Mówi: | Margaret |
Funkcja: | wokalistka |
Margaret: na razie nie mam jeszcze wielkich emocji związanych z koncertem w Operze Leśnej
Wokalistka będzie jedną z gwiazd Polsat SuperHit Festiwal 2017, który w tym roku odbędzie się w sopockiej Operze Leśnej. Zaśpiewa ubiegłoroczny przebój „Cool Me Down” w zupełnie nowej aranżacji. Gwiazda twierdzi, że na razie nie odczuwa ekscytacji przed występem w Operze Leśnej, jest jednak pewna, że emocje przyjdą, gdy tylko stanie na sopockiej scenie.
Tegoroczna edycja Polsat SuperHit Festiwal odbędzie się w dniach 26–28 maja. W pierwszym dniu imprezy na sopockiej scenie wystąpią gwiazdy, których płyty w okresie od stycznia 2016 do lutego 2017 pokryły się platyną, m.in. Agnieszka Chylińska, Ania Dąbrowska, Sarsa i Michał Szpak. W sobotę natomiast widzowie zgromadzeni w Operze Leśnej będą mogli zobaczyć artystów najchętniej słuchanych w rozgłośniach radiowych. Będzie wśród nich Sylwia Grzeszczuk, Natalia Nykiel, Grzegorz Hyży i Margaret.
– W Sopocie zaśpiewam piosenkę, która jest zupełnie nieznana, nosi tytuł „Cool Me Down”. Zupełna nowość. No, hit lata – żartuje wokalistka w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.
Singiel „Cool Me Down”, który w 2016 roku pokrył się podwójną platyną, utrzymany jest w klimacie elektropopu. Podczas koncertu w Sopocie Margaret wykona jednak ten kawałek w nieco zmienionej aranżacji.
– Udaję się prosto do studia i będziemy to robić, więc dziś się okaże, czy to w ogóle ma sens, bo nieraz się wydaje, że po prostu klapa. Taki jest plan, ale co z tego wyjdzie, to zobaczymy – mówi gwiazda.
Polsat SuperHit Festiwal 2017 to wydarzenie łączące kilka pokoleń polskich artystów oraz różne gatunki muzyczne. Na sopockiej scenie obok takich weteranów muzyki rozrywkowej jak Michał Bajor, Beata Kozidrak czy zespół T.Love wystąpią przedstawiciele młodego pokolenia polskich muzyków. Zgromadzona w Operze Leśnej publiczność usłyszy zarówno lekkie melodie popowe, jak i nostalgiczne piosenki z tekstami Wojciecha Młynarskiego. Margaret zapewnia jednak, że nie stresuje się występem na tak niecodziennym koncercie.
– Myślę że te emocje dopiero przyjdą, kiedy się tam znajdziemy i kiedy ta scena sopocka wybrzmi, to wtedy faktycznie są ogromne emocje, natomiast teraz to jesteśmy jeszcze w Warszawie, jest godzina dwunasta, wszystkim nam marzy się jeszcze łóżko, więc nie ma wielkich emocji – mówi gwiazda.
Scena w Operze Leśnej od ponad stu lat jest miejscem koncertów zarówno muzyki klasycznej, jak i współczesnej, festiwali, spektakli operowych oraz pokazów mody. Wystąpiły na niej takie gwiazdy polskiej muzyki jak Krystyna Prońko, Wojciech Młynarski, Hanna Banaszak i Grzegorz Turnau. Margaret twierdzi, że na dwa tygodnie przed występem nie odczuwa jeszcze wagi Opery Leśnej.
– Tak się mówi o tej Operze Leśnej, a tak trochę jeszcze w nią nie wierzę – mówi wokalistka.
Organizatorem Polsat SuperHit Festiwal 2017 jest Telewizja Polsat we współpracy m.in. z miastem Sopot oraz Związkiem Producentów Audio-Video.
Czytaj także
- 2025-01-28: Branża drzewna obawia się zalewu mebli z importu. Apeluje o wypracowanie strategii leśnej państwa
- 2024-12-13: Alicja Węgorzewska: Nie wierzę w zabobony jak piątek trzynastego czy czarny kot. To my panujemy nad własnym losem
- 2024-12-02: Wzmocniona ochrona ponad 1,2 mln ha lasów. Część zostanie wyłączona z pozyskiwania drewna
- 2024-12-16: Pierwsze lasy społeczne wokół sześciu dużych miast. Trwają prace nad ustaleniem zasad ich funkcjonowania
- 2024-11-26: Maciej Rock: „Halo tu Polsat” to bardzo trudny program. Jesteśmy przed kamerami przez trzy godziny i cały czas musimy zachować energię
- 2025-01-28: Joanna Kurowska: Aktorstwo to jest niesprawiedliwy zawód. Jesteśmy ciągle oceniani, a nie mamy żadnego wsparcia
- 2024-10-25: Alicja Węgorzewska: Opera Juliusz Cezar mimo historycznie odległego tła przedstawia te same namiętności, zazdrości i intrygi jak w obecnych czasach. I to jest jej największą siłą
- 2024-11-15: Alicja Węgorzewska: W Warszawskiej Operze Kameralnej sięgamy po rzadkie i trudne dzieła sprzed wieków. Chcemy zaprezentować widzom najwyższy kunszt
- 2024-10-14: Margaret: 15 listopada wydaję kontynuację albumu „Siniaki i cekiny”. Zamykam to wszystko klamrą i czuję, że to otworzy mi drzwi na nowe
- 2024-10-01: Margaret: Wymowa języka francuskiego jest dla mnie bardzo wymagająca. Teraz znowu zaśpiewam w tym języku i mam nadzieję, że pójdzie mi lepiej
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Gwiazdy
Jakub Rzeźniczak: Jestem dumny z tego, jaki teraz jestem. Mam przy boku osobę, która ma na mnie bardzo dobry wpływ
Były piłkarz przyznaje, że po narodzinach córki Antosi w jego życiu dużo się zmieniło. Wszystko, co teraz robi, jest bowiem podporządkowane potrzebom i rozwojowi córeczki. Kilka miesięcy temu Jakub Rzeźniczak i jego żona Paulina podjęli decyzję o przeprowadzce z Kołobrzegu do Warszawy. Teraz natomiast planują imprezę urodzinową dziewczynki. Sportowiec podkreśla, że rodzina jest jego azylem. Przeszłość oddziela grubą kreską i zrobi wszystko, by nie popełnić już tych samych błędów.
Transport
Rekordowy wzrost sprzedaży samochodów Mercedes-Benz. Rośnie zainteresowanie przede wszystkim autami niskoemisyjnymi
Pod względem liczby rejestracji nowych aut osobowych 2024 rok był drugim najlepszym wynikiem w historii. To był sprzedażowo dobry rok także dla koncernu Mercedes-Benz. Na polskim rynku sprzedaż wyniosła 26,3 tys. samochodów osobowych, co oznacza 38-proc. wzrost w ciągu roku. Mercedes jest też wśród liderów dostaw aut elektrycznych. Ze względu na rosnącą popularność tego segmentu producent w tym roku wprowadzi na rynek nowość – w pełni elektryczny model CLA.
Edukacja
Lekarze będą lepiej przygotowani do pracy w obliczu działań militarnych. Powstał nowy model kształcenia lekarzy cywilnych i wojskowych
Większa interoperacyjność między medycyną cywilną i medycyną pola walki oraz kształtowanie gotowości do podejmowania szybkich decyzji w kryzysowych sytuacjach to jedne z fundamentów nowego modelu kształcenia lekarzy cywilnych i wojskowych. Ministerstwo Obrony Narodowej patronuje projektowi, w ramach którego model ten będzie wdrażany we współpracy między wojskiem, środowiskiem medycznym i uczelniami. Potrzeba zmian w tym zakresie jest dyktowana dynamiczną sytuacją geopolityczną.