Mówi: | Izabella Krzan |
Funkcja: | prezenterka |
Izabella Krzan: prowadzenie takich wydarzeń jak Sylwester TVP to spełnienie moich marzeń
Będą mi się lekko nogi trzęsły – przyznaje prezenterka przed debiutem na zakopiańskiej scenie. Jest jednak przekonana, że po pierwszym stresie bez trudu wejdzie w rolę gospodyni imprezy sylwestrowej. Gwiazda uważa się bowiem za osobę, na którą stres działa motywująco, a prowadzenie dużych eventów zawsze było jej marzeniem.
Tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką ponownie zawita do Zakopanego. Tak jak rok wcześniej widzowie TVP będą się bawić na Równi Krupowej. Imprezę poprowadzi czwórka gospodarzy: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Izabella Krzan. Dla Miss Polonia 2016, która karierę telewizyjną zaczęło dopiero we wrześniu tego roku, będzie to debiut w roli prowadzącej tak duże wydarzenie.
– To ogromna szansa i kredyt zaufania, bo dopiero od niedawna jestem w świecie mediów i telewizji, ale oczywiście postaram się nie zawieść i zrobić wszystko jak najlepiej – mówi gwiazda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Izabella Krzan nie ukrywa, że odczuwa spore emocje związane z sylwestrową nocą. Podkreśla jednak, że należy do osób, na które stres działa mobilizująco, nie ma więc wątpliwości, że poradzi sobie na zakopiańskiej scenie.
– Pewnie wejdę na pierwsze dwie minuty, będą mi się lekko nóżki trzęsły, ale jak potem wejdę w swoją rolę, to wiem, że będzie fajnie. Na pewno będę się starała bawić ze wszystkimi, po chwili to wszystko na pewno odejdzie – mówi gwiazda TVP.
Prezenterka zapewnia, że nie żałuje sylwestrowej nocy spędzonej w pracy. Podkreśla, że prowadzenie tego typu wydarzeń zawsze było jej marzeniem. Jest więc zachwycona, że dostała taką szansę. Nie wyklucza, że jeśli jej kariera potoczy się zgodnie z jej oczekiwaniami, za kilka lat może czuć się zmęczona obowiązkami zawodowymi, dziś jednak cieszy ją możliwość powitania nowego roku w pracy.
– Ja jestem z tych osób, które sylwestra lubią, ale zazwyczaj spędzałam go w swoim własnym gronie, czasami nawet w domu, nie wychodziłam do klubów, bo nie jestem osobą, która w klubach spędza swój czas – mówi Izabella Krzan.
Sylwester Marzeń z Dwójką rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do 2.00. Na zakopiańskiej scenie wystąpią takie gwiazdy ja Michał Szpak, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Maryla Rodowicz, Margaret, Red Lips, Urszula, Limahl oraz Thomas Anders z grupy Modern Talking.
Czytaj także
- 2025-03-04: Anna Dec: Za mówienie kontrowersyjnych rzeczy byłam karcona w szkole przez rówieśników. Teraz w pracy jestem za to doceniana
- 2025-03-11: Nowe prawo ograniczy dostęp dzieci do niebezpiecznych treści w sieci. Obecnie większość nastolatków ma dostęp do pornografii czy hazardu
- 2025-02-25: Radosław Majdan: Do swojego domu chamstwa nie zapraszam i tak samo jest z Instagramem. Jeżeli ktoś zachowuje się nieładnie, to z dużą przyjemnością go blokuję
- 2025-02-12: Jakub Rzeźniczak: Chciałbym wrócić do piłki nożnej. Teraz jednak widzę siebie już nie na boisku, ale na szczeblach zarządzających
- 2024-12-30: Ludzie przestają ufać treściom publikowanym w internecie. Rośnie także potrzeba bycia offline
- 2024-12-16: Krystian Ochman: Zawsze odrzucałem różne propozycje na sylwestra, ale teraz wezmę udział w wyjątkowym koncercie. Stworzę duet z moim dziadkiem
- 2024-12-13: Luna: Fajną opcją jest praca w sylwestra zamiast skupiania się na zabawie. Jeszcze nie mam planów na ten czas
- 2024-12-17: Wiktor Dyduła: W sylwestra po raz pierwszy będę pracował jako muzyk, a nie kelner
- 2025-01-02: Wiktor Dyduła: Słyszę coraz więcej utworów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Trudno je odróżnić od kompozycji stworzonych przez ludzi
- 2024-12-10: Katarzyna Ankudowicz: Jak ludzie odbiorą moje rolki, to jest ich sprawa. Muszę stawić czoło krytyce
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Anna Dec: Klimat się zmienia i w tym roku wybitnie to widać. Musimy być przygotowani na różne warunki pogodowe na wakacjach
Pogodynka przyznaje, że tegoroczne lato jest wyjątkowo kapryśne. Prognozy wskazują, że w najbliższych tygodniach upały będą się przeplatać z chłodem, burzami i obfitymi opadami deszczu. Taka zmienna pogoda nie powinna nas jednak całkowicie zniechęcać do aktywności na świeżym powietrzu. Zdaniem Anny Dec trzeba korzystać z uroków lata i niezależnie od tego, czy świeci słońce, czy też pada, tak organizować czas wolny, by nie siedzieć w domu.
Problemy społeczne
Stres w życiu zawodowym może działać destrukcyjnie. O profilaktykę muszą zadbać zarówno pracownicy, jak i pracodawcy

Co czwarty Polak doświadcza w pracy wysokiego lub bardzo wysokiego stresu, a trzech na czterech pracowników znajduje się w stresowej sytuacji zawodowej przynajmniej raz w tygodniu – wynika z badań Instytutu Psychologii Stresu. Najwyższy poziom częstego stresu dotyczy kobiet i pracowników powyżej 55. roku życia. To grupy najbardziej narażone na poczucie przeciążenia obowiązkami zawodowymi, co odbija się na ich zdrowiu fizycznym i psychicznym, a w kontekście społecznym niesie ze sobą poważne skutki ekonomiczne. W Unii Europejskiej stres zabija rocznie nawet 10 tys. osób.
Gwiazdy
Maciej Dowbor: Ostatnio kupiłem zdalnie sterowane motorówki dla córki. Ten wspólnie spędzony czas pozwala oderwać dzieci od smartfonów

Zdaniem prezentera nawet niepozorny gadżet może pomóc w budowaniu relacji ze swoimi pociechami i tworzeniu pięknych wspomnień. On sam przekonał się o tym, kiedy jego siedmioletnia córka chętnie zaczęła się bawić małymi, zdalnie sterowanymi motorówkami. Teraz kolekcja systematycznie się powiększa, a w zabawie bierze udział cała rodzina.