Newsy

Magda Steczkowska o „Ameryka Express”: Dla naszej dwójki to był cudowny czas. Bardzo nas to umocniło

2018-08-31  |  06:23

Wokalistka podkreśla, że dla niej i jej męża – Piotra Królika –udział w programie „Ameryka Express” to był prawdziwy egzamin z życia. Mając w kieszeni jednego dolara dziennie, z plecakiem przemierzyli Peru i Ekwador. Oboje przyznają, że nie spodziewali się aż tak ekstremalnych sytuacji. Program jednak dodatkowo umocnił ich związek i przekonanie, że mogą na siebie liczyć w każdych warunkach. Podczas wyjazdu bardzo jednak doskwierała im tęsknota za dziećmi.

– Dla nas we dwójkę to był naprawdę cudowny czas, bo mogliśmy oderwać myśli od wszystkiego, tylko iść od punktu A do punktu B, nie myśleć o tym, co się dzieje w pracy, mając świadomość, że tęsknota tęsknotą, ale jednak wiemy, że naszym dzieciom nic nie jest i spędzić ten czas tylko razem. To było coś najwspanialszego – mówi agencji Newseria Lifestyle Magda Steczkowska.

Wokalistka podkreśla, że taka wyprawa wymaga wiele samozaparcia i poświęceń. Dopiero w ekstremalnych warunkach możemy się przekonać, ile jesteśmy w stanie zrobić dla drugiego, bliskiego nam człowieka.

Potwierdziło się tylko to, że zawsze możemy na siebie liczyć, że wiem, że Piotr zawsze stanie po mojej stronie, że zawsze mi pomoże, że jak upadam, to on mnie podniesie, jak dostanę szału, to on mnie uspokoi, to działa w obie strony. To było coś niesamowitego, bo wydawało nam się w pewnym momencie, że wiadomo, wszystko o sobie wiemy, jest cudownie, żyjemy tyle lat ze sobą, ale przyszły takie chwile, kiedy byliśmy tak blisko, że byliśmy zaskoczeni, że można jeszcze bliżej, że to nas bardzo umocniło i te emocje, które były, i to poczucie więzi było nie do przecenienia – mówi Magda Steczkowska.

Para miała do przemierzenia trzy tysiące kilometrów. Piosenkarka przyznaje, że podczas trudnej ekspedycji przez Peru i Ekwador taka samo jak pozostali uczestnicy przeżywali wzloty i upadki – byli głodni, zmęczeni i marzyli tylko o tym, by po całym ciężkim dniu położyć się spać, ale nie zawsze były ku temu odpowiednie warunki. Każdego dnia bardzo tęsknili także za dziećmi. Kiedy tylko była taka możliwość, próbowali się z nimi łączyć przez internet. Kontakt utrudniała jednak siedmiogodzinna różnica czasu.

– Rozłąka z dziećmi była dla nas najtrudniejsza, dlatego że po pierwsze nigdy nie zostawialiśmy ich na tak długo, to jednak jest kilka tygodni. Po drugie, my wiedzieliśmy, że one będą bezpieczne, gorzej było z naszą tęsknotą niż z ich, bo one miały wieczną imprezę, można by rzecz, tutaj ciotka jedna, tutaj ciotka druga, babcia, niania, moje przyjaciółki, które były naprawdę cudowne i oni wszyscy zafundowali im naprawdę wszelkie możliwe atrakcje, więc one były przeszczęśliwe – mówi Magda Steczkowska.

Program „Ameryka Express” startuje 5 września na antenie TVN.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu