Newsy

Barbara Kurdej-Szatan: to są minusy bycia osobą publiczną, że piszą mi różne nieprzyjemne rzeczy

2018-05-28  |  06:28

Aktorka nie ma ostatnio szczęścia do postów na Instagramie. Jej publikacje coraz częściej stają się powodem ostrej krytyki i lawiny nieprzychylnych komentarzy. Jeszcze dobrze nie umilkły echa filmiku, na którym śpiewa z córką w wannie, a już kontrowersje budzi jej kolejny post – tym razem ma on związek z marzeniami aktorki, żeby móc podróżować po całym świecie, a „kasa spadała z nieba”.

Swoim postem na zakończenie urlopu w Grecji Kurdej-Szatan wywołała temat zarobków w branży artystycznej. Media szybko zaczęły jej wyliczać, jaka kwota wpływa na jej konto za jeden dzień zdjęciowy, a internauci zarzucili, że nie wypada narzekać, kiedy stać ją na ekskluzywne wakacje. Aktorka nie kryje swojego oburzenia tym, że obcy ludzie zaglądają jej do portfela.

To jest nieprzyjemne, ale takie są minusy bycia osobą publiczną, że piszą mi różne nieprzyjemne rzeczy. Zarzucali mi, że narzekam na moje zarobki, a ja na nic nie narzekam – mówi agencji Newseria Barbara Kurdej-Szatan, aktorka.

Dokładnie post aktorki brzmiał: „Mogłabym całe życie wyłącznie zwiedzać świat… gdyby tylko kasa spływała z nieba... Byłoby super, cooo?”.

– Tak, gdyby tylko kasa spadała z nieba, bo przecież nie pojechałam na wakacje dlatego, że mogę sobie jeździć co chwilę, tylko też musiałam na to zarobić. Gdybym nie pracowała i nie zarabiała, to bym nie jeździła – to jest proste, więc co to za bzdury? – mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Kiedy aktorka chciała odpowiedzieć na złośliwe zarzuty na Instagramie, wyraźnie puściły jej nerwy i wdała się w nieprzyjemną dyskusję z jedną z internautek. Z czasem wymiana zdań przerodziła się w kłótnię i nie zabrakło wulgarnych słów.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Finanse

Jedna trzecia pacjentów jest niedożywiona przy przyjęciu do szpitala. Od tego w dużej mierze zależą rokowania

Niedożywienie pacjentów w szpitalach jest zjawiskiem powszechnym – w Polsce stan ten dotyczy jednej trzeciej osób już w momencie wizyty w Izbie Przyjęć, a w trakcie hospitalizacji pogłębia się u kolejnych 20–30 proc. O roli leczenia żywieniowego mówi się już coraz więcej, również jako o odrębnej opcji terapeutycznej w niektórych chorobach z autoagresji. W ocenie ekspertów wciąż jednak brakuje wiedzy na ten temat, zwłaszcza u lekarzy innych specjalizacji niż onkologiczne, gastroenterologiczne czy chirurgiczne. Tymczasem dobre odżywienie nie tylko przekłada się na szybsze zdrowienie, ale i realne oszczędności dla systemu.

Nowe technologie

Wiktor Dyduła: Słyszę coraz więcej utworów wygenerowanych przez sztuczną inteligencję. Trudno je odróżnić od kompozycji stworzonych przez ludzi

Wokalista zauważa, że nowoczesne technologie rewolucjonizują nasze życie i mają zastosowanie w różnych dziedzinach. Jeżeli natomiast chodzi o sztuczną inteligencję, to nie ma on nic przeciwko kreatywnemu jej wykorzystaniu również w branży muzycznej. Ale choć AI potrafi wygenerować już całkiem dobrze brzmiące utwory, to przecież na koncertach hologramy czy awatary nie dostarczą odbiorcom takich emocji, jakie towarzyszą występom prawdziwych artystów.