Komunikaty PR

Trening Otwarty Akademii Wilfredo Leona

2021-09-23  |  10:09
Biuro prasowe

Najmłodszych adeptów siatkówki wraz z rodzicami zapraszamy 23 września na Trening Otwarty Akademii Wilfredo Leona! Jeśli lubisz grę w piłkę i zdrową rywalizację z rówieśnikami, imponują Ci legendy światowej siatkówki bądź po prostu sport sprawia Ci przyjemność, odwiedź w czwartek Atrium Copernicus, gdzie odbędą się zajęcia dla dzieci i młodzieży od 4 do 14 lat. Dla uczestników spotkania zaplanowano wiele atrakcji.

 

Wilfredo Leon to kubańsko-polski siatkarz, grający na pozycji przyjmującego i bez wątpienia jeden z najlepszych siatkarzy na świecie. W latach 2007-2012 był reprezentantem Kuby, w 2010 r. zdobył tytuł wicemistrza świata, a od 24 lipca 2019 roku. jest reprezentantem Polski. Od maja 2021 roku jest współwłaścicielem klubu Anioły UMK Toruń oraz współautorem projektu Akademia Wilfredo Leona.

 

W ramach tworzenia drużyn do nowo powstającej Akademii Wilfredo Leona w Toruniu, jej współzałożyciel wspólnie z trenerami zapraszają najmłodszych miłośników siatkówki na Trening Otwarty. Spotkanie odbędzie się 23 września, o godz. 16.00 w Atrium Copernicus.

 

W programie zaplanowano m.in. gry i zabawy sportowe prowadzone przez trenerów Akademii, a także trening z elementami siatkówki z udziałem Wilfredo Leona i siatkarzami Aniołów Toruń. Podczas Treningu Otwartego pojawią się także goście specjalni ze świata sportu, którzy opowiedzą o tym, jak ważne jest prowadzenie zdrowego i aktywnego stylu życia. Przez cały czas dla dzieci i ich rodziców dostępne będą strefy partnerów wydarzenia: Jopa Clinic, Santander Bank i Radio Gra. Po treningu najmłodsi adepci siatkówki będą mieli okazję otrzymać autograf od Wilfredo Leona i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

 

Piłka siatkowa to wyjątkowy sport, a sportowe pasje, w tym do siatkówki, warto rozwijać już od dziecka. Zapisy do udziału w Treningu Otwartym przyjmowane są mailem pod adresem torun@akademialeona.pl. Ilość miejsc jest ograniczona; obowiązuje kolejność zgłoszeń. Więcej szczegółów związanych z zapisami do Akademii oraz jej działalnością znajduje się na stronie: https://atrium-copernicus.pl/trening-otwarty-akademii-wilfredo-leona/.

 

Akademia Wilfredo Leona to nowatorski projekt, zrzeszający specjalistów z wielu dziedzin i nastawiony na szkolenie i wychowanie młodych sportowców. Obecnie w ramach działalności Akademii powstają dwa ośrodki szkoleniowe - w Toruniu i w Warszawie. Akademia Wilfredo Leona dzięki współpracy z klubem Anioły Toruń umożliwia swoim zawodnikom kontynuację dalszego rozwoju w lokalnych klubach po zakończeniu edukacji w Akademii.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Sport BETFAN: derby Łodzi dla Widzewa Biuro prasowe
2021-10-22 | 07:50

BETFAN: derby Łodzi dla Widzewa

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, podczas 67. derbów Łodzi Widzew pokona ŁKS. Gospodarze wygrają pierwszą połowę i utrzymają ten wynik do końca
Sport TOTALbet PunchDown 5 już w ten piątek we Wrocławiu. Gdzie oglądać? Kto zawalczy?
2021-10-20 | 16:20

TOTALbet PunchDown 5 już w ten piątek we Wrocławiu. Gdzie oglądać? Kto zawalczy?

W najbliższy piątek we wrocławskim klubie Studio P1 The Next Level odbędzie się uczta dla fanów mocnych wrażeń. Zdobywający światową popularność slap fighting robi furorę
Sport Outdoor’owe aktywności. Co i jak ćwiczyć na zewnątrz jesienią?
2021-10-20 | 11:00

Outdoor’owe aktywności. Co i jak ćwiczyć na zewnątrz jesienią?

Rześkie powietrze i wciąż plusowe temperatury sprawiają, że jesienią, także możemy wybierać z całej gamy sportów, które uprawia się pod gołym niebem. Jednym z

Więcej ważnych informacji

Gwiazdy

Doda: Nie umiałabym być żoną bogatego męża, która tylko leży i pachnie. Jako artystka muszę się spełniać i mieć nowe cele, żebym czuła się potrzebna

Wokalistka przekonuje, że wciąż szuka dla siebie nowych wyzwań zawodowych. Jest osobą niezwykle ambitną i jeśli wyznaczy sobie jakiś cel, który jest dla niej ważny, to nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizacją swoich planów. Nie boi się ryzyka, lubi wchodzić na nieznane ścieżki i wierzy, że ma w sobie wyjątkową siłę, z której mogą czerpać również inni.

Seriale

Małgorzata Socha: Dzięki „BrzydUli” moja kariera ruszyła z miejsca. Na pewno to była dla mnie trampolina, bo zostałam zauważona

Aktorka przyznaje, że z dużym sentymentem powróciła na plan „BrzydUli”, bo ten serial przyniósł jej dużą popularność i okazał się dla niej przepustką do sławy. Małgorzata Socha przekonuje więc, że z prawdziwą przyjemnością ponownie wcieliła się w uwielbianą przez widzów, szaloną Violettę Kubasińską. Nowe odcinki cieszą się wśród fanów dużą popularnością, dlatego też, jej zdaniem, producenci powinni wykorzystać ten potencjał i nie mówić jeszcze ostatniego słowa.

Regionalne - Śląskie

Od 2022 roku Krajowa Sieć Kardiologiczna ma objąć kolejne regiony. To szansa na przyspieszenie diagnostyki i leczenia chorób serca

Choroby układu krążenia, a wśród nich choroby serca, są najczęstszą przyczyną zgonów Polaków – odpowiadają za 40 proc. z nich. Te statystyki są znacznie gorsze niż w bogatszych krajach UE – wskazuje raport Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH – PIB. Choroby te są też najczęstszym powodem hospitalizacji, a pacjenci, którzy się z nimi zmagają, są w większym stopniu narażeni na wielochorobowość. Do kardiologów w tym roku trafia więcej pacjentów z chorobami serca, na co wpływ miały dotychczasowe fale pandemii. Lekarze upatrują szansy na poprawę sytuacji chorych w nowym programie Krajowej Sieci Kardiologicznej, której pilotaż ruszył we wrześniu na Mazowszu.