Newsy

Patricia Kazadi: w duchu wciąż jestem dzieciakiem, który pragnie spełniać swoje marzenia

2015-05-06  |  06:50

Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy „You Can Dance”, dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

Patricia Kazadi od 2011 roku jest gospodynią programu „You Can Dance  Po prostu tańcz" na antenie telewizji TVN. Była także prowadzącą talent show „X Factor” w tej samej stacji. Gwiazda twierdzi, że są to zupełnie różne formaty telewizyjne, dlatego nie potrafi zdecydować, czy któryś jest bliższy jej sercu.

– Dla mnie na pierwszym miejscu zawsze była muzyka, tak że na pewno muzyka jest bliższa mojemu sercu, ale ta muzyka łączy się ze śpiewaniem, graniem na instrumentach i tańcem. Nie wybierałabym pomiędzy tymi programami – mówi Patricia Kazadi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Kazadi twierdzi, że obecna edycja programu „You Can Dance  Po prostu tańcz” ma wyjątkowo wysoki poziom. Biorą w niej udział osoby niezwykle utalentowane tanecznie, a jednocześnie obdarzone charyzmą. Zdaniem wokalistki do wygrania tego typu talent show same zdolności nie wystarczą potrzebna jest też wyjątkowa osobowość. Kazadi przypomina, że w kilku edycjach „You Can Dance  Po prostu tańcz” i „X Factora” brali udział niezwykle utalentowani artyści, którzy nie dotarli jednak do finału, podczas gdy mniej zdolni, ale obdarzeni ciekawą osobowością zachodzili wysoko.

– Jest ogromnie wysoki poziom, myślę, że najwyższy dotychczas, jeżeli chodzi o poziom taneczny i ich kwalifikacje. Do tego mają niesamowite osobowości, każdy z nich ma osobowość. Nie ma czegoś takiego, że ktoś świetnie tańczy, ale do końca nie wiemy, jaki jest, albo czy będzie taki telewizyjny, jak to się mówi, czy nie. Tutaj wszyscy są gotowi do tego, żeby pokazać się na waszych ekranach w pełnej okazałości – mówi Patricia Kazadi.

Wokalistka chętnie promuje utalentowanych młodych ludzi. Uczestników „You Can Dance  Po prostu tańcz” często zaprasza do udziału w tanecznym show podczas swoich koncertów. Zapewnia jednak, ze kibicuje wszystkim uczestnikom programów typu talent show, nie ważne jest bowiem dla niej to, jaki mają talent, ale czy mają pasję i pomysł na siebie.

– To nie jest kwestia tego, czy śpiewają, czy tańczą, czy grają na instrumencie, czy malują, ja się utożsamiam po prostu z ludźmi młodymi, którzy mają pasję, chcą spełniać swoje marzenia, walczą o te swoje marzenia i są gotowi do poświęceń, bo mają wizję tego, co chcą robić. Ja takim dzieciakiem byłam, dalej jestem w serduchu, więc czuję ogromną więź z nimi. Nie ważne, co dokładnie robią zawodowo mówi Patricia Kazadi.

Zdaniem wokalistki taniec jest nieodłączna częścią występów artystów tworzących muzykę pop.

– Na koncertach oczywiście są to choreografie, mam zawsze oprawę taneczną i najczęściej są to właśnie uczestnicy poprzednich edycji „You Can Dance”. Jeżeli chodzi o mój taniec, to ja już raczej tylko na imprezach. I raczej są to ruchy spontaniczne, nawet nazwałabym je odruchami – mówi Patricia Kazadi.

Program „You Can Dance  Po prostu tańcz” można oglądać w poniedziałki, o godz. 21.30, na antenie telewizji TVN.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Klaudia Carlos: Propozycja Kingi Dobrzyńskiej dotycząca „Pytania na śniadanie” sprawiła mi wielką radość i przyjemność. To dla mnie duży awans zawodowy

Gospodyni „Pytania na Śniadania” nie ukrywa, że angaż do tego formatu to dla niej duży zaszczyt i szansa na zawodowy rozwój. Jest więc ogromnie wdzięczna szefowej Kindze Dobrzyńskiej, że to właśnie ją wzięła pod uwagę i powierzyła to zadanie. Klaudia Carlos ma wieloletnie doświadczenie zawodowe i nie bierze sobie do serca krytyki widzów, którzy byli przyzwyczajeni do poprzedniej ekipy porannego programu. Nie chce także komentować zarzutów, które pojawiają się w sieci pod adresem nowych prowadzących

Handel

Handel odczuwa kryzys demograficzny. Pracownicy zagraniczni i automatyzacja sposobem na niedobór kadr

30 proc. firm handlowych uważa niedostępność pracowników za ważną lub bardzo ważną barierę w rozwoju – wynika z Miesięcznego Indeksu Koniunktury PIE z lipca br. Ponad dwukrotnie więcej uznało, że są nią wysokie koszty pracownicze. Brak kadr, który odczuwalny jest w wielu różnych branżach, często nawet mocniej niż w handlu, oznacza konieczność sięgania po pracowników z zagranicy oraz inwestowania w automatyzację.

Teatr

Aleksandra Popławska: Nadopiekuńczość i trzymanie dziecka pod parasolem ochronnym to przemoc psychiczna. Taka toksyczna relacja jak w spektaklu „Czułe słówka” to dobry temat dla psychologa

Najnowsza sztuka warszawskiego Och-Teatru przedstawia losy matki – przedwcześnie owdowiałej, ekscentrycznej Aurory i jej córki Emmy, która jak najszybciej chce wyjść za mąż, by uwolnić się od wpływu rodzicielki. Aleksandra Popławska, wcielająca się w rolę tej pierwszej, zaznacza, że kobiety łączy bliska, ale trudna, wręcz toksyczna więź. Jej zdaniem podobne relacje można zaobserwować również w polskich domach. Dlatego też, ta opowieść z przesłaniem powinna skłonić odbiorców do przemyśleń, bo być może jakieś sytuacje w ich rodzinach wymagają szybkiego uzdrowienia. Spektakl „Czułe słówka” powstał na podstawie jednego z najgłośniejszych amerykańskich filmów sezonu 1983/1984, jednak teatralna wersja została nieco zmodyfikowana.