Newsy

Anna Nowak-Ibisz: Bardzo kibicuję Małgosi Rozenek-Majdan, bo ciężko pracuje na to, co ma. Jest zawziętą babą i dąży do celu

2022-08-29  |  06:17

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński mają doświadczenie w pracy przed kamerą, to nowy duet prowadzących program „Dzień Dobry TVN” wzbudza wiele emocji. Zdaniem Anny Nowak-Ibisz nie można jednak ferować wyroków na zapas. Ona sama oceni nowych prezenterów „śniadaniówki” dopiero po zobaczeniu ich na wizji. Już teraz zaznacza jednak, że bardzo ceni swoją koleżankę po fachu za dobre maniery, a także za determinację i upór w dążeniu do celu.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to ostatnio najbardziej „gorące” nazwiska w polskich mediach. Po wielu tygodniach spekulacji stacja TVN potwierdziła bowiem nową parę prowadzących „Dzień Dobry TVN”. Jednych te doniesienia ucieszyły, inni już zaczęli krytykować tę decyzję. Anna Nowak-Ibisz zapewnia, że ona sama jest ostrożna w ocenach, dopóki sama się do czegoś nie przekona.

– Ja każdą parę muszę zobaczyć w akcji, bo ludzie są od tego, żeby przekonać do siebie widza. Wszystko okaże się więc „w praniu”. Ja bardzo lubię Małgosię, uważam, że jest równą kobietą, wie, co robi, i ciężko pracuje na to, co ma. Jest zawziętą babą, a ja bardzo lubię zawzięte kobiety, dążące do celu – mówi agencji Newseria Lifestyle Anna Nowak-Ibisz.

Prezenterka uważa, że Małgorzata Rozenek-Majdan mimo tego, że zdobyła ogromną popularność, to nie „gwiazdorzy” i nie wywyższa się, ale jest skromną osobą, która do każdego odnosi się z szacunkiem.

– Małgosia zawsze do wszystkich się odzywa, mówi „dzień dobry”, nigdy nie widziałam, żeby była ponad to czy ponad kogoś. I ja to bardzo, bardzo cenię. Wiadomo, jest na świeczniku i też jest bardzo kontrowersyjną osobą, ale większość ludzi może nie znać takiej Małgośki, jaką my znamy z czasów nagrywania różnych programów czy też z ramówek. Ja bardzo jej kibicuję i życzę jak najlepiej – mówi.

Anna Nowak-Ibisz zapewnia, że w miarę możliwości będzie się starała oglądać wydania popularnego porannego programu TVN-u prowadzone właśnie przez nową parę gospodarzy.

– Od czasu do czasu oczywiście oglądam „Dzień Dobry TVN”, choć przyznam, że w wakacje nie, bo ja uwielbiam słuchać ciszy, uwielbiam wstać i mieć absolutną ciszę w domu – dodaje.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Firma

Polki są przedsiębiorcze. Wciąż mają jednak mniej wiary w swoje kompetencje i pewności siebie niż kobiety biznesu na świecie

Według danych PIE na koniec 2023 roku do kobiet należało 34 proc. jednoosobowych działalności gospodarczych w Polsce. To więcej niż średnio w skali całej UE, ale i tak kobiety wciąż rzadziej niż mężczyźni decydują się na prowadzenie własnej firmy. Powstrzymuje je przed tym głównie strach przed porażką, brak wiary w swoje umiejętności i wiedzy na temat narzędzi niezbędnych w prowadzeniu biznesu. Według danych przytaczanych przez Fundację LBC Business Women Foundation tylko 11 proc. przedsiębiorczych Polek uważa się za ekspertki w technologiach, a aż 60 proc. kobiet biznesu ocenia, że poziom ich kompetencji w tym zakresie jest niewystarczający. Kampania społeczna GO digital – realizowana przez Fundację LBC przy wsparciu Mastercard Strive, globalnej inicjatywy Caribou Digital i Mastercard Center for Inclusive Growth – ma zachęcić do sprawdzenia poziomu cyfryzacji firmy oraz testowania i wdrażania narzędzi cyfrowych, niezbędnych do rozwoju własnego przedsiębiorstwa.

Media

Katarzyna Pakosińska: Uwielbiam programy na żywo i nieprzewidziane sytuacje. Duże doświadczenie dała mi praca na estradzie

Gospodyni „Pytania na śniadanie” przekonuje, że zarówno występując na scenie, jak i prowadząc program realizowany „na żywo”, jest w swoim żywiole. I choć w obu przypadkach może się zdarzyć wiele nieprzewidzianych rzeczy, to absolutnie się tym nie stresuje. Zawsze ma w zanadrzu jakiś komentarz czy ripostę i potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Katarzyna Pakosińska zauważa, że widzowie lubią autentyczność, dlatego zamiast udawać, że nic się nie dzieje, ona sama woli odpowiednio zareagować i  w ten sposób rozładować napięcie.