebni w tym świecie – mówi Magda Bereda.

 W teledysku do tej piosenki parę zagrali Roksana Węgiel oraz brat Magdy, Adrian.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Handel

W okresie okołoświątecznym Polacy generują duże ilości elektroodpadów. Połowa nie wie, że nie można ich wyrzucić do śmietnika

Polacy mają problem z prawidłowym wskazaniem elektroodpadów i nie do końca wiedzą, gdzie oddawać takie zużyte sprzęty – pokazuje badanie agencji badawczej Zymetria na zlecenie RLG. 34 proc. badanych przyznało, że zdarzyło im się źle zutylizować wyrzucane elektroodpady. Odpady, które najczęściej trafiają w nieodpowiednie miejsce, to m.in. kable, ładowarki czy słuchawki. – Podobnie jest z różnego rodzaju golarkami, lokówkami, zabawkami na baterie i innymi małymi sprzętami, czyli tym, co niebawem będziemy kupować pod choinkę – zauważa Monika Wyciechowska z RLG w Polsce. Jak wskazuje, ponad połowa Polaków nie wie, że starych sprzętów nie wolno wyrzucać do pięciu frakcji, ale trzeba je oddać do specjalnych punktów zbiórki.

Finanse

Praca natychmiastowa zyskuje na popularności. Pracodawcy mogą znaleźć kadry w ciągu kilku godzin przez aplikację

Niemal 90 proc. firm odczuwa brak pracowników na szeregowych stanowiskach. Rozwiązaniem, które w takich okolicznościach coraz częściej ratuje firmy, jest praca natychmiastowa. Za pomocą specjalnej platformy firmy mogą w ciągu kilku dni, a nawet godzin znaleźć pracownika, który wykona dla nich określoną stawkę. Również dla osób szukających możliwości dorobienia jest to wygodna opcja, które nie wymaga długofalowych kontraktów. IV kwartał to tradycyjnie okres wzmożonego zapotrzebowania na prace dorywcze – na listopadowe i grudniowe tygodnie przypada bowiem szczyt aktywności w handlu tradycyjnym, e-commerce, logistyce i magazynach.