Newsy

Tomasz Jacyków o Michale Witkowskim: uwielbiam jego kreację

2014-06-09  |  07:10
Tomasz Jacyków jest zachwycony obecnym wyglądem i zachowaniem Michała Witkowskiego. Stylista ma świadomość, że pisarz w ten sposób chce zdobyć rozgłos nie tylko w Polsce, lecz także na świecie. Jacyków i Witkowski znają się od kilkunastu lat. W 2009 r. plotkarskie media pisały nawet o ich romansie.

Jacyków nie pierwszy raz odkąd pisarz zaczął pojawiać się na show-biznesowych imprezach, publicznie ciepło mówi o Michale Witkowskim. Znany stylista podkreśla, że na blogerską karierę Witkowskiego warto patrzeć z przymrużeniem oka, a prowadzony przez pisarza blog odbiera jako prześmiewczy.

To niezwykle inteligentny człowiek. Jego blog nazywa się Fashion pathology, w związku z tym to wszystko wyjaśnia. Uwielbiam tę jego kreację obecną, bardzo to mnie cieszy, uważam, że wielki pisarz uwielbiający ubrania to jest bardzo światowa historia – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Tomasz Jacyków.

Panowie znają się od kilkunastu lat. W 2009 r. Michał Witkowski w programie Kuby Wojewódzkiego ogłosił nawet, że jest zaręczony ze stylistą. Jacyków w tym czasie od 14 lat był w związku z innym partnerem. Plotkarskie media podchwyciły temat, Witkowski szybko więc wyjaśnił, że jego wypowiedź była żartem w programie „Dzień Dobry TVN”. Pojawił się tam razem z Tomaszem Jacykowem. Plotki o ich romansie jednak nie cichły.

Michał Witkowski, autor głośnej powieści „Lubiewo”, w marcu ogłosił, że przestaje być pisarzem, na rzecz blogowania o modzie i chodzenia na modowe imprezy. Jego kreacje wzbudzały sensacje, bo stylizował się m.in na kobiety lub znane osoby. Udzielał także wywiadów jako znawca mody, recenzował pokazy mody.

21 maja ukazała się jego najnowsza książka, kryminał modowy „Zbrodniarz i kobieta”.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Marcin Miller: Nigdy nie podejrzewałem, że spełnią się najczarniejsze scenariusze z różnych filmów apokaliptycznych. W czasie pandemii wiele osób nauczyło się pokory

Muzyk uważa, że pandemia koronawirusa na wiele miesięcy zmieniła nasze życie i to w taki sposób, jakiego nikt się nie spodziewał. Jeśli chodzi o jego grafik zawodowy, to sytuacja epidemiologiczna zweryfikowała plany i zagrał zaledwie 20 koncertów, podczas gdy rok temu było ich 10 razy więcej. Zyskało na tym z kolei jego życie prywatne. Piosenkarz więcej czasu spędził z rodziną i przyjaciółmi oraz docenił uroki swojego ogrodu.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Dariusz Kordek: Zawsze korzystam z pomocy prawnika w tych sprawach, gdzie moje kompetencje się kończą. Nieznajomość prawa zawsze obraca się przeciwko nam

Aktor podkreśla, że nieznajomość prawa może nas dużo kosztować. Często bowiem w starciu z ubezpieczycielami bądź nieuczciwymi pracodawcami jesteśmy na przegranej pozycji, bo nie wiemy, jak uzyskać odszkodowanie, które nam się należy, bądź jak wynegocjować korzystne warunki finansowe. Aktor ze swojego doświadczenia wie, że w sytuacjach, w których czujemy się niepewnie, nie warto podejmować ryzyka i działać na własną rękę. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy prawnej.

Żywienie

Maciej Nowak: Z powodu pandemii z rynku wypadło sporo lokali gastronomicznych, które były kaprysami eleganckich pań i panów. Ta selekcja nie jest zła

Krytyk kulinarny podkreśla, że pandemia z ogromną siłą dotknęła przede wszystkim rynek lokali gastronomicznych. W efekcie wiele restauracji zakończyło swoją działalność. Jego zdaniem wypadły przede wszystkim te, które były chwilowym kaprysem właścicieli. W obliczu kryzysu zabrakło im jednak determinacji, by powalczyć o lepsze jutro. Z kolei w tych lokalach, które nadal funkcjonują, zostało znacznie ograniczone menu. Dominują w nim lokalne produkty, które łatwiej i szybciej dostać.

Konsument

Ludzki mózg jest w stanie utrzymać wysoki poziom koncentracji przez 12 minut. To wyzwanie zwłaszcza podczas nauki zdalnej

Nauka zdalna to duże wyzwanie dla wszystkich zaangażowanych w proces kształcenia. Wykorzystanie najnowszych technologii nie gwarantuje utrzymania odpowiedniego poziomu koncentracji wśród uczniów. Z badań wynika, że ludzki mózg potrafi utrzymać wysoki poziom koncentracji jedynie przez 12 minut, podczas gdy zajęcia trwają o wiele dłużej. To wyzwanie zwłaszcza dla nauczycieli i wykładowców, którzy muszą na różne sposoby próbować angażować uczniów i studentów.