Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Newsy

Robert Moskwa: jestem w świetnej formie. Schudłem, oczyściłem głowę, zmieniłem tryb życia

2018-08-01  |  06:33

Jestem innym człowiekiem – mówi aktor. Twierdzi, że odczuwa przypływ ogromnej energii życiowej i potrzebę działania, stracił zbędne kilogramy, poprawił też wyniki w sporcie m.in. w biegu na 100 m. Świetną formę zawdzięcza regularnym treningom, zmianie sposobu odżywiania, i wyeliminowaniu negatywnych myśli i emocji.

Robert Moskwa w przeciągu ostatnich kilku miesięcy całkowicie zmienił styl życia. Zaczął wprowadzać zasady zdrowego odżywiania do codziennego jadłospisu, regularnie trenuje też na siłowni. Aktor zdecydował się na ćwiczenia pod okiem prywatnego instruktora i nie ukrywa, że siłownia stała się jego nową pasją. Już widzi pierwsze rezultaty nowego trybu życia.

Schudłem kilkanaście kilogramów, w związku z tym jestem szybszy o kilkanaście sekund na „setce”, masakra, nie do zatrzymania – mówi Robert Moskwa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktor twierdzi, że odkąd postanowił wziąć się za siebie czuje ogromny przypływ energii oraz potrzebę działania. Uważa, że jest w świetnej formie, którą zawdzięcza jednak nie tylko aktywności fizycznej i zdrowej diecie.

Forma ze wszystkiego, z siłowni, z oczyszczonej głowy, z tego, że ma się tych kilkanaście kilogramów mniej, że zmieniłem też sposób życia. Naprawdę inny człowiek, rewelacja – mówi Robert Moskwa.

Gwiazdor popularnego serialu "M jak miłość" planuje nawet powrót do regularnych treningów karate, które zawiesił po narodzinach drugiej córki. Sport ten był jego pasją od 17. roku życia – aktor jest posiadaczem czarnego pasa Federacji Karate Shotokan i Fudokan, oraz złotego medalu Pucharu Europy Karate Shotokan NSKF weteranów.

Karate jeszcze będzie, bardziej Karate Combat będzie, ale wszystko po kolei, wszystko musi wrócić na swoje tory po kolei, nic na siłę, tego się już nauczyłem – mówi Robert Moskwa.

Czytaj także

Kalendarium

Media

Doda: dzięki Robertowi Janowskiemu spełniłam swoje dawne marzenie

Wokalistka gościła na planie nowego teleturnieju muzycznego Roberta Janowskiego. Gwiazda twierdzi, że było to zaskakująco ciekawe doświadczenie i okazja do spełnienia dawnego marzenia. Razem z Janowskim zaśpiewała bowiem piosenkę „Na strunach szyn” ze słynnego musicalu „Metro”

Seriale

Magdalena Modra-Krupska: Nasza córka zagra w serialu. Może pójdzie dalej w tym kierunku

Aktorka nie wyklucza, że jej córka pójdzie w ślady rodziców, ponieważ już teraz ma bardzo duży potencjał artystyczny. Wszystko jednak będzie zależało od niej samej, od jej wyborów i chęci rozwijania określonych pasji. Wraz z mężem nie zamierzają jej niczego narzucać czy też sugerować wyboru zawodu, ale zapewniają, że w każdej decyzji będą ją wspierać. Teraz 13-letnia Mia zdobywa doświadczenia na planie „Rodzinnego interesu”.

 

Transport

W Polsce przybywa wielbicieli zabytkowych aut. Mercedes w czołówce

Motoryzacyjne klasyki mogą być nie tylko hobby, lecz także bardzo zyskowną lokatą kapitału. Wzrost wartości rynkowej takiego pojazdu idzie w parze z mniejszą wrażliwością takiej inwestycji na wahania koniunktury, przez co jest ona relatywnie bezpieczna. Zakup zabytkowego auta o charakterze kolekcjonerskim to niemały wydatek, zaczynający się od 80–100 tys., ale mimo to w Polsce z roku na rok przybywa pasjonatów zabytkowych samochodów. Właściciele starych mercedesów spotkali się w ubiegły weekend na targach MotoClassic Wrocław.  

Seriale

Jasper Sołtysiewicz: Zanim zacząłem grać, myślałem, że aktorstwo to łatwa praca. Teraz nie mam ani jednego dnia dla siebie

Aktor ma dopiero 22 lata, a już jest wziętym aktorem serialowym. Z impetem wkroczył w branżę i mimo że stawia mu ona trudne wyzwania, to stara się dzielnie im sprostać. Nie ukrywa, że zanim trafił na plan, jego wyobrażenie o aktorstwie było zupełnie inne. Teraz już wie, że chcąc być dobrym w tym zawodzie, trzeba stale podnosić swoje kompetencje i nie można się poddawać po pierwszych niepowodzeniach. Na sukces trzeba zapracować, a on jest na dobrej drodze i dostaje coraz więcej propozycji.