Komunikaty PR

SUKIENKA CZY KOMBINEZON – CO ZAŁOŻYĆ NA DOMOWEGO SYLWESTRA?

2020-12-21  |  12:05
Biuro prasowe

Większość osób tegorocznego Sylwestra spędzi w domowym zaciszu z rodziną lub garstką przyjaciół. Brak możliwości pójścia na bal karnawałowy, czy na zorganizowaną imprezę nie oznacza wcale, że nie możemy założyć pięknej sukienki i butów na obcasie i powitać Nowy Rok w eleganckim stylu. Niech ten Sylwester będzie wyjątkowy. W końcu stroimy się dla siebie, a nie dla innych. Zatem w co się ubrać na tę najważniejszą noc  w roku spędzaną w domu?

Trwająca niemal od roku pandemia koronawirusa oraz związana z tym praca zdalna przyzwyczaiła większość osób do ciągłego noszenia wygodnego dresu, bluz sportowych oraz innych komfortowych ubrań. Brakuje nam wyjść na spotkania z klientami, gale, kongresy, do kina, czy teatru, a także do biura, gdzie ubieraliśmy się ładniej, bardziej elegancko i stosownie do spotkania. Zbliżający się wielkimi krokami koniec roku oraz wieczór sylwestrowy będzie okazją do założenia czegoś nowego i zaskoczenia naszych najbliższych.

Jedną z propozycji na ten specjalny wieczór może być sukienka Sportalm Jade, która łączy wygodę i elegancję w jednym. Stworzona z eko-skóry dopasowuje się do każdej figury, podkreślając kobiece kształty. Jest idealna zarówno do kozaków za kolano, jak i szpilek. Nowa modna odmiana zieleni będzie pasowała do blondynek, brunetek oraz Pań o innym kolorze włosów podkreślając piękno każdej z nich.

Dla Pań preferujących swobodę idealną suknią będzie sukienka rozkloszowana w stylu boho ze stójką marki Tricot Chic. Jej góra wykończona jest pięknym eleganckim haftem, a dół falbaną. Została wykonana z lekkiego, zwiewnego czarnego materiału. Jest bardzo kobieca.

Dla Pań będących zwolennikiem spodni świetnym rozwiązaniem będą spodnie Sportalm Oasis w kolorze ciemnego turkusu z lekko błyszczącą fakturą. Mają rozszerzone nogawki, czyli najmodniejszy krój w tym sezonie i pasują do czółenek oraz butów na obcasie. Do spodni dopasowana jest również marynarka w tym samym kolorze.

- Nawet jeśli spędzimy ten wieczór w kameralnym gronie, warto ubrać sukienkę czy elegancki komplet na specjalną okazję. Powtarzam to wszystkim klientkom odwiedzającym Dono da Scheggia. Zdejmijmy wygodny dres i załóżmy piękną sukienkę, eleganckie obcasy i cieszmy się Sylwestrem w domu, nawet jeśli będziemy bawić się przy muzyce z telewizji. Każda z nas mając na sobie szykowne ubranie od razu czuje się lepiej. Ten rok był na każdego z nas bardzo trudny, dlatego tej jednej nocy zapomnijmy o wszelkich problemach i bawmy się, tańczmy i cieszmy swoim towarzystwem - mówi Beata Drzazga, właścicielka Dono Da Scheggia.

Stroje proponowane w salonie Dono da Scheggia pochodzą od najlepszych projektantów z całego świata oferując ubrania oraz dodatki na każdą okazję oraz każdą figurę.

 

Dono Da Scheggia - wyjątkowe miejsce w centrum Katowic, w którym znaleźć można ubrania i obuwie takich marek jak: SPORTALM, CASADEI czy TRICOT CHIC. W salonie oferowane są eleganckie sukienki na lato, ubrania na każdą porę roku, stroje na zimę, obuwie, stroje kąpielowe oraz dodatki do stylizacji. www.donomoda.pl

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Moda Ponadczasowa klasyka i reinterpretacja trendów – wiosna/lato 2024 w modzie męsk Biuro prasowe
2024-06-28 | 01:00

Ponadczasowa klasyka i reinterpretacja trendów – wiosna/lato 2024 w modzie męsk

Jakie są trendy w modzie męskiej na obecny sezon wiosna/lato 2024? Magdalena Szawel: Sezon wiosna/lato 2024 to w modzie męskiej mieszanka ponadczasowej klasyki, reinterpretacji
Moda Kazar Care x woshwosh
2024-06-27 | 14:45

Kazar Care x woshwosh

W wyniku tej współpracy powstała nowa, innowacyjna usługa Kazar Care x woshwosh – abonament na  czyszczenie butów, która jest
Moda Marka Perwoll zorganizowała event Re:ThinkNew na temat zrównoważonej mody
2024-06-26 | 10:50

Marka Perwoll zorganizowała event Re:ThinkNew na temat zrównoważonej mody

Pokazy zrównoważonej mody, dyskusje o ekologicznym podejściu do ubrań, warsztaty recraftingu oraz panel o nowej formule Perwoll czekały na uczestników wydarzenia Re:Think New 12

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Martyna Wojciechowska: Pokolenie Z jest bardzo samotne i nie radzi sobie z codziennymi problemami. Jako mama nauczyłam się bardziej słuchać i więcej pytać, niż mówić

Dziennikarka podkreśla, że martwi się o pokolenie Z, bo z jej obserwacji i rozmów z młodymi ludźmi wynika, że czują się oni bardzo samotni i wręcz przerastają ich codzienne problemy. Sami nie potrafią sobie z nimi poradzić, a niestety często też nie mogą liczyć na wysłuchanie, wsparcie i pomoc ze strony dorosłych. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że ona również popełniła wiele błędów wychowawczych, bo wydawało jej się, że sama najlepiej wie, czego potrzebuje jej córka, bez pytania dziewczynki o zdanie. W porę jednak dostrzegła swój błąd i teraz już wie, że dzieci najbardziej oczekują od rodziców poświęcenia im uwagi i czasu, a także zrozumienia ich emocji.

Edukacja

Co 6,5 minuty ktoś w Polsce doznaje udaru mózgu. Edukacja dzieci może zapobiec katastrofalnym skutkom i uratować życie dorosłym

Udar mózgu to druga najczęstsza przyczyna śmierci i trzecia najczęstsza przyczyna niepełnosprawności. Niewystarczająca wiedza i brak umiejętności rozpoznawania objawów udaru mózgu sprawiają, że większość pacjentów zgłasza się do szpitali zbyt późno. W odpowiedzi na ten problem powstał program FAST Heroes skierowany do przedszkolaków i uczniów klas 1–3. – Chcemy wykorzystać entuzjazm dzieci, aby to one stały się nauczycielami dla swoich dziadków – mówi Jan van der Merwe, międzynarodowy koordynator programu FAST Heroes, lider Inicjatywy Angels.

Teatr

Mateusz Banasiuk: Żałuję, że dzisiaj tak rzadko pisze się sztuki wierszem. Dla aktora to prawdziwy sprawdzian umiejętności

Aktor gra jedną z głównych ról w spektaklu „Wypiór” w Teatrze IMKA. Zaznacza, że wielkim atutem spektaklu jest tekst napisany klasycznym trzynastozgłoskowcem z zachowaną średniówką po siódmej sylabie, ale traktujący o bieżących problemach młodych ludzi i w niebanalny sposób komentujący otaczającą rzeczywistość. Mateusz Banasiuk zapewnia, że on sam bardzo lubi grać w sztukach napisanych wierszem i żałuje, że twórcy teatralni odchodzą już od tej formy. Przyznaje też, że w tym przypadku nie ma mowy o improwizacji. Trzeba się wykazać niezwykłą dokładnością, by nie zgubić żadnego słowa, bo wtedy zostanie zaburzony cały rytm.