Newsy

W marcu premiera nowej płyty Candy Girl

2014-10-01  |  06:45

Jeszcze w tym roku ukaże się singiel Candy Girl promujący nową płytę wokalistki. Dokładna data premiery albumu nie jest jeszcze znana, jednak wokalistka zakłada, że krążek uda się wydać na początku przyszłego roku, najprawdopodobniej w marcu.

Nowa płyta piosenkarki ma różnić się od jej dotychczasowych produkcji. Kompozycje będą bardziej melancholijne i wyważone. Dominować mają brzmienia żywych instrumentów.

Nie wymyśliłam jeszcze tytułu albumu. Nie mam także tytułów piosenek, bo nagrane są tylko wersje robocze kompozycji. Większość utworów stworzyłam w języku polskim, będą także trzy numery po angielsku. Na krążku tym razem będę dość romantyczna i spokojna. Będzie więcej przemyśleń i rozważań – stwierdza Candy Girl.

Mimo że na płycie znajdzie się najwięcej utworów w rodzimym języku, kawałek zapowiadający krążek będzie jednym z trzech numerów po angielsku. Wokalistka zaznacza jednak, że zamierza promować nową płytę także polskimi piosenkami.

Roboczy tytuł singla to „Soon” i jest to utwór, w którym śpiewam po angielsku. Jeżeli jednak okaże się, że numery po polsku się spodobają, to następnym singlem będzie kawałek o roboczym tytule „Wróbel”. Mam też pomysł na teledysk. W klipach do nowej płyty będzie mnie dużo mniej – mówi agencji Newseria Lifestyle Candy Girl.

Piosenkarka zdaje sobie sprawę z tego, że nowa stylistyka może nie spodobać się wszystkim fanom. Uważa jednak, że pewna odmiana może przyciągnąć nowych.

 – Nie gram jeszcze tych numerów, bo są one rozpisane na zespół. Nie będzie tej muzyki w radiach, gdyż nie są to skoczne piosenki. Mam nadzieje, że znajdą się odbiorcy, którzy stwierdzą, że taka stylistyka im odpowiada. Ostatnio rozmawiałam ze swoimi współproducentami, którzy pytali, czy nie boję się, że stracę fanów. Stwierdziliśmy jednak, że ryzyko się opłaci, bo być może uda się przyciągnąć kolejnych słuchaczy. Już od jakiegoś czasu się uspokoiłam i zatęskniłam za muzyką graną z zespołem – dodaje piosenkarka.

Dyskografię Candy Girl zamyka płyta „Crazy – Między jawą a snem”, która ukazała się w listopadzie 2012 roku.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Gwiazdy

Magda Pyznar: Pandemia to dla mnie czas, żeby przystanąć, powiedzieć „stop” i przemyśleć swoje życie

Uczestniczka „Warsaw Shore” podkreśla, że nie lubi siedzieć w domu z założonymi rękami. W czasie pandemii chce więc zrobić coś dobrego dla innych. Dlatego też zaangażowała się w akcję „Znani dla służby zdrowia” i pomaga organizować przekąski dla medyków, którzy walczą o zdrowie chorych na COVID-19. Aktywność charytatywna i obecność bliskich jest dla niej sposobem na przetrwanie tego trudnego czasu i okazją, by na nowo przemyśleć wiele spraw.

 
 
 
 

Media

Alicja Węgorzewska została jurorką w międzynarodowym talent show. Oprócz niej uczestników oceniali Placido Domingo i Gabriel Prokofiew

Śpiewaczka operowa czuje się zaszczycona tym, że mogła zasiąść w fotelu jurora międzynarodowego talent show dla najzdolniejszych i najmłodszych wykonawców muzyki klasycznej, który odbył się na Węgrzech. Oceniała występy uczestników z takimi sławami jak Placido Domingo czy Gabriel Prokofiew. Ta edycja to pierwsza międzynarodowa odsłona programu. Od listopada można ją obejrzeć również w TVP.