ASICS wprowadza tenisową nowość – SOLUTION SPEED FF3
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
Marka ASICS wprowadza na rynek nowe buty do tenisa ziemnego. Kluczowym atutem modelu SOLUTION SPEED FF3 jest zupełnie nowa technologia PRECISION-SOLE, opracowana przy użyciu sztucznej inteligencji oraz klasycznego, japońskiego rzemiosła. Łączy w sobie elastyczność i przyczepność, odpowiadając na wymagania szybkich, a także wszechstronnych tenisistów.
Model ASICS SOLUTION SPEED FF3 to pierwszy wybór zawodowych graczy, Aleksa de Minaura oraz podwójnej medalistki olimpijskiej z Tokio, Belindy Bencic. – Do zespołu ASICS dołączyłam w kwietniu br., ale tak naprawdę seria SOLUTION SPEED FF jest moją ulubioną już od dłuższego czasu. Reprezentuję silną tenisową markę, a będąc bliżej inżynierów, dostrzegłam, jak dużą wagę przywiązują do każdego szczegółu. Filozofia w zdrowym ciele, zdrowy duch znajduje swoje odzwierciedlenie we wszystkich obszarach działalności – powiedziała Szwajcarka. – Zaangażowanie w proces tworzenia obuwia, które już wcześniej spełniało najwyższe standardy, jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Najnowszy model zapewnia mi jeszcze większą elastyczność oraz lekkość. Wychodząc na kort, czuję, że moje buty robią realną różnicę – dodał reprezentant Australii.
ASICS opracowuje swoje modele w oparciu o styl gry, czyli sposób, w jaki tenisista porusza się na korcie. SOLUTION SPEED FF3 to flagowe obuwie „all-court” – lekki i dynamiczny but do zwiększenia zasięgu w polu gry. Zapewnia lepsze przyspieszenie w przejściu od pełnego zatrzymania do sprintu, jest więc doskonały dla zawodników, którzy chcą szybko dotrzeć do piłki i mieć więcej czasu na zaplanowanie uderzenia z całym impetem.
Proces tworzenia nowych produktów rozpoczynamy od wdrożenia podstawowych filarów filozofii projektowania ASICS – testy realizowane przez zawodowych sportowców, nauki biomechaniczne, wykorzystanie materiałów z recyklingu. Dziesięciolecia ciągłych innowacji prowadzą nas do implementacji asortymentu możliwie najlepszego zarówno dla ciała, jak i umysłu. Model SOLUTION SPEED FF3 jest doskonałym świadectwem naszego podejścia i jestem przekonany, że okaże się przełomem dla szybkich oraz wszechstronnych graczy – podsumował Tatsuya Ishikawa, globalny Product Manager w ASICS, który odpowiada za kolekcje do tenisa ziemnego.
ASICS SOLUTION SPEED FF3 to pierwsze obuwie tenisowe w asortymencie japońskiej marki, które zawierają logo neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla.
Buty są dostępne na ASICS.com i Strefa-tenisa.com.pl.
Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową
Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.