Newsy

Magda Femme o Michale Wiśniewskim: to jest przeszłość, której w ogóle nie chciałabym pamiętać

2014-07-24  |  07:10

Magda Femme ucina wszelkie rozmowy na temat Michała Wiśniewskiego i nie chce opowiadać o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka uważa ten etap w swoim życiu za zamknięty i nie chce do niego wracać. Femme była pierwszą żoną lidera zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo trwało 5 lat. Teraz są skłóceni i nie utrzymują ze sobą kontaktu.  
 
Naprawdę nie rozmawiajmy już po 15 latach o tym, bo to jest już tak mdły temat. Ciągle ktoś czegoś ode mnie chce, a to jest dla mnie tak odległa przeszłość, że w ogóle nie chciałabym jej pamiętać. Bo po co? – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Magda Femme, wokalistka.

Byli małżonkowie nie pozostają w dobrych relacjach. Kilka miesięcy temu w jednym z wywiadów Wiśniewski powiedział, że ożenił się z Femme pod wpływem narkotyków. W odpowiedzi na to wyznanie, ona nazwała go psycholem. Medialna wojna między artystami toczyła się już wielokrotnie. Piosenkarka nie kryje więc zdenerwowania tym, że dziennikarze wciąż pytają o jej stosunek do byłego męża i ten temat jak bumerang powraca przy okazji każdego wywiadu.

Ciągle każdy o coś pyta i czasami jest mi trudno odmówić, może jestem mało asertywna. Ale naprawdę wypadałoby po prostu pożegnać te tematy, bo one są już tak zupełnie nieistotne. Dla mnie w ogóle to nie są ważne, dlatego wolałabym o tym nie rozmawiać – tłumaczy Maga Femme.

Michał Wiśniewski był rozwiedziony trzykrotnie. Drugą jego żoną była Marta „Mandaryna” Mandrykiewicz, a trzecią Anna Świątczak. Teraz wokalista jest w związku małżeńskim z Dominiką Tajner.

 

Więcej na temat
Muzyka Magda Femme wydała płytę inspirowaną latami 40. Wszystkie newsy
2014-07-21 | 06:50

Magda Femme wydała płytę inspirowaną latami 40.

Po pięciu latach przerwy na półki sklepowe trafił nowy krążek piosenkarki Magdy Femme. Album „Retro Love” w swoich brzmieniach odwołuje się zarówno do klimatu lat 40., jak
Gwiazdy Michał Wiśniewski odnalazł się w roli komentatora
2014-06-06 | 07:00

Michał Wiśniewski odnalazł się w roli komentatora

Michał Wiśniewski, który jest stałym gościem programu na żywo „Świat się kręci”, uważa, że prowadzący dają mu za mało czasu na komentowanie tematów przez nich
Gwiazdy Marta Wiśniewska: trzymam kciuki za Michała
2014-01-31 | 07:10

Marta Wiśniewska: trzymam kciuki za Michała

Co jakiś czas media donoszą, że Michał Wiśniewski i jego była żona Marta Mandaryna Wiśniewska nie mogą się porozumieć w sprawie alimentów. Mandaryna próbuje jednak

Czytaj także

Gwiazdy

Piotr Zelt: Polska stała się wyspą nietolerancji. O tym absolutnie trzeba mówić

W nowym spektaklu „Czarno to widzę, czyli posortowani, pomieszani” aktor wcieli się w postać transseksualisty. Twierdzi, że jest to dla niego wyjątkowo ciekawe wyzwanie zawodowe, a zarazem sposób na pobudzenie widzów do refleksji nad uprzedzeniami wobec osób nieheteronormatywnych. Zdaniem Piotra Zelta Polska stała się w ostatnich latach wyspą nietolerancji i jest wskazywana w Europie jako przykład państwa skrajnie ksenofobicznego i homofobicznego.

Kultura

Literacki Nobel dla Olgi Tokarczuk. Literaci: "już dawno powinna trafić do kanonu lektur"

Olga Tokarczuk została laureatką Literackiej Nagrody Nobla za rok 2018 – poinformowała wczoraj szwedzka Akademia. Tokarczuk jest 15. kobietą w dotychczasowej historii uhonorowaną tą nagrodą oraz oraz piątą jej laureatką z Polski. Wyróżnienie przyznano "za wyobraźnię narracyjną, która z encyklopedyczną pasją prezentuje przekraczanie granic jako formę życia". Literaci oceniają, że powieściopisarka została doceniona m.in. za uniwersalizm i już dawno powinna trafić do kanonu lektur.

 

Robotyka i SI

Nowa, polska platforma ze sztuczną inteligencją może wykrywać nowotwory już na wczesnym etapie. W przyszłości może znacznie skrócić kolejki do lekarzy specjalistów

Diagnozowanie na bardzo wczesnym etapie nowotworów kości czy choroby Gauchera stanie się łatwiejsze dzięki platformie wykorzystującej pracę algorytmów sztucznej inteligencji do przetwarzania danych bioinformatycznych. Sztuczna inteligencja już dziś ułatwia pracę lekarzy dzięki rozwiązaniom analizującym również zdigitalizowane wyniki badań obrazowych. Dzięki temu zwiększają się szanse pacjentów na całkowite wyleczenie, a systemy opieki zdrowotnej mogą skutecznie walczyć z problemem kolejek do specjalistów.

Internet

Po smartfon sięgamy coraz częściej, nawet w intymnych sytuacjach. Na silny lęk przed odstawieniem cyfrowych urządzeń cierpi 14 proc. Polaków

Przeciętny internauta korzysta w ciągu dnia z social mediów  średnio 2 godziny i 16 minut, a na jednego użytkownika internetu przypada 8,9 kont w mediach społecznościowych. Z internetu korzystamy coraz częściej, w każdym miejscu, niemal w każdej, nawet intymnej sytuacji. W efekcie już 14 proc. Polaków cierpi na najwyższe FOMO, czyli strach przed odłączeniem. Uzależnienie od smartfonów może negatywnie wpływać na relacje międzyludzkie, a nawet prowadzić do depresji. Z FOMO nie tylko można, ale i trzeba walczyć. Pomocny może okazać się cyfrowy detoks.