Nowości Miloni na Warsaw Home 2022
OKK! PR
ul. Świętojesrska5/7
00-236 Warszawa
biuro|okkpr.pl| |biuro|okkpr.pl
882444811
www.okkpr.pl
Październik zapowiada się ekscytująco dla wszystkich ceniących sobie perfekcyjne wzornictwo i inspirujące propozycje do wnętrz. Targi Warsaw Home, odbywające się w dniach 19-22 października 2022 w Ptak Warsaw Expo, po raz kolejny zamienią się w przestrzeń, w której to, co oglądamy wirtualne, zostaje zaprezentowane w realnej odsłonie. Chętnie wykorzystywane przez architektów drewniane stoły, komody, stoliki, krzesła i regały doskonale znanej manufaktury MILONI, będą częścią stoiska Grupy Kolektywni, zrzeszającej najciekawsze polskie marki wytwarzające rzemieślnicze meble.
Targi Warsaw Home od początku istnienia robią wrażenie swoimi rozmachem. W jednym miejscu można spotkać niemal wszystkie liczące się firmy z branży meblarskiej. W tym roku w Nadarzynie na własne oczy zobaczymy słynną jakość produktów MILONI, znanej z produkcji m.in. stylowych stołów do jadalni. No stoisku Grupy Kolektywni MILONI zaprezentuje kilka z najbardziej popularnych modeli marki, a jej właściciele, Magda i Mateusz Nowotnik, opowiedzą o dotychczasowych kolekcjach i nowościach. Grupę Kolektywni tworzy pięć polskich marek MILONI, BORCAS, LOFT DECORA, NOBONOBO i SWALLOW’S TAIL. Z pozoru konkurencyjne firmy postanowiły razem promować swoje produkty, jak i wartości, jakie za nimi stoją, czyli indywidualny design, szacunek do ludzkiej pracy i dbałość o środowisko.
Gościem specjalnym, który pojawi się na stoisku Miloni w sobotę, 22 października o godz.12:00, będzie jeden z najwybitniejszych polskich projektantów, Tomek Rygalik, który prezentacją "DESIGN Z PÓŁNOCY", wprowadzi gości do świata wspólnych projektów z marką Miloni, w tym świetnie przyjętej kolekcji stołów i regałów TUO, stołu BAO i nowości, mającej swą premierę właśnie na Targach.
Marka Miloni jest znana na rynku z genialnego, przykuwającego wzrok wzornictwa, funkcjonalności, trwałości i estetyki w każdym, nawet najmniejszym, detalu oraz współpracy z najlepszymi projektantami na rynku. Pasją właścicieli jest tworzenie unikalnych mebli dębowych. Wysoka jakość ich stołów i uzupełniających kolekcje mebli, zapewnia nie tylko komfort, ale przede wszystkim powstaje dzięki ogromnemu szacunkowi do natury.
Produkty Miloni będzie można obejrzeć podczas Warsaw Home w Hali F, na stoisku F2.40.
Warsaw Home 19-22.10.2022.
Al. Katowicka 62, Nadarzyn
Więcej na: www.miloni.pl

Gdzie przechować rzeczy? Praktyczne rozwiązania na różne życiowe sytuacje

Jak wybrać idealną szklarnię ogrodową? Poradnik dla początkujących

BLIKUJ na raty w IKEA! Nowy sposób płatności dostępny w całej Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Muzyka

Mika Urbaniak: Cały czas tworzę i mam w szufladzie dużo utworów. Teraz kończę moją nową płytę i mam nadzieję, że znowu sporo się będzie wokół mnie działo
Artystka pracuje właśnie nad nową płytą, która ma się ukazać jesienią. Będzie to piąty album w jej karierze i powrót po sześciu latach przerwy. Zwiastunem tego wydawnictwa jest singiel „Co masz na myśli?”. Mika Urbaniak zaznacza, że nowe kompozycje odzwierciedlają jej przemyślenia na temat miłości, siły, nadziei i odnajdywania siebie, a także pułapek przemysłu muzycznego, w którym – jej zdaniem, kobiety radzą sobie coraz lepiej i są bardziej pewne siebie. Jeśli natomiast chodzi o warstwę muzyczną tego krążka, to oprócz powrotu do hip-hopowych korzeni, będzie także można usłyszeć wpływy funku i popu.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Farmacja
Endometrioza przez lata pozostawała lekceważonym problemem. Mimo że cierpi na nią 14 mln kobiet w Europie

Coraz więcej państw UE kompleksowo zaczyna się zajmować problemem endometriozy. W tej grupie państw jest także Polska, która od lipca wprowadziła nowy model bezpłatnej diagnostyki i opieki dla pacjentek z tą chorobą oznaczającą dla nich życie z chronicznym bólem. Podczas ubiegłotygodniowej debaty w Parlamencie Europejskim europosłowie wezwali Komisję Europejską do większej inicjatywy na forum unijnym: opracowania strategii walki z endometriozą i skierowania większych środków na badania nad tą chorobą.