Minimalne modyfikacje, maksymalny komfort
2pr
ul. Długa 29
00-238 Warszawa
bartosz.sosnowka|dwapiar.pl| |bartosz.sosnowka|dwapiar.pl
517476361
dwapiar.pl
To właśnie dziś swoją premierę ma ASICS GEL-NIMBUS 26. Udoskonalona wersja tego obuwia zapewnia jeszcze lepsze dopasowanie i chwyt stopy. 26-sta edycja flagowego, amortyzowanego modelu dostarczać ma biegaczom jeszcze bardziej płynny, komfortowy bieg od pierwszego do ostatniego kroku.
Najbardziej zauważalną zmianą jest zastosowanie nowej technologii HYBRID ASICSGRIP. Kombinacja docenianej ASICSGRIP oraz gumowej, trudnościeralnej podeszwy zewnętrznej AHARPLUS gwarantuje lepszą trakcję, zwiększoną miękkość oraz zaawansowaną wytrzymałość, które pozwalają biegaczom lekko pokonywać mokre i śliskie nawierzchnie.
Inżynierowie ASICS dopracowali także dopasowanie buta do śródstopia, dzięki cholewce z elastycznej tkaniny i modyfikacji oczek, biegacze do dyspozycji mają jeszcze bardziej miękką, jednak lepiej podtrzymującą konstrukcję. Materiał z którego wykonano but to lekka, oddychająca dzianina.
Tak, jak jego poprzednik, okrzyknięty przez niezależne testy i środowisko biegaczy najbardziej komfortowym butem do biegania, ASICS GEL-NIMBUS 26 wykorzystuje technologię amortyzacji FF BLAST PLUS ECO. Lekka, responsywna, kojarząca się z chmurą pianka została wykonana w 24% z materiałów roślinnych i recycklingowalnych, takich jak włókno pozostałe po przetwórstwie trzciny cukrowej.
Kolejna istotna cecha nowego modelu, to technologia ASICS PureGEL zastosowana na pięcie. To materiał, który jest lżejszy i o 65% bardziej miękki, niż konwencjonalne rozwiązanie GEL, dzięki czemu zapewnia bardziej komfortowy kontakt stopy z podłożem. Struktura kołnierza na pięcie z dzianinowej tkaniny nadaje GEL-NIMBUS 26 nowoczesny wygląd i poczucie luksusu podczas zakładania.
Komfort wciąż pozostaje powodem numer jeden podczas wyboru butów do biegania, dlatego z dumą prezentujemy 26-stą edycję GEL-NIMBUS, modelu będącego absolutnym liderem w tym aspekcie. Po znaczących zmianach w sylwetce buta, które wprowadziła zeszłoroczna edycja, w tym roku skupiliśmy się na poprawie docenianego przez środowisko komfortu. Dodaliśmy także informację o śladzie węglowym (CO2e), by otwarcie informować naszych klientów o naszych ambicjach i dokonaniach w dziedzinie dążenia do zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy pewni, że te zmiany zapewnią biegaczom jeszcze wyższy poziom komfortu, gdy będą rozwijać swoje umiejętności – poruszać nie tylko ciało, ale i umysł – powiedział Rohan van der Zwet, Senior Product Marketing Manager Performance Running w ASICS EMEA.
Buty ASICS GEL-NIMBUS 26 będą dostępne w sprzedaży od 15 stycznia 2024.
Bieganie zimą? Marka Montis proponuje latarkę czołową
Świąteczna niespodzianka od siatkarek KSG Warszawa
Siatkarki KSG Warszawa wprowadziły sportową energię do warszawskich szkół
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Muzyka
Krystian Ochman: Uwielbiam musicale i bardzo chciałbym wrócić na taką scenę. Nigdy nie grałem w polskim musicalu, ale mógłbym spróbować
Zwycięzca 11. edycji programu „The Voice of Poland” podkreśla, że ma duży sentyment do amerykańskich musicali. W kilku muzycznych spektaklach już zagrał i nie wyklucza powrotu na scenę właśnie w takiej roli. Krystian Ochman zaznacza, że wolałby się zmierzyć z jakimś testem w języku angielskim, ale polski projekt też byłby dla niego ciekawym wyzwaniem.
Regionalne – Mazowieckie
Większe bezpieczeństwo przechowywanych w magazynach dzieł sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie przeniesie je do nowego budynku
Kupiony ze wsparciem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego budynek przy ulicy Puławskiej będzie służył Muzeum Narodowemu w Warszawie jako magazyn wielkogabarytowych dzieł sztuki. To tu jeszcze w tym roku mają trafić zbiory z magazynu w Tarczynie, który według opinii NIK nie spełnia niezbędnych norm technicznych. W ciągu dwóch–trzech lat w nowym budynku powstanie także przestrzeń wystawiennicza dla kolekcji mebli i wzornictwa należących do MNW.
Problemy społeczne
Czas oczekiwania na usługi opieki długoterminowej jest zbyt długi. Pacjenci i ich rodziny gubią się w skomplikowanym systemie
Zarządzanie opieką długoterminową w Polsce funkcjonuje w rozbiciu na dwa sektory: ochrony zdrowia i pomocy społecznej. Brak koordynacji między nimi powoduje, że opieka jest udzielana fragmentarycznie i nie zawsze efektywnie – wynika z raportu Banku Światowego. Co roku tego typu usług potrzebuje co najmniej pół miliona osób, a czas oczekiwania na nie jest zbyt długi. To efekt m.in. niedofinansowania sektora i braku kadr.