Newsy

Popek: Parę dni temu kupiliśmy wózek. To znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko

2018-07-19  |  06:13

Paweł Mikołajuw, szerszej publiczności znany jako Popek, z niecierpliwością czeka na narodziny synka i nie kryje radości z tego, że jego rodzina wkrótce się powiększy. Dziecko ma przyjść na świat na przełomie lipca i sierpnia. Raper podkreśla, że na razie jeszcze nie myślał nad imieniem dla chłopca, zajął się kompletowaniem wyprawki. Na Instagramie właśnie pochwalił się najnowszym nabytkiem dla malucha – oryginalnym czarnym wózkiem ze złotymi wykończeniami.

Popek ma już 8-letnią córeczkę Julię, ale jak każdy ojciec marzył również o synu. To marzenie wkrótce się spełni, bo już na przełomie lipca i sierpnia partnerka rapera – Kasia – urodzi właśnie chłopca. Para nie wybrała jeszcze dla niego imienia, ale przygotowania do powitania na świecie nowego członka rodziny idą pełną parą.

Kupiliśmy wózek parę dni temu, to znak, że bocian za niedługo przyniesie dziecko – mówi agencji Newseria Paweł Mikołajuw, raper, zawodnik MMA.

Popek nigdy nie ukrywał, że to przede wszystkim rodzina pomogła mu uporządkować swoje życie. Nie ma więc wątpliwości, że narodziny synka przyniosą mu kolejną dawkę pozytywnej energii. Artysta przyznaje, że w życiu prywatnym od dłuższego czasu powodzi mu się lepiej niż kiedykolwiek. Dobra passa trwa także w życiu zawodowym. Jeszcze niedawno święcił triumfy na parkiecie „Tańca z gwiazdami” i był jednym z największych zaskoczeń 8. edycji. Jak wspomina, udział w programie kosztował go sporo wysiłku i wyrzeczeń.

To nie był spacer po parku, pięć godzin dziennie trzeba było tańczyć, naprawdę ciężka harówka – mówi Paweł Mikołajuw.

Popek i Janja Lesar odpadli w półfinale programu.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Moda

Muzyka

Piotr Metz: Muzyka nie jest już tak ważna jak kiedyś. Kiedyś to był podstawowy sposób na relaks, teraz inaczej spędza się wolny czas

Zdaniem dziennikarza ostatnie dekady spowodowały, że muzyka stała się dla społeczeństwa dużo mniej znacząca. Gdy internet i komputery nie były jeszcze tak powszechne, to właśnie ona stanowiła główny sposób na spędzanie wolnego czasu. Piotr Metz zaznacza, że aby zaistnieć w branży muzycznej, potrzebna jest konsekwencja i świadomość własnego talentu. Młodzi artyści bardzo często starają się kopiować bardziej doświadczonych wokalistów, co zazwyczaj kończy się klęską.

Zdrowie

Rodzice zaniepokojeni jakością powietrza na miejskich boiskach i placach zabaw. Dzieci narażone na smog częściej chorują

W sezonie grzewczym dzieci eksponowane na smog częściej niż inni rówieśnicy walczą z różnymi objawami infekcji górnych dróg oddechowych. Chociaż najmłodsi w najmniejszym stopniu przyczyniają się do zanieczyszczenia powietrza, to jednak są bardziej narażeni na jego szkodliwy wpływ niż dorośli. Ze względu na większą liczbę oddechów na minutę pochłaniają więcej powietrza, częściej też spędzają aktywnie czas na zewnątrz. Trzy czwarte rodziców jest zaniepokojonych jakością powietrza w miejscach, gdzie bawią się ich dzieci. Dlatego też powstała kampania „Pomóżmy dzieciom oddychać lepiej”, w ramach której w Warszawie powstał pierwszy biotechnologiczny plac zabaw wykorzystujący algi do oczyszczania powietrza.