Fundacja Avalon dołącza do szeregu organizacji w ramach akcji #BiegamDobrze!
Fundacja Avalon
Domaniewska 50a
02-672 Warszawa
pr|fundacjaavalon.pl| |pr|fundacjaavalon.pl
534452357
https://www.fundacjaavalon.pl/
Fani biegania z pewnością są zaznajomieni z projektem #BiegamDobrze zainicjowanym przez Fundację Maraton Warszawski. Każdy, kto będzie chciał wziąć udział w sportowych eventach, takich jak 18. PÓŁMARATON WARSZAWSKI, 11. NEW BALANCE BIEG NA PIĄTKĘ, 46. NATIONALE-NEDERLANDEN MARATON WARSZAWSKI będzie mógł wesprzeć zbiórką środków Fundację Avalon.
Zostań dobroczynnym bohaterem!
Każdy, kto lubi biegać i planuje wziąć udział w wydarzeniach sportowych Fundacji Maraton Warszawski, może podczas rejestracji na dany event wybrać Fundację Avalon. Następnie należy zachęcić znajomych do wsparcia swojej imiennej zbiórki. Środki finansowe trafiają do wybranej organizacji, gdy zbierze się minimalną kwotę dla danego biegu: Półmaraton – 400 zł, Bieg na piątkę 5 km – 200 zł. Gdy ten cel zostanie osiągnięty, biegacz otrzymuje specjalny dobroczynny pakiet startowy od Fundacji Avalon.
Wszystkie osoby, które zdecydują się pobiec na rzecz Fundacji Avalon, otrzymają numer startowy z logiem Fundacji Avalon oraz pakiet gadżetów. W dniu zawodów Fundacyjna ekipa będzie kibicować tym, którzy poprzez bieg wesprą działania organizacji. Z kolei Fundacja Maraton Warszawski zapewni charytatywnym biegaczom dedykowane stoisko w Biurze Zawodów do odbioru pakietów oraz specjalną strefę masażu po biegu.
To unikatowa okazja do zyskania tytułu Avalończyka, bo każdy ma swój maraton! Zakładając zbiórkę na rzecz Fundacji, możesz stać się Dobroczynnym Bohaterem i uzyskać charytatywny pakiet startowy Fundacji Avalon, a do niego w gratisie dokładamy najlepszych kibiców w specjalnej strefie na trasie i super przywileje w formie dedykowanego punktu odbioru pakietów startowych i dostęp do strefy masażu po biegu! Spotkajmy się podczas biegu i cieszmy się razem z możliwości zmiany świata na lepsze! - Marcin Podstawka, główny specjalista ds. fundraisingu, Fundacja Avalon.
Wszystkich miłośników sportu Fundacja Avalon zaprasza do przyłączenia się do akcji #BiegamDobrze. Dzięki tej wspólnej, sportowej przygodzie możemy budować świat bez barier i ograniczeń. To wszystko po to, aby osoby z niepełnosprawnościami mogły się realizować w każdym aspekcie życia. Wszystkich, którzy nie biorą udziału w biegach, serdecznie zachęcamy do wsparcia zbiórek biegaczy z drużyny Avalonu!
CHANGE Studio debiutuje w Elektrowni Powiśle
Grand Prix Polski: Dart na najwyższym poziomie w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym
Polska znana marka wspiera Pawła Wąska - skoczka narciarskiego
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Media
Dawid Kwiatkowski: Uczestnicy „Must Be the Music” starają się zaczepiać nas na korytarzach. Ja uciekam, bo przed castingiem nie chcę wchodzić w żadne relacje
Nowy juror w programie „Must Be the Music” przyznaje, że na planie produkcji panują duże emocje. Na castingi zgłosiło się bowiem wielu utalentowanych solistów i różne zespoły muzyczne, a każdy chce wypaść jak najlepiej i przejść do kolejnego etapu. Niektórzy uczestnicy próbują w kuluarach zbliżyć się do jurorów i być może w ten sposób też coś „ugrać”, ale Dawid Kwiatkowski zaznacza, że on sam nie daje się w żaden sposób przekupić. Jest obiektywny, bezstronny i jego ocena podyktowana jest tylko tym, co widzi i słyszy ze sceny.
Edukacja
Jedna na trzy kobiety w UE doznała w życiu przemocy. Apele o bardziej zdecydowaną walkę z tym zjawiskiem
Około 50 mln, czyli 31 proc. kobiet w Unii Europejskiej doznało w swoim życiu przemocy seksualnej lub fizycznej – wynika z europejskiego badania przemocy uwarunkowanej płcią. Do takich aktów dochodzi zarówno w domach, jak i w miejscach pracy czy przestrzeni publicznej, w różnych środowiskach. Dyrektywa, która ma pomóc walczyć z tym zjawiskiem, weszła już w życie, ale państwa członkowskie mają ją wdrożyć do polowy 2027 roku.
Media
Beata Tadla: Ludziom się wydaje, że na wizji wkładamy jakąś maskę, żeby nie pokazywać swojego stosunku do tego, o czym mówimy
Gospodyni „Pytania na śniadanie” bardzo ceni sobie to, że w porannym formacie nie trzeba przyjmować sztywnej pozy i karmić widza sztucznym uśmiechem, tylko można zachowywać się spontanicznie i naturalnie. Jak zapewnia, ona sama przed kamerami nie ukrywa emocji, czasem się wzrusza, a innym razem śmieje do łez. Zdaniem Beaty Tadli widzowie wyczują każdy fałsz, dlatego nie warto udawać i posługiwać się maskami. Trzeba być szczerym i otwartym. Ważna jest przy tym nić porozumienia ze swoim partnerem ekranowym, bo wtedy można sobie pozwolić na więcej.