Newsy

Magda Steczkowska kończy pracę nad nową płytą. Jeszcze we wrześniu premiera singla z Kubą Molędą

2015-09-22  |  06:45

Na przełomie października i listopada ukaże się nowa płyta Magdy Steczkowskiej. Wokalistka zdradza, że album jest już na ukończeniu. Będzie utrzymany w klimacie pop i znajdą się na nim zarówno nastrojowe ballady, jak i utwory szybko wpadające w ucho. Nie zabraknie także artystycznych zaskoczeń. Tytuł płyty nie jest jeszcze znany.

Tytuł to jest ostatnia rzecz, o której myślę, on po prostu zawsze przychodzi sam, ale jeszcze nie przyszedł, więc czekam, aż przyjdzie. Jestem już na ostatniej prostej – mówi Magda Steczkowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Płyta jest owocem współpracy Magdy Steczkowskiej z innymi muzykami, kompozytorami i autorami tekstów, m.in. z Markiem Kościkiewiczem i Januszem Onufrowiczem. Niebawem będzie można posłuchać pierwszego singla, nagranego w duecie z wokalistą drugiej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Kubę Molendę po prostu uwielbiam. Jego głos jest po prostu fantastyczny. Piosenkę tę specjalnie dla nas napisał Marek Kościkiewicz. Ach, coś wspaniałego, naprawdę nie mogę się doczekać – mówi Magda Steczkowska.

Wokalistka przyznaje, że dużo teraz dzieje się w jej życiu zawodowym. Poza intensywną pracą w studiu nagraniowym, piosenkarka jest również trenerem śpiewu w nowym muzycznym show TVN-u „Aplauz, aplauz!”. Jak sama przyznaje, dzielenie tych obowiązków z wychowywaniem trzech córek to nie lada wyzwanie.

Dwoję się i troję, ale daję radę. Nie takie rzeczy się robiło i się udawało, więc i tym razem na pewno się uda pogodzić to wszystko. To, co jest najważniejsze, to moje życie rodzinne, moje córki, moja Michalinka poszła właśnie do pierwszej klasy – podkreśla Magda Steczkowska.

Magda Steczkowska ma na swoim koncie trzy płyty nagrane z zespołem Indigo: „Ultrakolor” (2003), „Cuda” (2009) i „Pełnia” (2012). Jako muzyk sesyjny ma również swój udział na płytach Justyny Steczkowskiej i Grzegorza Turnaua.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Tadeusz Müller (syn Magdy Gessler): Mama jest skarbnicą wiedzy medycznej. Gdy coś doradzi, człowiek zdrowieje

Syn Magdy Gessler tłumaczy, że prywatnie jest ona bardzo ciepłą, czułą i opiekuńczą osobą. Ponadto posiada wiedzę na temat dawnych przepisów leczniczych, które poprawiają odporność i pomagają pozbyć się różnych dolegliwości zdrowotnych. W konsekwencji, gdy Tadeusz Müller choruje, w pierwszej kolejności zwraca się po pomoc właśnie do swojej mamy. Restauratorka zawsze chętnie doradza i tłumaczy, co zrobić, by pozbyć się niechcianych objawów.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Uroda

Zakupy kosmetyczne powinniśmy zaczynać od analizy składu. W codziennej pielęgnacji warto unikać wszystkiego, co pięknie pachnie i wspaniale się pieni

Zdaniem Marty Krupińskiej, autorki książki „#Polish beauty. Przewodnik naturalnej pielęgnacji dla Polek”, do najbardziej dobroczynnych składników pielęgnacyjnych należą antyoksydanty. Warto zaopatrzyć się w preparaty zawierające witaminy C i E, a także retinol czy kwas hialuronowy. Każdy z tych składników pomaga zachować zdrowy i promienny wygląd cery. Szefowa działu urody „Elle” tłumaczy, że kosmetyki, które nadmiernie się pienią i pięknie pachną, zazwyczaj pełne są sztucznych substancji.

Gwiazdy

Karolina Gilon: Widzę się w roli jurorki. Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

Modelka nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie „Tańca z gwiazdami” bądź w innym popularnym programie.