Newsy

Margaret: jestem molem książkowym, pożeram książki

2015-11-30  |  06:55

Czytanie to jedna z największych pasji Margaret. Wokalistka określa nawet siebie mianem mola książkowego. W wolnym czasie lubi także spotykać się z przyjaciółmi oraz zajmować się swoim psem.

Margaret należy do wyjątkowo zapracowanych młodych gwiazd – bardzo dużo koncertuje, wspólnie z Wojciechem Pijanowskim i Krzysztofem Szewczykiem prowadzi program „Retromania!” na antenie TVP1, jest też ambasadorką znanej marki produkującej buty. Rzadko miewa wolne chwile, ma jednak sprawdzone sposoby, jak spożytkować czas wolny od pracy.

Jestem molem książkowym, pożeram książki. Uwielbiam czytać – mówi Margaret agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gdy nie pracuje, wokalistka lubi też spotykać się z przyjaciółmi. Nie ukrywa, że ma mało czasu na regularne spotkania ze znajomymi, dlatego w dni wolne od pracy nadrabia towarzyskie zaległości. Margaret stara się także jak najwięcej uwagi poświęcać swojemu psu.

– Mam psa, którym staram się jako tako zajmować, choć prawdopodobnie przyjdę do domu i będzie wszystko obsikane ze złości, ale się nie dziwię. Nie dziwię się, spoko, Grażyna, luz – mówi Margaret.

Nieliczne wolne chwile wokalistka stara się też wykorzystywać na sen i odpoczynek. Twierdzi, że właśnie z tego powodu nie żałuje, że nie została zaproszona na Galę MTV EMA, mimo że była nominowana do nagrody dla najlepszego światowego artysty. Fani polskiej gwiazdy byli oburzeni zachowaniem organizatorów imprezy, sama Margaret twierdzi jednak, że nie jest jej przykro z powodu braku zaproszenia.

W zasadzie się ucieszyłam, bo ta niedziela, kiedy ta gala się odbywała, to był mój jedyny wolny dzień od kilku miesięcy, więc ja go przeznaczyłam na spanie i w zasadzie się cieszę, że mogłam sobie odespać – mówi Margaret.

Gala MTV EMA odbyła się 25 października w Mediolanie. Nagrodę dla najlepszego światowego artysty zdobył Justin Bieber.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Finanse

Jedna trzecia pacjentów jest niedożywiona przy przyjęciu do szpitala. Od tego w dużej mierze zależą rokowania

Niedożywienie pacjentów w szpitalach jest zjawiskiem powszechnym – w Polsce stan ten dotyczy jednej trzeciej osób już w momencie wizyty w Izbie Przyjęć, a w trakcie hospitalizacji pogłębia się u kolejnych 20–30 proc. O roli leczenia żywieniowego mówi się już coraz więcej, również jako o odrębnej opcji terapeutycznej w niektórych chorobach z autoagresji. W ocenie ekspertów wciąż jednak brakuje wiedzy na ten temat, zwłaszcza u lekarzy innych specjalizacji niż onkologiczne, gastroenterologiczne czy chirurgiczne. Tymczasem dobre odżywienie nie tylko przekłada się na szybsze zdrowienie, ale i realne oszczędności dla systemu.

Nowe technologie

Wiktor Dyduła: Słyszę coraz więcej utworów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Trudno je odróżnić od kompozycji stworzonych przez ludzi

Wokalista zauważa, że nowoczesne technologie rewolucjonizują nasze życie i mają zastosowanie w różnych dziedzinach. Jeżeli natomiast chodzi o sztuczną inteligencję, to nie ma on nic przeciwko kreatywnemu jej wykorzystaniu również w branży muzycznej. Ale choć AI potrafi wygenerować już całkiem dobrze brzmiące utwory, to przecież na koncertach hologramy czy awatary nie dostarczą odbiorcom takich emocji, jakie towarzyszą występom prawdziwych artystów.