Newsy

Weronika Rosati: Najbardziej luksusowa rzecz w mojej szafie to torebka Chanel. Kupiłam ją za 1/4 ceny

2016-08-09  |  06:37

Bluza Topshop i torebka Chanel to najcenniejsze rzeczy w szafie Weroniki Rosati. Bluza pochodzi z kolekcji sprzed 4 lat, aktorce udało się ją znaleźć na portalu zakupowym. Torebkę Chanel kupiła natomiast od przyjaciółki za 1/4 ceny. Gwiazda twierdzi, że woli inwestować w rzeczy klasyczne, które będzie mogła nosić przez długi czas.

Weronika Rosati kolekcjonuje nie tylko autografy i pamiątki po gwiazdach Hollywood, ale także ubrania. Odzieżowe zakupy aktorka robi w sposób rozsądny i przemyślany. Nie kupuje pod wpływem emocji, lecz wybiera dokładnie te rzeczy, które sobie upatrzyła. Woli też zainwestować w ubrania lepszej jakości i droższe, ale o ponadczasowym, klasycznym charakterze, które będą jej długo służyć i pasować do wielu stylizacji.

– Wolę poczekać i uzbierać pieniądze na coś, co sobie wybiorę, coś wyjątkowego i mieć kolekcję takich rzeczy, które mi starczą na dłużej – mówi Weronika Rosati agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda nie ukrywa, że zdarza jej się kupować ekskluzywne ubrania i dodatki. Do najbardziej luksusowych rzeczy w jej szafie należy niewielka torebka Chanel, którą kupiła dzięki gaży za rolę w amerykańskim filmie „USS Indianapolis: Men of Courage”. Zagrała w nim żonę głównego bohatera, w którego wcielił się Nicolas Cage.

– Tę torebkę kupiłam od mojej przyjaciółki, za mniej więcej 1/4 jej ceny, więc nie po całości, bo te torebki są dość drogie. Ale kupiłam ją, ponieważ to były pieniądze o specjalnym dla mnie znaczeniu i uznałam, że chcę je przeznaczyć na coś, co mi starczy na całe lata – mówi Weronika Rosati.

Aktorka uważa, że klasyczne ubrania i dodatki takie jak torebka Chanel można nosić przez lata, ponieważ nigdy nie wychodzą z mody.

– Tak naprawdę tę torebkę noszę cały czas. Ale ona przez to też, że jest klasyczna, to się nie nudzi – mówi Weronika Rosati.

Cennym nabytkiem jest także dla aktorki bluza z limitowanej kolekcji Topshop „Unique”. Wypuszczona w 2012 roku kolekcja została błyskawicznie wyprzedana i obecnie jej zdobycie jest niezwykle trudne. Bluza, która zachwyciła Weronikę Rosati, ma na przodzie aplikację w postaci zdjęcia Elizabeth Taylor w roli Kleopatry.

– Rihanna miała na sobie tę bluzę, więc niemożliwe było jej zdobycie, ale po paru latach udało mi się ją dostać na eBayu, więc dla mnie to jest najcenniejsza rzecz – mówi aktorka.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo

Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.

Infrastruktura

Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.

Farmacja

Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.