Newsy

Marcin Bosak: Przygotowujemy się z moim przyjacielem do ciekawego projektu. Będzie to polsko-grecka koprodukcja, kino drogi

2024-04-05  |  06:21

Aktor podkreśla, że nie narzeka na brak pracy. Pojawia się i na teatralnej scenie, i na planie filmowym. Niektóre produkcje są jednak dopiero w fazie ustaleń, dlatego nie może szerzej o nich mówić. Zdradza natomiast, że z jednym projektem wiąże szczególne nadzieje.

Zarówno w filmach, jak i w teatrze Marcin Bosak gra bardzo zróżnicowane role. Nie obawia się więc, że zostanie zaszufladkowany i reżyserzy będą go brać pod uwagę tylko w przypadku określonych bohaterów. Nie ukrywa też, że z dużą ekscytacją czeka na projekt, który będzie realizował z Sebastianem Chondrokostasem. Ma tam zagrać jedną z głównych ról.

– Jeśli chodzi o nowe rzeczy, to o niektórych na razie jeszcze nie mogę mówić. Natomiast przygotowujemy się z moim przyjacielem do filmu, ale myślę, że raczej będzie to jesień niż wiosna. Polsko-grecka koprodukcja, kino drogi, na razie mogę powiedzieć tyle – mówi agencji Newseria Lifestyle Marcin Bosak.

Aktor nie chce zapeszać, dlatego szczegóły tego projektu zdradzi dopiero w momencie, kiedy wszystko będzie już na sto procent pewne. Na razie zaprasza swoich fanów do teatru, m.in. na spektakl „Wyjątkowy prezent” w reżyserii Tomasza Sapryka. Sztukę można oglądać na scenie Małej Warszawy, a także w centrach kultury i salach widowiskowych w Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

– Zapraszam też do Teatru Studio na spektakl „Berlin Alexanderplatz” w reżyserii Natalii Korczakowskiej, bardzo lubię to przedstawienie. Cały czas eksploatowany jest też spektakl „Kumulacja” w Teatrze Kamienica, też w reżyserii Tomka Sapryka – dodaje.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Beata Pawlikowska: Podczas urlopów ekologia schodzi u nas na drugi plan. Zbyt często latamy samolotami i niszczymy przyrodę

Podróżniczka apeluje, by planując wyjazdy wakacyjne, a później już wypoczywając w konkretnych miejscach, nie włączać taryfy ulgowej i nie zapominać o ekologii. Jak jednak obserwuje, Polakom daleko do ekologicznej turystyki i po urlopach mają sporo na sumieniu. Przede wszystkim nie dbają o przyrodę, tratują roślinność, płoszą zwierzęta, w każdy zakątek próbują dojechać samochodem i pozostawiają po sobie spory bałagan. Beata Pawlikowska zachęca do tego, by na czas urlopu zostawić swoje auta w garażu, a podróżować chociażby pociągami.

Problemy społeczne

Siedzący tryb życia sprzyja garbieniu się. Polacy opracowali koszulkę pomagającą zachować prawidłową postawę ciała

Na dolegliwości związane z kręgosłupem cierpi nawet 85 proc. populacji. Z wyników badania stanu zdrowia Polaków przeprowadzonych przez GUS wynika, że choroby kręgosłupa stanowią drugą co do częstości przyczynę przewlekłych stanów chorobowych. W dużej mierze winne temu jest garbienie się. Polacy opracowali innowacyjną koszulkę, która dzięki elastycznej strukturze wymusza prostą sylwetkę. – Pod względem konstrukcji to innowacja nie tylko w Polsce, ale i na świecie – mówi Wojciech Wojtuszko, założyciel eplecy.pl.

Dom i ogród

Lara Gessler: Moje aktualne mieszkanie jest już szesnastym. Połowy kuchni jeszcze nie pokazuję, bo nie mam blatu kuchennego

To już 16. lokum, w którym zamieszkała Lara Gessler, ale jak podkreśla, jest ono wyjątkowe, bo wreszcie jest "na swoim". Dom na warszawskim Żoliborzu od razu przypadł jej do gustu i z dużym entuzjazmem rozpoczęła jego renowację i urządzanie. Jednak co ciekawe, budynek nie posiadał kuchni. Teraz to pomieszczenie jest już prawie gotowe. Córka restauratorki czeka jedynie na wymarzony kamienny blat.