Newsy

Anna Mucha zagrała w filmie razem z Mariuszem Pudzianowskim. Producenci wykorzystali ciążę aktorki

2014-06-17  |  07:10
Anna Mucha pod koniec ciąży pracowała na planie nowego filmu. Aktorka nie może mówić o szczegółach produkcji. Zdradziła jedynie, że na planie wystąpiła razem z Mariuszem Pudzianowskim.

Anna Mucha jeszcze przed pojawieniem się widocznej ciąży dostała pracę w nowej produkcji. Aktorka już chciała zrezygnować z współpracy, jednak reżyser wykorzystał jej błogosławiony stan.

Spodobałam się na castingu, ale właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i prawdopodobnie to jest nasze ostatnie spotkanie. Na co reżyser powiedział tak: „W ciąży, w ciąży... genialnie! To my to wykorzystamy!”. W aktorstwie niewiele jest takich sytuacji, żeby się tak pięknie złożyło życie zawodowe z życiem prywatnym. Ciąża to zazwyczaj moment zawodowej posuchy. Trzeba więc chwytać takie okazje – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Mucha.

Specjalnie pod błogosławiony stan aktorki zmieniono scenariusz, a także przygotowano nowe kostiumy. Mucha przyznaje, że obsada ją onieśmieliła. Na planie zagrała m.in. ze strongmanem Mariuszem Pudzianowskim.

Pudzian jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd tego filmu. Jako aktor był fenomenalny, był totalny, był absolutnym żywiołem, a ja się czułam przy nim jak mała kruszynka – dodaje aktorka.

Mucha podkreśla, że w filmie poza Pudzianowskim pojawiają się bardzo duże i poważne nazwiska. Szczegóły produkcji są jednak owiane tajemnicą.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Partner Serwisu Zdrowie

Film

Finanse

Rok 2021 upłynął pod znakiem rekordowych szkód katastroficznych. Polacy coraz częściej decydują się na ubezpieczenie własnego lokum od pożaru, powodzi czy huraganów

W 2021 roku odnotowano rekordowo dużo szkód katastroficznych. Z wyliczeń firmy reasekuracyjnej Munich Re wynika, że w ubiegłym roku kosztowały one 280 mld dol. Co niepokojące, niecała połowa z tych szkód była ubezpieczona, chociaż luka ubezpieczeniowa z roku na rok maleje. Widać to m.in. w obszarze ochrony nieruchomości. Również w Polsce coraz więcej osób decyduje się ubezpieczyć swój dom czy mieszkanie od szkód spowodowanych nieprzewidzianym zdarzeniem. Odszkodowania w przypadku szkód katastroficznych sięgają od kilku tysięcy do nawet kilku milionów złotych.

Psychologia

Dancingi międzypokoleniowe są dla seniorów odskocznią od codzienności. Dzięki nim mają kontakt z rówieśnikami i czerpią energię od młodych

Ideą dancingu międzypokoleniowego jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek i integracja pokoleń. Takie wyjątkowe spotkania ludzi w różnym wieku na parkiecie uczą tolerancji i odwagi życiowej, a także inspirują do rozwijania swoich pasji. Taniec poprawia także kondycję fizyczną i ma pozytywny wpływ na pracę mózgu.