Newsy

Milena Rostkowska-Galant: Uwielbiam się bawić modą – z sukcesami, ale i z malutkimi porażkami. Trzeba mieć dystans do tego

2018-10-01  |  06:17

Prezenterka chętnie podpatruje najnowsze trendy modowe i z dużą przyjemnością się nimi inspiruje. Czasem jest to wierne odtworzenie jakiegoś fasonu, a innym razem – tylko częściowe zapożyczenie pomysłu. Niemniej jednak pogodynka lubi eksperymenty i z dużym dystansem podchodzi do modowych wpadek, mniej udanych stylizacji i krytycznych uwag pod swoim adresem.

– Uwielbiam się bawić modą, z różnym skutkiem, z sukcesami, ale i z malutkimi porażkami, bo każdy, kto bawi się modą, wie, że takowe mogą się zdarzyć, ale mimo wszystko to jest świetna zabawa. Trzeba mieć dystans do tego, jeśli ktoś lubi modę, jeśli się tym bawi – mówi agencji Newseria Milena Rostkowska-Galant, prezenterka pogody.

Milena Rostkowska-Galant nie wstydzi się mówić o swoich modowych wpadkach i jak podkreśla, czasem wynikają one po prostu z nienajlepszego zestawienia poszczególnych części garderoby, ale też w wielu przypadkach wpływają na nie czynniki zupełnie od nas niezależne.

– Moje największe wpadki modowe to były rzeczy, które były trudne do przewidzenia, np. kolor, który na żywo wygląda tak i tak, pod wpływem światła aparatów staje się inny i w związku z tym, na antenie bądź w blasku fleszy są to dwa różne kolory. I nagle coś, co miało być monokolorowe, okazało się wielobarwne, także takie sytuacje się zdarzają, ale myślę, że każda pani wie, że raz jej wyjdzie lepiej, raz gorzej, także nie mam z tym problemów – mówi Milena Rostkowska-Galant.

Pogodynka podkreśla, że nie można się poddawać po jednej, nieprzychylnej opinii, bo nie ma takiej osoby, której nie przydarzyłaby się modowa wpadka. Choć do oficjalnych wyjść i ścianek gwiazdy często przygotowują się przez długie godziny, to i tak pojawiają niedociągnięcia, niedopasowania bądź kompletne pomieszanie z poplątaniem.

– Sama lubię czasami popatrzeć na koleżanki, które pojawiają się na pokazach mody i myślę sobie: „Fajnie się dzisiaj ubrała”, a innym razem myślę: „Dzisiaj trochę gorzej”. Tak samo myślę o sobie, oglądając swoje zdjęcia, i myślę, że inni tak samo o mnie, także nie ma problemu. Jeśli komuś się nie podoba moja stylizacja, to bardzo to szanuję, bo przecież ile osób, tyle gustów, a czasami są cenne wskazówki – mówi Milena Rostkowska-Galant.

Zdaniem Mileny Rostkowskiej-Galant w stylu codziennym można pozwolić sobie na więcej – wtedy nie razi żaden kolor, dodatek czy nawet najbardziej oryginalny krój. Natomiast przygotowując się do programu telewizyjnego czy na czerwony dywan, lepiej postawić na ponadczasową klasykę w eleganckim wydaniu.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Złote Spinacze 2020 - zgłoszenie

Moda

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Zdrowie

Katarzyna Pakosińska: Gruzini są pełni nadziei, wspierają się i trzymają za ręce. Mentalnie uporają się z pandemią szybciej niż Polacy

Aktorka przyznaje, że w rodzinnej Gruzji nie była już bardzo długo. Tęskni za przyjaciółmi, którzy tam mieszkają. Nie może jednak ich odwiedzić, ponieważ państwo bardzo rozważnie podchodzi do otwierania granic po pandemii – robi to powoli i stopniowo, by na nowo nie dopuścić do rozprzestrzenienia się koronawirusa. Katarzyna Pakosińska zwraca uwagę, że mentalność Polaków i Gruzinów znacznie się od siebie różnią. Ludzie w naszym kraju często nadmiernie się zamartwiają i nie potrafią cieszyć z drobnych przyjemności. To nie wpływa pozytywnie na jakość życia mieszkańców Polski.

Media

Patrycja Strzałkowska: Media bardzo często wykorzystują uczestników show. Ich kosztem chcą wzbudzić kontrowersje i zyskać popularność danego programu

Rozpoznawalność Patrycja Strzałkowska zyskała dzięki udziałowi w takich programach rozrywkowych jak: „Ex na plaży” i „Królowe życia”. Wystąpiła ponadto w piątym odcinku programu telewizyjnego „Przyjaciel do zadań specjalnych” emitowanego w TVP1. Tłumaczy, że decyzje o byciu częścią powyższych projektów podyktowane były głównie młodym wiekiem i brakiem doświadczenia. Gdyby dziś dostała podobną propozycję, zdecydowanie odmówiłaby producentom. Wie bowiem, jak wygląda tworzenie reality show oraz jak traktuje się ich uczestników.

Finanse

Koronawirus może zwiększyć świadomość finansową Polaków. Większość nie jest przygotowana na kolejny kryzys

Z powodu pandemii koronawirusa prawie co 10. Polak stracił pracę, a blisko połowa wciąż obawia się jej utraty. Co istotne, ponad połowa nie ma planu awaryjnego na taką okoliczność – wynika z badania InterviewMe.pl „Życie bez pensji”. Kryzys związany z COVID-19 może jednak zmienić sposób zarządzania finansami. – To może być pewnego rodzaju otrzeźwienie. Ludzie będą bardziej przyszłościowo planować, co może się stać, jeżeli stracą pracę – ocenia Piotr Sosnowski, współzałożyciel InterviewMe.pl.